Rezultati 1 do 10 od 65

Tema: Skije za skoro sve

Tematski pogled

  1. #31
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    58
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stekan Pogledati poruku
    Vidim da voziš i Atomic pancerice. Pokušaj me ubijediti da Atomic proizvodi najbolje skije, najbolje vezove i najbolje pancerice.
    Atomic skije možda i jesu najbolje (za rekreativno skijanje moj glas ide Fischer-u), pancerice vrlo teško da su najbolje mada je to 100% individualno i zavisno od noge (moj glas Salomonu), a vezovi su definitivno Atomic-ova najslabija karika.
    Glej imam tudi Atomic ruksak..... Imel sem do sedaj Rossignol race 1 pancerje.... Po domače: pri mojih 95 kg in povprečno 50 - 60 dni smučarske sezone, sem jih razguzil v treh sezonah. Skratka, shit od shita.....Atomic vozim od te sezone, imam široko nogo, sem dokaj športne konstitucije (par kg viška je sigurno )vzel sem tekmovalne sicer ne najbolj trde (flex 110-maksimum je za tekmovalne 130), pa vendar dovolj, da mi fiksno drži nogo....Ne vem, po tej sezoni sem z njimi zadovoljen, noga ne boli, vozil sem par tekem-b.p. Drugega ne rabim, če pa jih bom v naslednjih dveh sezonah razguzil, bom pa takrat povedal.....Za kaj bi bile Atomic vezi najšibkejši člen? Mogoče zato, ker jih je Millerju ven metalo? Sam jih vozim (na tekmi ) zategnjene na 160 kg in mi še nikoli ni vrglo ven. Drugače pa vozim, zategnjene na 120 kg. In da se bomo razumeli, nobenega ne prepričujem, da je Atomic najbolj kvaliteten, vendar zame osebno sigurno je......Če bi mislil, da je to Elan, Head, Rossignol, Stoeckli (pa še Jerman je zmagal na njih v GA-PA).....bi vozil njih..... Apropo: Pri nas v SLO še nihče ni imel pripomb na Atomic vezi oz. vsaj jaz nisem slišal nobene.........In v čem naj ne bi bili dobri?
    Izmenio/la skiman; 11.05.2007 u 14:21.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •