Strana 9 od 11 PrvaPrva ... 7891011 PoslednjaPoslednja
Rezultati 81 do 90 od 105

Tema: pomoc u izboru borda?

  1. #81
    CHOBB6OAP^EP valdevit avatar
    Datum registracije
    06.09.2005
    Lokacija
    novi beograd
    Skije / Bord
    burton seven 2006
    Godina
    38
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    evo ga moj primer...pre 3 godine sam kupio HEAD vez za 2000 din,da 2000 din,nov...savrsheno je radio dve godine,nije nishta puklo,nego jednostavno shrafovi su popustili i vez se raspao na planini sreca moja da sam tad tek uchio da vozim i ishao sam sporo,tako da nije bilo posledica

  2. #82
    Member CianiD avatar
    Datum registracije
    13.12.2005
    Skije / Bord
    Flow Merc
    Godina
    41
    Poruke
    73

    Podrazumevano

    Srafovi su popustili...? Pa to mu dodje tvoja greska ne HEAD-ova... Posle 2 godine nije ni cudo sto su popustili...

  3. #83
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Skije / Bord
    goltes space
    Godina
    44
    Poruke
    760

    Podrazumevano

    @CianiD:
    u zavisnosti koliko ces vremena godisnje provoditi na stazi i u zavisnosti od tvog nacina voznje trebas kupiti odgovarajuce vezove. ako vozis agresivno i planiras dva meseca snega kupujes neke pro vezove (kompoziti, ojacanja, ludila itd), a ako planiras rekreativno da se bavis bordingom neki prosecni ti zavrsavaju posao i vise nego dobro. pozeljno je da kod highback-a bude metalni deo koji ga drzi (polukruzni koji stoji iza pete) ali ne mora. ta plastika ima veliku izdrzljivost i trpi velike pritiske po kubnom santimetru. moji flow mk04 vezovi su full od plastike i mekih materijala ali sam prilicno zadovoljan njima. ove godine imam u planu da provedem minimum 40 dana na snegu van beograda i verujem da ce mi ovi vezovi savrseno odgovarati.
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  4. #84
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Skije / Bord
    goltes space
    Godina
    44
    Poruke
    760

    Podrazumevano

    @bojo:
    daske mogu da se nadju po pristupacnim cenama jer je i kod nas pocela varijanta "proslogodisnjih modela", a to im obara cenu. u koba33-u cena flow mk04 vezova je 9.990.din, a za flow daske moraces da vidis. imas i u sk8 spajz-u takodje neke modele koji se tretiraju kao "proslogodisnji", i skokni do tadeusa koscuska (ulica koja ide uz kalemegdan ka dorcolu, mislim da je broj 23) tamo sam video jednu prilicno dobru dasku sa plasticnim stitnicima na prednjoj i zadnjoj kantni. cena je bila oko 14.500.din.
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  5. #85
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Skije / Bord
    goltes space
    Godina
    44
    Poruke
    760

    Podrazumevano

    sto se tice "raspadanja" vezova:
    daska, cizme i vezovi su oprema kao i svaka druga i zahteva isti tretman - odrzavanje. ja sam se jedanput zeznuo i nisam skinuo vezove sa daske kad se zavrsila sezona pa sam nosio kod ortaka u radionicu jer su zapekli. i u svakom user manual-u pise da treba redovno proveravati opremu pre spusta.
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  6. #86
    Senior Member
    Datum registracije
    24.11.2005
    Godina
    48
    Poruke
    153

    Podrazumevano

    Ja bih opet preporučio kupovinu nidickera za 16000 din a koga zanima kakao izgleda može da pogleda na http://www.nidecker.ch/snowboards/sn...hp?board_id=84
    pored ove ima naravno i skupljih modela izuzetno povoljno.
    Ovaj Scor je vrlo zadovoljavajuća daska, urađena je jako kvalitetno i to se nekako vidi kada je uhvatiš u ruku. Dosta je fleksibilna (mekana do bola,nivo žvakaće gume) pa će se verovatno prema početniku ponašati pitomo. Ona je ono kao čist FS pa će i za skakanje i divljanje dobro doći. Inače posle Bartona Nidicker je po tradiciji proizvodnje drugi proizvođač, daske nisu rađene u kini ili u bugarskoj nego u švajcarskoj pa mislim da i to barem malo govori o kvalitetu. U ostalom ako znaju da naprave vrhunske čuke, čokoladu, imaju vrhunske banke šta je onda daska za njih. Inače pogledajte njihov sajt vidi se da je tu dosta truda uloženo. Igrice su totalno ok.
    Inače prodavnica se nalazi na 25 maju pored markonijevog servisa pa koga ne mrzi može da se prošeta.

  7. #87
    :) jovanitZa avatar
    Datum registracije
    25.12.2005
    Lokacija
    beograd
    Poruke
    258

    Podrazumevano

    ja preporucujem burton...u poslednjih 6 godina,koliko vozim bord,kapiram da je burton najbolja daska...sve zavisi od tezine i brdo nekih gluposti...trebao bi da odes do radnje i da te ljudi posavetuju ako ne znas sam...posto si ti izgleda rekreativac i ne vozis mnogo brzo i agresivno najbolje ti je da uzmes neke meke vezove i da se ne izivljavas mnogo dok ne naucis bas dobro da vozis..
    board-moja prva,prava i jedina ljubav

  8. #88
    Senior Member
    Datum registracije
    24.11.2005
    Godina
    48
    Poruke
    153

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od dyape_zmay
    @valdevit:
    nadji taj link, interesuju me jos neke stvari...
    Da ne tražite ovaj link http://www.snowboard-mag.com/taxonomy/term/26

  9. #89
    CHOBB6OAP^EP valdevit avatar
    Datum registracije
    06.09.2005
    Lokacija
    novi beograd
    Skije / Bord
    burton seven 2006
    Godina
    38
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    jovanitZa,RESPECT za burton al nema mnogo ljudi te pare da uzme njihovu opremu

  10. #90
    :) jovanitZa avatar
    Datum registracije
    25.12.2005
    Lokacija
    beograd
    Poruke
    258

    Podrazumevano

    e valdevit to je vec drugi problem .... :(
    board-moja prva,prava i jedina ljubav

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •