Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 23

Tema: Divno iskustvo na Jahorini sa Jahorina Prestige

  1. #11
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Izvinite Nataša, moja poruka nije bila upućena vama direkto, nego generalno...

    Ja sam odgovarao na konstataciju caspera, i kao jedan od moderatora/administratora želeo da potvrdim njegove sumnje (većina "pohvala" je došla iz lokala - Pala).

    Ja lično nemam sumnje da je "Prestige" OK, komentar(i) se odnose na (zlo)upotrebu foruma u propagandne svrhe

  2. #12
    Junior Member
    Datum registracije
    07.03.2017
    Godina
    32
    Poruke
    1

    Podrazumevano

    Ja sam apsolutno zadovoljna školom Prestige,momci su korektni,načuli su mene da skijam,decu da bordaju,momci iz rentala Kristal su vise nego ljubazni.Što se nas lično tiče vidimo se iduće godine!!! Pozdrav


  3. #13
    Junior Member
    Datum registracije
    06.03.2017
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Veruj mi neces pogresiti 😊

  4. #14
    Member
    Datum registracije
    07.03.2017
    Lokacija
    Jahorina
    Skije / Bord
    Head - skije
    Poruke
    57

    Podrazumevano

    Evo da se i ja malo ukljucim u ovaj sjajan forum drago mi je da niie cenzurisan i konrolisan kao pojedini forumi na kojima dozvoljavaju da se pise samo sta nekome odgovara.
    Sve pohvale za vlasnika foruma Zorana, administratore i moderatore, sajt Vam je odličan i prepun korisnih informacija.
    Zelim da se zahvalim dragim gostima i prijateljima na ovoj temi, sta reci osim mnogo hvala.
    Dragi urednici foruma, zaista mi nije bila namjera da pravimo neku pometnju, nisam ni znao da je tema napisana, sto ne znaci da ubuduce necu pisati i ja i moji svi prijatelji i poznanici i biti svakodnevni gost ovoga sjajnog forumao o svim temama vezanim za Jahorinu, postavljati svakodnevne fotografije, informacije i biti na raspolaganju svima, sto bi nasim dragim gostima olaksalo da na Jahorini pronadju sve sto ih zanima.
    Naravno, osim JAHORINA PRESTIGE, na Jahorini ima i drugih dobrih agencija i naravno nasih divnih kolega ski instrukora u svim ski skolama, koje ovim putem pozdravljam. Nadam se da ce te preuzeti na Vas web site http://www.skijanje.rs/ moje web cam sa Jahorine, tako da i sami mozete pratit situaciju uživo na http://www.jahorina.live/ . Veliki pozdrav za sve

  5. #15
    Senior Member
    Datum registracije
    07.01.2014
    Lokacija
    Ujedinjeno Kraljevstvo
    Skije / Bord
    Dynastar WC SL, Dynastar WC GS, Salomon X - Drive 8.8, Blizzard Brahma, Liberty Variant 113
    Poruke
    191

    Podrazumevano

    Simptomaticno je da niko od ljudi koji su koristili usluge ove agencije nije bio clan foruma, ali su odmah nakon puta svi do jednog odlucili da se uclane, i otpevaju nam hvalospeve

    Ne znam na koji nacin se finansira ovaj forum, ali bi bilo postenije da je ova agencija, ako je vec htela da se reklamira, uplatila neki doprinos pa da onda moze otvoreno da se oglasava.

    Ko profitira od ovog foruma red je da mu i doprinese, jer nije fer prema sponzorima koji (pretpostavljam) posteno placaju za svoje oglasavanje, ili vec na neki drugi nacin daju svoj doprinos.

  6. #16
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    @Snowglisser, da li je tačna tvoja lokacija na osnovu IP adrese: Northallerton, Englang, UK?
    @Aneta, da li je tvoja lokacija Beograd (kako si napisala u profilu) ili je to Koran, Pale, RS, BiH kako kaže IP adresa?

  7. #17
    Senior Member
    Datum registracije
    07.01.2014
    Lokacija
    Ujedinjeno Kraljevstvo
    Skije / Bord
    Dynastar WC SL, Dynastar WC GS, Salomon X - Drive 8.8, Blizzard Brahma, Liberty Variant 113
    Poruke
    191

    Podrazumevano

    @Stekane,

    Ja sam u Londonu ali sam ovo poslao s telefona pa ide preko mobilne mreze. Mozda ti je zato prikazan Northallerton? Mada se i trenutno nalazim u Londonu. Cudno.

  8. #18
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Ko-zna-koji servis je Stekan koristio da vidi tačnu lokaciju, i da nisi u Londonu ne bi smeo da priznaš

    GeoIPLookup ispisuje samo zemlju za tvoju adresu verovatno baš zato što "znaju" da je mobilni pa pozicija može biti bilo koja... Ali po IP adresi barem znamo koji mobilni operater koristiš

  9. #19
    Senior Member
    Datum registracije
    07.01.2014
    Lokacija
    Ujedinjeno Kraljevstvo
    Skije / Bord
    Dynastar WC SL, Dynastar WC GS, Salomon X - Drive 8.8, Blizzard Brahma, Liberty Variant 113
    Poruke
    191

    Podrazumevano

    Wlad, provalio si me, ja sam tu u jednom zaseoku, odma' pored Londona
    A ako stvarno mozes da vidis koji provajder koristim onda znas da koristim najbolji

  10. #20
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    AKO je upisana lazna lokacija - slazem se da se BANUJE .
    JA licno pokusavam sto vise info o Jahorini dati i svojevremeno sam od jednog clana bio "grdjen" zbog grafike na slikama kamera, ali SVE sto radim je u cilju sto bolje informisanosti. Ako neko pita za smestaj ili SkiSkolu ja cu SVOJE misljenje podeliti...
    BTW...onda deo u Austrija sa preporucenim smestajima takodje potpada pod REKLAMIRANJE?
    Nego manite to i spremajte skije i bordove...FANTAZIJA na Jahorini krece samo malo sneg da olabavi....

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •