Strana 13 od 48 PrvaPrva ... 3111213141523 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 121 do 130 od 479

Tema: Put do Stare planine

  1. #121
    Junior Member
    Datum registracije
    26.11.2009
    Godina
    43
    Poruke
    29

    Podrazumevano

    Bolje nemoj!!!!

  2. #122
    Junior Member
    Datum registracije
    02.01.2013
    Godina
    36
    Poruke
    17

    Podrazumevano

    Ljudi, nemam razloga da lazem, vidjao sam svakakve puteve, ali ako se ne mora, stvarno nikome ne bih preporucio taj pravac... To sto je 30km krace definitivno ne naknadjuje stres koji prozivite i vi i vozilo, a sto se tice vremena, vremenski je malo krace da ne kazem isto nego preko Knjazevca. Inace vozim Peugeot 205 1.9 d, sa njim nema gde nisam izaso, ali ovaj put je stvarno los... I jos jednom PUTOKAZI!!!!!!!!!!!!

  3. #123
    Member
    Datum registracije
    05.05.2009
    Godina
    43
    Poruke
    86

    Podrazumevano

    Jel bio neko danas gore?Nikako da dobijem info sta radi od staza i kakave su...

  4. #124
    Member
    Datum registracije
    22.02.2012
    Poruke
    30

    Podrazumevano

    Nisam bio, ali imam dibru volju da odem ujutru. Međutim neke informacije od danas me kolebaju: jak vetar i niski oblaci.
    Danas su radile sve staze osim Konjarnika (tako su mi rekli na info broju, a tako je i na sajtu)...

  5. #125
    Senior Member
    Datum registracije
    30.12.2012
    Poruke
    121

    Podrazumevano

    toliko je dobro bilo da su nam propali ski pasevi celoj mojoj porodici .Presedeli smo sa prijateljima uz vino i peglanu kobasicu,evo do sada ...

  6. #126
    Senior Member Dejano981 avatar
    Datum registracije
    06.01.2012
    Godina
    42
    Poruke
    129

    Podrazumevano

    ja se vratio danas preko kalne, jeste los put, narocito jedno 3-4 km od kalne prema svrljigu i moyda par kilometara ispred svrljiga, usput ima rupe i dosta je krpljen ali moze da se vozi 50-70 negde i 80. Pa kome je bitnija kilometraza neka ide odatle a kome nije zao da da 3 odnosno 6litara ako racunas na tamo i nazad neka ide na knjazevac, a da i brze sam stigao preko kalne

  7. #127
    Senior Member
    Datum registracije
    30.12.2012
    Poruke
    121

    Podrazumevano

    Kakv je put danas posle ovog snega,ko je putovao danas?

  8. #128
    Super Member
    Datum registracije
    10.11.2009
    Lokacija
    Grdelica
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    Idem za neki dan na SP i verovatno cu ovim putem svrljig-kalna... u svakom slucaju mi je mnogo blize i da vidim kakva je zaista situacija na tom putu da bih znao za drugi put. Ako neko dobro poznaje taj pravac,molio bih da me detaljnije obavesti koje su to kriticne raskrsnice posto cujem da je slaba signalizacija i putokazi i koja se sela prolaze usput da bih koliko toliko znao da sam na pravom putu... hvala unapred

  9. #129
    Member
    Datum registracije
    30.12.2011
    Poruke
    56

    Podrazumevano

    Kad se od Svrljiga odvojis za Kalnu ne mozes da promasis...samo je taj jedan jedini put

  10. #130
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ski-shkomi Pogledati poruku
    Idem za neki dan na SP i verovatno cu ovim putem svrljig-kalna... u svakom slucaju mi je mnogo blize i da vidim kakva je zaista situacija na tom putu da bih znao za drugi put. Ako neko dobro poznaje taj pravac,molio bih da me detaljnije obavesti koje su to kriticne raskrsnice posto cujem da je slaba signalizacija i putokazi i koja se sela prolaze usput da bih koliko toliko znao da sam na pravom putu... hvala unapred
    Isao sam par puta:

    Svljig
    Beloinje
    Okruglica
    Perish
    Jalovik izvor
    Kalna


    Za svako selo ima skretanje sa glavnog puta, dakle NE skreces, ostajes na putu. Put je u kartama i GPS uredjajima oznacen sa "243"

    Javi se nekom kad ulazis na put u Svrljigu i upozori da krenu po tebe ako se ne pojavis na destinaciji za par sati - to znaci da si ili zavejan, sleteo sa puta, pukla ti guma, sta god, a ne moze da se javis nikome jer nema signala, pa da mogu da krenu da te traze... ponesi dosta goriva, punjac za mobilni za kola, malo hrane, rakiju, nekoliko sveca i cebence i miran si do jutra..

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •