Strana 9 od 10 PrvaPrva ... 78910 PoslednjaPoslednja
Rezultati 81 do 90 od 91

Tema: Najjeftiniji smestaj na Kopaoniku

  1. #81
    Ski legenda adwarf avatar
    Datum registracije
    12.10.2005
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Burton Aftermath
    Poruke
    289

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Djole87 Pogledati poruku
    Ovaj detalj si propustio.
    Nisam. Po meni, i sa prevozom do gore je mucenje. Treba ti vise od pola sata do gore i isto toliko nazad i to ne bas udobne voznje. U odnosu na vikend naselje, nije tolika razlika u ceni da bi se klackao toliko svaki dan.

  2. #82
    Super Member ninic avatar
    Datum registracije
    01.01.2012
    Lokacija
    18410 Niš bre!
    Skije / Bord
    ELAN WAVEFLEX 78ti
    Poruke
    450

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od adwarf Pogledati poruku
    Nisam. Po meni, i sa prevozom do gore je mucenje. Treba ti vise od pola sata do gore i isto toliko nazad i to ne bas udobne voznje. U odnosu na vikend naselje, nije tolika razlika u ceni da bi se klackao toliko svaki dan.
    istina,istina...jos kad uracunas potrosnju goriva dodje mu na isto.

  3. #83
    Ski legenda adwarf avatar
    Datum registracije
    12.10.2005
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Burton Aftermath
    Poruke
    289

    Podrazumevano

    Takodje, nekoliko smestaja u vikend naselju ima organizovan prevoz do gore (Zoned, Kraljevi Cardaci, Milmari,....) tako da ne moras ni da razmisljas o parkingu, gorivu i slicno. Ni taksiji nisu skupi, ali je opet ovako jednostavnije i povoljnije. Ski in - ski out jeste idalna varijanta, ali kada se uzme u obzir kvalitet smestaja i razlika u ceni, koja je za isti kvalitet smestaja vise nego duplo, onda moj glas ide vikend naselju. Naravno, sve je to drugacije ako imas klince ili razmazenu ekipu. Plus, ako je veca ekipa od nekih 10ak ljudi, gore tesko da mozes da nadjes ista ok.

  4. #84
    Super Member
    Datum registracije
    05.01.2008
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    42
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    Prvi put sam bio smesten u Brzecu i imam jako pozitivno iskustvo.

    Smestaj u kome sam bio sam slucajno nasao preko booking .com. Na planini je sve bilo ili rasprodato ili je ostalo samo papreno preskupo za prosli vikend. Ovo je bio neobicno povoljan smestaj ali bez ocena (opet neobicno). Bukirao sam ga jer nije bilo vremena ni prostora za manevrisanje. Uostalom isao sam "samo" da skijam i nista me drugo nije interesovalo, pa sam se spremio na najgoru opciju smestaja.

    Ali bio sam jako prijatno iznenadjen.

    Da skratim, smestaj me je izasao 1570 din sa ukljucenim doruckom u hotelu koji se zove ApartHotel. Nalazi se preko puta Juniora nekih 350m od dvoseda BR1.

    Za te pare dobijate apartman sa kuhinjom i toaletom, apartman ima dva kauca koji se rasklapaju u prostran krevet dimenzija francuskog. U svakom apartmanu je kuhinja sa friziderom, dve ringle i ostalom potrebnom opremom (nisam isprobavao). Apartman ima tv (katodni) i wifi (nesto slabiji prijem, ali u holu i restoranu hotela 100%).
    Sve je cisto i uredno, krevet je udoban. I sa 190cm stajem u krevet i posteljinu komotno.

    Dorucak ukljucen u cenu je ok. Ono izbor izmedju dve vrste kajgane ili virsle sa jajetom ili neke pastete, caj ili mleko.

    Hotel nije nov, namestaj u apartmanima isto tako nije nov ali najvaznije cisto je udobno, prostrano i funkcionalno. Topla voda u svako doba.

    Pretpostavljam da je hotel bio (ili je jos uvek) u vlasnistvu nekog drzavnog preduzeca, ima taj look. Hotel je bio pun klinaca iz obdanista koji su na rekreativnoj, a i hotel ima taj smek za rekreativne .

    Osoblje je mega ljubazno i ljudi su mi izasli u susret pocevsi od kasnog checkout/a tek posle skijanja, do ostavljanja rucka za mene posle skijanja.

    Inace pansionski rucak je 550, vecera 400 din. Skroz dovoljne porcije, a ja inace mogu da pojedem.
    Imate prodavnicu odmah pored hotela ili prekoputa u Junioru.

    Par dana kasnije sam opet dosao ali sa drustvom, taj isti apartman je 2500din za dve osobe sa doruckom .

    Setnja do dvoseda i nazad mi ne pada tesko, taman me razbudi posle dorucka i mnogo mi je prijatnija od varijante u vikend naselju, maltretiranja sa parking mestom i stalnog prepakivanja stavari. Dvosedi su spori, ako bas poranite, zica ide brze dok je prazna. Meni prija pogled na planinu dok me izvlaci BR, vise nego vajranta sa preparkiravanjem, a i bilo je lepo vreme.

    Sve u svemu moja velika preporuka za ApartHotel u Brzecu kao skroz dobar i jeftin smestaj za skijase.

  5. #85
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.11.2006
    Poruke
    429

    Podrazumevano

    Eto koliko će značiti gondola...
    ________
    Akole

  6. #86
    Super Member ninic avatar
    Datum registracije
    01.01.2012
    Lokacija
    18410 Niš bre!
    Skije / Bord
    ELAN WAVEFLEX 78ti
    Poruke
    450

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Sinisha Pogledati poruku
    Prvi put sam bio smesten u Brzecu i imam jako pozitivno iskustvo.

    Smestaj u kome sam bio sam slucajno nasao preko booking .com. Na planini je sve bilo ili rasprodato ili je ostalo samo papreno preskupo za prosli vikend. Ovo je bio neobicno povoljan smestaj ali bez ocena (opet neobicno). Bukirao sam ga jer nije bilo vremena ni prostora za manevrisanje. Uostalom isao sam "samo" da skijam i nista me drugo nije interesovalo, pa sam se spremio na najgoru opciju smestaja.

    Ali bio sam jako prijatno iznenadjen.

    Da skratim, smestaj me je izasao 1570 din sa ukljucenim doruckom u hotelu koji se zove ApartHotel. Nalazi se preko puta Juniora nekih 350m od dvoseda BR1.


    Za te pare dobijate apartman sa kuhinjom i toaletom, apartman ima dva kauca koji se rasklapaju u prostran krevet dimenzija francuskog. U svakom apartmanu je kuhinja sa friziderom, dve ringle i ostalom potrebnom opremom (nisam isprobavao). Apartman ima tv (katodni) i wifi (nesto slabiji prijem, ali u holu i restoranu hotela 100%).
    Sve je cisto i uredno, krevet je udoban. I sa 190cm stajem u krevet i posteljinu komotno.

    Dorucak ukljucen u cenu je ok. Ono izbor izmedju dve vrste kajgane ili virsle sa jajetom ili neke pastete, caj ili mleko.

    Hotel nije nov, namestaj u apartmanima isto tako nije nov ali najvaznije cisto je udobno, prostrano i funkcionalno. Topla voda u svako doba.

    Pretpostavljam da je hotel bio (ili je jos uvek) u vlasnistvu nekog drzavnog preduzeca, ima taj look. Hotel je bio pun klinaca iz obdanista koji su na rekreativnoj, a i hotel ima taj smek za rekreativne .

    Osoblje je mega ljubazno i ljudi su mi izasli u susret pocevsi od kasnog checkout/a tek posle skijanja, do ostavljanja rucka za mene posle skijanja.

    Inace pansionski rucak je 550, vecera 400 din. Skroz dovoljne porcije, a ja inace mogu da pojedem.
    Imate prodavnicu odmah pored hotela ili prekoputa u Junioru.

    Par dana kasnije sam opet dosao ali sa drustvom, taj isti apartman je 2500din za dve osobe sa doruckom .

    Setnja do dvoseda i nazad mi ne pada tesko, taman me razbudi posle dorucka i mnogo mi je prijatnija od varijante u vikend naselju, maltretiranja sa parking mestom i stalnog prepakivanja stavari. Dvosedi su spori, ako bas poranite, zica ide brze dok je prazna. Meni prija pogled na planinu dok me izvlaci BR, vise nego vajranta sa preparkiravanjem, a i bilo je lepo vreme.

    Sve u svemu moja velika preporuka za ApartHotel u Brzecu kao skroz dobar i jeftin smestaj za skijase.
    Ja sam bio pre dve godine,nisam se pokajao,cena je povoljna ali nikako ne preporucujem odlazak sa malom decom.
    Treba biti realan...
    Ja sam placao 1250 dinara nocenje sa 50% popusta.
    Prvo, ono nisu apartmani,smestaj u kome se u jednoj prostoriji nalaze lezajevi za 4 osobe (2+2) i u hodniku odmah pored vrata kuhinja nikako ne mozemo zvati apartmanom nego studiom.
    Drugo,kupatila su stara,nisu prljava ali ceo smestaj deluje socijalisticki i nije u drzavnom vlasnistvu nego je to prvi TIME SHARE objekat u Srbiji.
    Higijena nije losa ali nije na zavidnom nivou,zaista nije ali standardi su razliciti,nekom to ne smeta previse,MENI JESTE SMETALO.
    Grejanje je bilo lose,nisam se smrzao ali ni nesto ogrejao.
    Mi smo bili dvojica u sobi,dete nikako ne bih poveo tamo.
    Kazem,nije katastrofalno,ako ste dvojica u sobi i placate po 10e nocenje moze da prodje ali ONO NIJE APARTMAN,POGOTOVO NE ZA CETIRI OSOBE.

  7. #87
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    @ninic
    Ljudi ne prave razliku između apartmana i studija a i vlasnici objekata manipulišu činjenicama, čak me ubeđuju da tu nema razlike. A mene nerviraju te neprecizne informacije.

  8. #88
    Super Member
    Datum registracije
    05.01.2008
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    42
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    Na booking-u se moze videti kako izgleda apartman.

    Mislim da taj apartman ili "apartman" (da ne ulazimo u def. ono jedna soba sa kuhinjom u hodniku iskoristio sam naziv kakv je na sajtu) i ne moze da se bukira za vise od tri osobe ili dve osobe. Znam da je booking.com za tri osobe nudio drugi apartman sa dve odvojene sobe, dakle veci, u istom hotelu.

    Slazem se da nije za vise od dve odrasle osobe, ali staju cetri.

    Bez popusta nas dvojicu je cena izasla tih 10e po osobi sa doruckom tj. 2500din. Plocice u kupatilu su kao sto se vidi na slikama one sto bi ninic rekao socijalisticke, braon-zelene sto su i nove pre 30 godina izgledale prljavo .

    Sto se tice ostalog, posebno higijene, dobro je imati vise iskustava da se izvuce bolji zakljucak. U mom slucaju kupatilo je bilo ispolirano varikinom ili domestosom da nije moglo da se dise unutra od hemije. Staro jeste, ali je bilo cisto. Na podu sobe od zida do zida je itison, ali cist. Posteljina izuzetno cista, onaj starinski tip sto se ceo otkuvava. Mi bismo dosli uvece i prespavali, preko dana nismo bili u smestaju.

    Da li sam ja imao srece da ubodem period kada bolje ciste, hotel je bio pun dece mozda ima neke veze ili si ti imao nesrecu da upadnes kada losije ciste, ne znam. Timeshare, da li to znaci da ima vise vlasnika tih apartmana ? Ono je prilicno velika zgrada, mozda su mi se zalomili bolji, a tebi gori apartmani ? Ne znam, ali ja ne bih dovodio moje standarde higijene u pitanje.

    Na kraju mislim da je odnos ulozenog i dobijenog vise nego odlican. Ja sam prosle sezone u vikend naselju bukirao 4 razlicita smestaja za vikend skijanja, reda velicine 40-60e samo prenociste za tri osobe. Svi su bili novi, ali imali neke mane i falinke nedostojne cene (kreveti za hobite, nikome ne radi net, nemaju kablovsku iako sam trazio zbog olimpijade, smrdi cela zgrada, nema vode...).
    Poredeci sa tim iskustvom Apart je odlicno mesto za ulozene pare, ako cete pre svega skijati.

  9. #89
    Junior Member
    Datum registracije
    11.09.2012
    Poruke
    9

    Podrazumevano

    Zainteresovali ste me sa ovom pričom o ApartHotelu pa pogledah slike na Bookingu.
    Ako je realno stanje bar približno onom na fotkama, to uopšte nije loš odnos uloženo-dobijeno.
    Drugo je pitanje kako do skijališta i još više -kako sa skijališta.

    Ako ikad i bude gondole, mislim da će tada cene u Brzeću ići do nivoa onih u Vikend naselju tako da obrni okreni - dupe pozadi.

  10. #90
    Super Member ninic avatar
    Datum registracije
    01.01.2012
    Lokacija
    18410 Niš bre!
    Skije / Bord
    ELAN WAVEFLEX 78ti
    Poruke
    450

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Sinisha Pogledati poruku
    Na booking-u se moze videti kako izgleda apartman.

    Mislim da taj apartman ili "apartman" (da ne ulazimo u def. ono jedna soba sa kuhinjom u hodniku iskoristio sam naziv kakv je na sajtu) i ne moze da se bukira za vise od tri osobe ili dve osobe. Znam da je booking.com za tri osobe nudio drugi apartman sa dve odvojene sobe, dakle veci, u istom hotelu.

    Slazem se da nije za vise od dve odrasle osobe, ali staju cetri.

    Bez popusta nas dvojicu je cena izasla tih 10e po osobi sa doruckom tj. 2500din. Plocice u kupatilu su kao sto se vidi na slikama one sto bi ninic rekao socijalisticke, braon-zelene sto su i nove pre 30 godina izgledale prljavo .

    Sto se tice ostalog, posebno higijene, dobro je imati vise iskustava da se izvuce bolji zakljucak. U mom slucaju kupatilo je bilo ispolirano varikinom ili domestosom da nije moglo da se dise unutra od hemije. Staro jeste, ali je bilo cisto. Na podu sobe od zida do zida je itison, ali cist. Posteljina izuzetno cista, onaj starinski tip sto se ceo otkuvava. Mi bismo dosli uvece i prespavali, preko dana nismo bili u smestaju.

    Da li sam ja imao srece da ubodem period kada bolje ciste, hotel je bio pun dece mozda ima neke veze ili si ti imao nesrecu da upadnes kada losije ciste, ne znam. Timeshare, da li to znaci da ima vise vlasnika tih apartmana ? Ono je prilicno velika zgrada, mozda su mi se zalomili bolji, a tebi gori apartmani ? Ne znam, ali ja ne bih dovodio moje standarde higijene u pitanje.

    Na kraju mislim da je odnos ulozenog i dobijenog vise nego odlican. Ja sam prosle sezone u vikend naselju bukirao 4 razlicita smestaja za vikend skijanja, reda velicine 40-60e samo prenociste za tri osobe. Svi su bili novi, ali imali neke mane i falinke nedostojne cene (kreveti za hobite, nikome ne radi net, nemaju kablovsku iako sam trazio zbog olimpijade, smrdi cela zgrada, nema vode...).
    Poredeci sa tim iskustvom Apart je odlicno mesto za ulozene pare, ako cete pre svega skijati.

    Ne dovodim ja nicije higijenske standarde u pitanje samo kazem da moze da bude bolje i pedantnije.
    Da se razumemo,smestaj je daleko od katastrofalnog,na pocetku mog posta sam i naglasio da se ne kajem sto sam bio tamo,za 10 eura koliko sam platio je ok ali za punu cenu od 20e po osobi ni u ludilu.

    Da li bih opet isao tamo za 10e-ako ne radi Bela reka ne bih.
    Da li bih svoje dete pustio da prespava tamo-ne.
    Da li je skroz cisto-ne. Kada se otvore poluraspali kuhinjski ormarici sve vam bude jasno.
    Da li je toplo-pa...nije bas.
    Daljina od Bele reke-daleko za setnju u pancericama,ne preporucujem.

    Sve ovo pisem da bi neko ko planira da ide tamo imao realan uvid u situaciju.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •