Rezultati 1 do 5 od 5

Tema: Potreban vez z12

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    27.12.2007
    Godina
    45
    Poruke
    23

    Podrazumevano Potreban vez z12

    Da li neko možda zna gde da nabavim vez fischer rc4 z12 Racetrack, nisam 100% siguran ali od sezone 2013/2014 je fischer prešao na taj sistem , zvao sam goru i mega sport ( kod pionira) nešto nisu baš zainteresovani da to nabavljaju. E sad da li neko ima neko rešenje nije važno da li su vezovi novi ili polovni (ispravani)

  2. #2
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Fischer vez nije Fischerov, već je to Tyrolia sa oznakama Fischera. Nisam 100% siguran (ali jesam 98%), ali mislim da ono šta Fischer zove Racetrack se kod Tyrolije (Head) zove Powerrail. A takvih vezova imaš na sve strane...

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    27.12.2007
    Godina
    45
    Poruke
    23

    Podrazumevano

    Hvala Stekane, znao sam da je to tyrolia ali nisam znao da je taj race track Z12 isti kao PRD head - ov, u svakom slučaju moraću i njega da tražim ali je izbor širi. Jedino me malo buni što mi je taj momak iz Fischer-a ispričao priču da kao tyrolia samo radi taj vez za fischer i dynafit (sad mi deluje kao trgovačka priča)

  4. #4
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Prije kupovine posudi Tyrolia/Head od prijatelja da budeš siguran da odgovara. Što se tiče priče da Tyrolia radi taj vez samo za Fischer, to je tačno, jer za koga bi drugog radili vez na kojem piše Fischer.

  5. #5
    Junior Member
    Datum registracije
    27.12.2007
    Godina
    45
    Poruke
    23

    Podrazumevano

    Hahaha, u pravu si. Nego sam ja takodje i od njega tražio savet da li postoji zamena, baš je bio izričit...
    Hvala još jednom

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •