Ni ja ne bih isao u Brzece ako ne rade dvosedi BR. Sem ako nemam izbora.

Ako je naslov teme najjeftiniji smestaj, neke stvari se ipak zdravorazumski podrazumevaju, inace ne bi bio najjeftniji.

Rekao bih da je ApartHotel trenutno najjeftniji smestaj sa doruckom na Kopu. Mislim da su cene u Kragujevačkom odmaralištu slicne, ali koliko razumem tamo su deciji kratki kreveti i zajednicka kupatila. Ako mi je krevet kratak i ne mogu da spavam dzaba sve.

Nadam se da cu pocetkom marta da odem na dan dva opet na Kop, pa ako moj prvi pik JollyKop opet bude rasprodat, eto me u Apart Hotelu.

Da podsetim na ova vikend skijanja idem sa drustvom koje ne interesuje nista sem skijanja, pa su nam i zahtevi pre svega skijaski. Jos jedna prednost ako sam u prolazu mogu da bukiram taj aprtman na jednu osobu za 1500din, prespavam, doruckujem, skijam, palim.
Kada idu zene, druga je prica.

Da se vratim na Apart, za ove pare, ja ne vidim mane. Mozda sam imao srece sa grejanjem i ciscenjem, videcemo ako opet odem kod njih. Tu kuhinju u smestaju nisam ni otvorio.

Naravno kada je nesto najjeftnije od korisnika se ocekuje i doza snalazljivosti. Mi smo mogli autom tih 300-400m do BR, ali smo isli normalnim cipelema. Tik uz zicu je Ski servis/renta tamo smo se prezuli ostavili njima nase cipele, ista stvar na putu za hotel. Castili smo cikicu iz servisa.

Rucak nas je cekao iako smo dolazili nekoliko sati kasnije od termina za rucak, a sat ranije od vecere. Checkout je bio 8h kasnije od planiranog. Sve smo to dogovorili na recepciji, ali skroz lagano i opusteno.
Tako nesto (late checkout, kasni rucak) najcesce nikada nije bilo izvodljivo u skupljim smestajima, sto zbog prebukiranosti, sto zbog toga sto ih zabole.

Evo i par slika, namenski nastalih za nase lepse polovne, kao provokacija na temu nase neurednosti , pa se moze i videti kako izgleda soba kad padne bomba u istu .





Inace kad smo kod cena prvi hotel do aparta je neki potpuno nov hotel, apartmani Foka Spa. Bio je prepun Rumuna.
Mislim da je cena apartmana 120evra, apartman od 90kvadrata, staje 6 osoba, imaju odlicne ocene na netu.