Do prije nekih desetak dana, nisam nikada cuo za ovo skijaliste. NIKADA. Radi se o ne bas tako malom ski centru na granici Italije s Austrijom, velicine 115km. Ovaj kompleks cine 5 skijalista, moderne infrastukture. Helm/​Stiergarten/​Rotwand/​Kreuzbergpass - Padola/Comelico - Baranci (Haunold)/San Candido (Innichen) - Prags (Braies) - Rienz/Toblach (Dobbiaco). Po ski mapi mi se ne cini nesto prakticno skijaliste posto ni jedno od ovih pet regija nije međusobno povezana. Interesantno je da na Bergfex i skiresort.info skijaliste ima 5 zvezdica sto znaci da je top.
Iskreno ne bih se ni tada zainteresovao da mi jedan poznanik nije rekao da idu u San Candido posto Janica Kostelic drzi ski skolu u tom terminu pa vode djecu. Pokazao mi i slike od prosle godine na kojima Janica urucuje medalje i diplome klincima.
14e318a199299363_fffedd201aa54079@2x.jpg

Ima li iko kakvih iskustava s ovim skijalistima ili o ovoj ski skoli Janice Kostelic? Covjek je specifican, nije nesto pricljiv tako da nisam uspio nikakve informacije od njega dobiti vezano ni za jedno ni za drugo. Na pitanje o ski skoli, poceo je nesto da filozofira kako je to nesto preko nekoga pa preko neke stele, da to nije direkto apliciranje itd. Googlao sam Janica Kostelic ski skola San candido i nisam nista nasao. Nasao sam neke textove o ski skoli u san candido koju organizuje hrvatski ski savez za instruktore. Mozda je to to pa se nekako ukljuce i djeca ali nisam siguran.