Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 36

Tema: Head_i.M72 Monster

  1. #11
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Nego goruca diskusija na ovom threadu bijashe: Railflex ili ne i? i? i? jel tvoj monstrum 72 ima tu plocicu ili nema??? Mislio sam da je nisi stavio??? utisci molim???

  2. #12
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od milos79 Pogledati poruku
    Le Grand Montets je u Argentiere-u (glecer) u Chamonix dolini izlazi na 3300 i gore uvek ima dosta snega. Jedino sto vredi u Chamonix-u, a da ti ne treba vodic.

    Hupsere drze, led onako, nije ko Atomic ili race modeli, ali to im nije ni funkcija. Inace nisam znao da ih je Stekan prodao, izgleda da se omatorelo, cim vidim da vozi SW12 .
    Hvala za info. Ma to je Le grand Montets a ne la grande Mote, vrancuski mi ne ide najbolje.....je si bio skoro??? A da Chamonix i vallee blanche i te stvari, i to sam cuo da je puno pametnije s nekim ko zna kako i gdje, nego se kurchit okolo.
    Ono za Atomic je bila provokacija za naseg saborca sa foruma taratariru, al evo popravlja se juce je otkrijo toplu vodu, hocu reci duboki snijeg
    al stvarno ja sam dosad vozi jedan ili dva atomicova modela iskustvo mi je dakle nikakvo, al jos nikad nisam procitao test u kome je neko nahvalio offpiste kvaltitete bilo koje atomicove skije Ako sam nekog uvrijedio nek mi oprosti
    A da SW 12 pa stekan je upravo potvrdio to sto ti kazes, odlican za penzionere, i mada se cupam svim silama ipak se i ja priblizavam ovoj grupaciji

    Nego josh jednom, mimoidjosmo se u postovima jel tvoj monster ima railflex????
    Pozdravljam

  3. #13
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od milos79 Pogledati poruku
    Le Grand Montets je u Argentiere-u (glecer) u Chamonix dolini izlazi na 3300 i gore uvek ima dosta snega. Jedino sto vredi u Chamonix-u, a da ti ne treba vodic.

    Hupsere drze, led onako, nije ko Atomic ili race modeli, ali to im nije ni funkcija. Inace nisam znao da ih je Stekan prodao, izgleda da se omatorelo, cim vidim da vozi SW12 .
    Hvala za info. Ma to je Le grand Montets a ne la grande Mote, vrancuski mi ne ide najbolje.....je si bio skoro??? A da Chamonix i vallee blanche i te stvari, i to sam cuo da je puno pametnije s nekim ko zna kako i gdje, nego se kurchit okolo.
    Ono za Atomic je bila provokacija za naseg saborca sa foruma taratariru, al evo popravlja se juce je otkrijo toplu vodu, hocu reci duboki snijeg
    al stvarno ja sam dosad vozio dan ili dva atomicova modela dakle moje iskustvo po tom pitanju jako malo (vozio u januaru Izor 9.7 btw nije losa skija, moze sve i svasta, nevoli meko, al voli tvrdo-atomic jel?), al jos nikad nisam procitao test u kome je neko nahvalio offpiste kvaltitete bilo koje atomicove skije Ako sam nekog uvrijedio nek mi oprosti
    A da SW 12 pa stekan je upravo potvrdio to sto ti kazes, odlican za penzionere, i mada se cupam svim silama ipak se i ja priblizavam ovoj grupaciji

    Nego josh jednom, mimoidjosmo se u postovima jel tvoj monster ima railflex????
    Pozdravljam

  4. #14
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Sapa Pogledati poruku
    Ma sto ih stekan uopste prodade pitam se ja???
    Nisam imao priliku na njima skijati bilo šta osim uređene staze sa vještačkim snijegom. SW12 mi u tim uslovima ipak bolje leži. Vidjećete kad dođete u moje godine da vam treba autopilot switched on .
    Razmišljao sam da ostavim Monstera za duboki snijeg, ali sva je prilika da takav snijeg neću vidjeti ove zime. A za iduću opet neke druge daske. Već imam par kandidata: SW14, RX8, Racetiger RC.

  5. #15
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stekan Pogledati poruku
    Nisam imao priliku na njima skijati bilo šta osim uređene staze sa vještačkim snijegom. SW12 mi u tim uslovima ipak bolje leži. Vidjećete kad dođete u moje godine da vam treba autopilot switched on .
    Razmišljao sam da ostavim Monstera za duboki snijeg, ali sva je prilika da takav snijeg neću vidjeti ove zime. A za iduću opet neke druge daske. Već imam par kandidata: SW14, RX8, Racetiger RC.
    Ma nema dvojbe, avtomatski ce mi jos malo zatrebati sa ovim mojim koljenima i 'junackom' kondicijom.

    Pa sto SW14, zar 12 nije dovoljno oke???
    Probah jedan dan prosle godine RX6 ide ko zmaj ognjeni vuk, nisam vozio van piste, al moze svaku brzinu da izdrzi bez da se joguni, a razlika u cijeni sa RX8 ipak nekih 100-200 evra ili je manje? ovo cisto da mozda i to uzmes u razmatranje, pretpostavljam da je malo manje zahtjevan od RX8, zbog te nase 'poodmakle zivotne dobi jel.
    Na onom testu probaj Volkl AC2, evo reklamiram ga vec vise puta na ovom forumu, posudjivo sam ga od kolege prosle i ove godine (da napomenem prvo sam je vozijo je na svjezem snjegu na i pored piste)....vi kulturno izmjenanjate skije pa onda uredno vratite, ja ovu skiju "posudio" pa me covjek ganjo po padinama, da mu ih vratim
    apropo avtomatskog pilota, AC2 reaguje na svako pomjeranje noznog palca, a kraj piste reaguje na vibracije iz mozdanih vijuga haha. Jedino priznajem kad je poslje 2 dana snjeg otvrdnuo/zaledilo onda AC2 vise nije bio naj,naj.

  6. #16
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Sapa Pogledati poruku
    Pa sto SW14, zar 12 nije dovoljno oke???
    Čuj, dovoljno OK? Pa valjda težimo savršenstvu. Hoću da probam SW14 jer je tvrđa skija. I SW12 mi je super, ali je najmekša skija koju sam vozio u zadnjih 5 -6 zima. Čisto da vidim ima li razlike.
    Izmenio/la stekan; 07.02.2007 u 14:54.

  7. #17
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stekan Pogledati poruku
    Hoću da probam SW14 jer je tvrđa skija. I SW12 mi je super, ali je najmekša skija koju sam vozio u zadnjih 5 -6 zima. Čisto da vidim ima li razlike.
    Kontam.

    Nego valjda ce mo imati prilike da se vratimo na diskusiju o Monster72 i railflex-u, kolko sam shvatio Milos79 je stavio vez bez ploce, bash me interesuje kakva su mu iskustva, Milose javi se!

  8. #18
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stekan Pogledati poruku
    Čuj, dovoljno OK? Pa valjda težimo savršenstvu.
    A ha, oke nije dovoljno dobro??? Pa ono jes ako ti je Bog dao da svake godine mozes da ih mjenjas sto da i ne tezis savrsenstvu; znas onu legendarnu od (legendarnog) Motorhead-a???

    'Chasing is better than catch'.

  9. #19
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano ma milosu79 dje si???

    Poceh pisat kad ono blokira kompjuter, reset itd....
    Nego da me nisi pogresno razumijo, prico si mi za Les Grantis Montets, to bi iznad Argentiere-a, na samom kraju doline zar ne?? Na zalost bijah tamo ljeti bez skija, svratio da odam pocast Mont Blanu...
    A vallee blanche je skirouta iznad samog chamonixa, gondola do onih za strahopostovanje 3800metara i onda skirouta (nema tabaca, pistebullyja i g.vana ) sve do u chamonix na 1000 metara.....Kolega s posla koji je to vozio je isao sa vodicem i inace cujem od mnogih da se stom rutom nije salit, pa sam zato spomeno ono kurchenje.....
    A dakle freeride iznad argentiere je dakle samo takava??? Kolko kosta smjestaj oko sela????

  10. #20
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano Stekan

    Bas be'zeze, reko sa ce mo cut neka iskustva, kad Milos nestade. Do sutra.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •