Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 14 od 14

Tema: Montaža vezova na široke skije - šabloni za bušenje

  1. #11
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Jedan šablon pokriva sve modele vezova jednog proizvođača. Rupe su označene različitim bojama da se lakše skonta koje od ponuđenih rupa treba bušiti za koji model veza.

  2. #12
    skijas vladimir avatar
    Datum registracije
    07.12.2005
    Skije / Bord
    Stockli SC / Volkl Racetiger SL
    Poruke
    64

    Podrazumevano

    Pogledah par videa na netu, i da imam uslove i odgovarajuci alat, verovatno bih i sam probao da montiram. Nista previse komplikovano, ali cu ipak prepustiti profesionalcu Npr ovaj video prikazuje montiranje bas look pivota sa papirnim jig-om https://www.youtube.com/watch?v=dK_4BxSBfLU

  3. #13
    Super Member
    Datum registracije
    18.10.2014
    Poruke
    236

    Podrazumevano

    Idi odstampaj na artiju zalepi i busi to sam kakvi servisi i bakraci. Nemojte praviti nauku oko tako prostih stvari. Ta skija ako ima dva metala kako pise i na netu, nema sta da upropastis, burgija ce udariti u donji metal kao granicnik i tu nema sta da se iskomplikuje. Ako si ikad drzao busilicu i srafciger u rukama i ako su daske nove, uradices ceo posao za 2 sata. Sat i po ces meriti i namestati, 15 minuta montirati i jos 15 ces se diviti svom delu.

  4. #14
    Super Moderator Tadija_91 avatar
    Datum registracije
    20.09.2007
    Lokacija
    44° N - 20° E
    Skije / Bord
    193 Nordica Enforcer 93 + 196 Volkl Two
    Godina
    32
    Poruke
    1.446

    Podrazumevano Montaža vezova na široke skije - šabloni za bušenje

    Imao sam isti problem (montaza look pivot veza na siroku skiju) i montirao mi je serviser u Sunny bike&ski servisu na Medaku. Taj servis vise ne ne postoji ali mislim da vlasnik i serviser radi u Intersportu. Trebalo bi da je ovo njegov broj telefona pa probaj ako neces sam da se igras: 064 1288 087
    www.skimagare.info

    photo by Pizzeria-Tina
    Brezovica-ovde je Srbija najlepsa




Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •