Strana 44 od 205 PrvaPrva ... 3442434445465494144 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 431 do 440 od 2041

Tema: Ski centar Tornik

  1. #431
    Senior Member Bratko avatar
    Datum registracije
    28.01.2010
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    49
    Poruke
    128

    Podrazumevano

    Srecna Nova Godina!

    1.januar: skroz korektni uslovi za skijanje. Temperatura skoro ceo dan u dobrom minusu, pa je i par topova non-stop radilo. Cigota je dobra ujutru, a kasnije je osuncana i puna skijasa. Zato je Zmajevac bolji izbor jer je ceo dan u senci i nije opterecen.
    2. januar: temperatura visha, pa ni topovi nisu mogli vrshiti svoju funkciju preko dana. Skijanje je bilo na granici dobrih uslova, ali s obzirom da je duvao jugo i staze su popustile ranije.

    Za vikend skijanje, ili zagrevanje pred sezonu, Tornik je jako dobra opcija...pod uslovom da vremenski uslovi to dozvoljavaju...zato pre polaska gore, ispratite vrem.prognozu .
    Parking je 120din. a kome treba oprema postoje 2-3 servisa sa ski-rentom po ceni od 800 do 1.500 din. Preporuka za Beosport-ovu radnju koja je skoro otvorena.
    pozz

  2. #432
    brdjanin alexa avatar
    Datum registracije
    25.01.2008
    Lokacija
    19°53'N - 44°16'E
    Poruke
    173

    Podrazumevano Tornik???

    Dali je neko bio danas na Torniku? Isao bih sutra gore. Vredi li?????????

  3. #433
    Member 2d2f avatar
    Datum registracije
    23.08.2005
    Poruke
    69

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od alexa Pogledati poruku
    Dali je neko bio danas na Torniku? Isao bih sutra gore. Vredi li?????????
    Tesko. Danas je gore bilo +10, a jos juce je manjkalo snega.

  4. #434
    Member
    Datum registracije
    06.01.2009
    Lokacija
    Aranđelovac
    Godina
    55
    Poruke
    86

    Podrazumevano

    HEROES posto si već sa Zlatibora, bio bi nam mnogo simpatičniji i korisniji kad bi nam češće slao sveže informacije sa Tornika, umesto što se trošiš na razna nadmudrivanja u temama o drugim srpskim centrma. A i vi što ste trenutno gore, ne budite lenji. Unapred zahvalni.

  5. #435
    Super Member HEROES avatar
    Datum registracije
    11.12.2011
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Kada me neko nervira,onda me nervira na bilo kojoj temi,a ja ne mogu da odcutim,tak'i smo ti mi odavde,a drugo, vazno je da sam simpatican svojoj zeni.Sto se tice Tornika nisam bio zadnjih par dana zbog praznicnih guzvi,kad ja ne idem nije red ni da pisem, kad licno nisam upoznat sa situacijom,a da prenosim izvestaje raznih novinara,kao onaj mudroser,ne pada mi na pamet,jer iz iskustva znam da ono cesto puta nisu tacni,cak ni info koje dobijes iz skijalista,cesto ne odgovaraju istini.Kad pogledam kroz prozor vidim Tornik,trenutno je u magli,i pada sitan sneg,temp-ovde kod moje kuce na nv 1020m je -2 stepena,zadnjih dana osim Zmajevca i gornjeg dela staze Tornik bilo je lose skijanje jer je vec odjugovilo,pa je Cigota u dnu bila malo progledala.Zadnje dobro skijanje je bilo u utorak pre podne,kasnije velika guzva i otopljenjeDanasnji dan obecava kao i temperatura,i prignoza za naredne dane,posle praznika mislim da ce biti odlicnog skijanja,posebno radnim danima,Toliko za sada od mene,pozz.P.S Jel'simpaticno,Aa!?

  6. #436
    Senior Member Dogac avatar
    Datum registracije
    10.02.2011
    Lokacija
    Užice
    Godina
    45
    Poruke
    110

    Podrazumevano

    Skroooz Sad dođoh sa Zlatibora, lepo je gore. U Užicu ni malo snega, ali zato na planini prava zima. Ja planiram ujutro na Tornik da ubijem poludnevnu.

  7. #437
    Member
    Datum registracije
    06.01.2009
    Lokacija
    Aranđelovac
    Godina
    55
    Poruke
    86

    Podrazumevano

    Nego šta je nego simpatično i ne samo tvojoj ženi.
    Nastavi i u narednim danima...

  8. #438
    Senior Member Dogac avatar
    Datum registracije
    10.02.2011
    Lokacija
    Užice
    Godina
    45
    Poruke
    110

    Podrazumevano

    Dan je poceo ovako




    ali se srecom brzo naoblacilo i poceo je sneg oko 12h. Jos pada koliko vidim na kamerama.

    Inace, staze solidne, Zmajevac na sredini katastrofa (imali su problema kad se topio sneg prethodnih dana) jer drenaza nije odradila posao. Radila je "banana". Bila je guzva ali ne kako sam mislio da ce biti jer je nedelja. Ja sam se lepo iskijao

    Nadam se da ce sutra biti odlicno!

  9. #439
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Hitno, jel zna neko od kad radi skijaliste na Torniku, od 8 ili od 9h? Da ne zapucamo sutra sabajle, pa chuchimo u kolima sat vremena sa dzabe.. Idem sa cerkicom, 9 god, zbog nje mi je vazno, ja nisam bitan...Unapred hvala!

  10. #440
    Super Member plecko avatar
    Datum registracije
    17.01.2009
    Lokacija
    Obrenovac
    Godina
    46
    Poruke
    410

    Podrazumevano

    macak od 9h rade....

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 9 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 9)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •