Strana 11 od 62 PrvaPrva ... 9101112132161 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 101 do 110 od 617

Tema: Aktuelnosti sa Jahorine

  1. #101
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.990

    Podrazumevano

    Kolega se u nedelju vratio s Jahorine, inace drugi poout ove godine je bio i tvrdi da ovde godine ne tabaju staze kako treba. On tvrdi da ih ne rade svako vece. \da je par puta bio prvi na stazi i da nisu bili uredjene. Ima li istine u ovome?
    History is made by those who dare to break the rules.

  2. #102
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    09.mart 2018.god...petak, radni dan...prethodni dan i noc palo 15-tak cm snega....SVE upeglano (ne obazirem se na Pracu jer objektivno na nju nisam ni racunao sa obzirom na NVM i kisu plus temp i jugo prethodnih dana!) nema guzve , rade Poljice , Ogorijelica i sestosed i dvosed, tanjir na Poljicama i tanjir na Olimpiku...NIJE mi se do sada desilo-uvek je bila kalkulacija koliko je skijasa pa sta popeglati ili ne, sta ce raditi od prevoza a sta ne...Da SkiPass je poskupeo na 41km ALI sam SKIJAO...staze perfektno spremne. Evo Vam parametar- SkiPass na Torniku (Zlatibor) 2000,00din cca 32KM i skijate max 2 staze!!
    Sto se MENE tice, poskupljenje je OPRAVDANO i ja cu UVEK izabrati Jahorinu!!!
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  3. #103
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.101

    Podrazumevano

    Pa gde nađe da porediš Jahorinu i Zlatibor. Ko ide na skijanje na Zlatibor.

  4. #104
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od plageton Pogledati poruku
    Pa gde nađe da porediš Jahorinu i Zlatibor. Ko ide na skijanje na Zlatibor.
    Poredjenje je bilo, kao sto sam i napisao, u ceni SkiPass-a i sta i koliko dobijas za sta. JA sigurno ne idem na Zlatibor dok se na Jahorini moze skijati, a Boga mi ni leti..meni ne pase...
    Pozdrav.
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  5. #105
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.073

    Podrazumevano

    Ne može se porediti cena ski pasova "linearno". U Austriji za 200eura (6 dana) se može skijati na 100+km staza a za 180eura (isto 6 dana) se može skijati na 30+km staza. Razlika u ceni ski pasa 10% a u kilompetraži 300%, i to je tako standardno, očigledno je da postoji fiksni trošak koji ne zavisi (previše) od kilometraže skijališta.

    Ako se uzme 10/sezona u predprodaji (sa popustom od 15%) za npr. Kopaonik, dobije se cena od 17eura/dan, što je veoma konkurentna cena pa se opet dosta skijaša buni kako je skup ski pas na Kopaoniku.

  6. #106
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    Ne razumem diskusiju niti na koju je tematiku, izneo sa svoja zapazanja posle posete Jahorini i o njima informisao clanove Foruma koje interesuje. Zlatibor je nebitan u celoj prici!Kao sto napisah i na drugom Forumu o istoj TEMI:
    Eh...dolazio sam ja i prethodnih godina 09.marta ili bilo kog marta radnim danom na 1m snega i NIJE peglano i NIJE radio sav vertikalni transport i NIJE bio mr. Tomba niti Krizaj (btw oni DANAS skijaju i DANAS je nocno do 23h na Poljicama za dz!) ...i da, sinoc je bilo i nocno do 21h u ceni dnevnog ski pass-a, i za 08.mart za gospodje i gospodjice za dz...i da, da bi zaradio moras ukalkulisati zaradu-da bi investirao moras zaraditi-da bi vraca dugove moras zaraditi. Stranih gostiju (mimo ExYu) ima vise nego ikada, Ski instruktori rade sve puca, neki "novi" decaci u redarskoj sluzbi, koju do sada nisam bas zapazao...
    Da treba neskakvu varijantu ponuditi lokalnom stanovnistvu- treba, ali JA nemam dilemu kuda kada razmisljam o skijanju, a nadam se uskoro i letu na Jahorini.
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  7. #107
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.073

    Podrazumevano

    Forum, diskusija, dijalog. Ne monolog.

    Pisanje velikim slovima na forumu označava "viku", a na forumu, tj. u diskusiji nema potrebe da se viče..

  8. #108
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    Forum, diskusija, dijalog. Ne monolog.

    Pisanje velikim slovima na forumu označava "viku", a na forumu, tj. u diskusiji nema potrebe da se viče..
    Izvinjavam se...dok sam ja Forumasio boldovano je bilo vika...
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  9. #109
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.073

    Podrazumevano

    Jahorina - Objavljene cene skipasa za ski sezonu 2018/2019 kao i cene za boravak u hotelu Bistrica tokom naredne zime...


    cen1.jpg

    cen2.jpg

    cen3.jpg

  10. #110
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.887

    Podrazumevano

    U odrasle spadaju i osobe koje u toku sezone (zimske ili ljetne) pune 12 godina?! Može li mi ko pojasniti ovo "u toku zimske ili ljetne sezone pune 12 godina"? O kojoj ljetnoj sezoni je riječ na zimskom cjenovniku?

    Osim nenormalne cijene sezonskog pass-a (900 KM !!!) i cijena za odrasle koje se primjenjuju za djecu, nemam drugih primjedbi.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •