Strana 9 od 16 PrvaPrva ... 7891011 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 81 do 90 od 151

Tema: Pomoc pri izboru skija

  1. #81
    Junior Member
    Datum registracije
    21.12.2013
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    50
    Poruke
    23

    Podrazumevano

    Ajd i ja da pitam. Spremam se da pazarim nove skije, drljam neke tarabe raspale već nekoliko godina. Surovi sam rekreativac, skijam o martinele, iz ćoška u ćošak, bez spusta. 43 god. 178/98kg. Molim za predlog, kupio bih na ekspozimu nešto, mada mi pada na pamet da na ski openingu iznajmim svaki dan različite skije, pa da lepo odaberem. Hvala svima unapred.

  2. #82
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    858

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od lijadjo Pogledati poruku
    Pogledaj experience seriju, 84 i 88mm. Po mom misljenju mozes voziti u duzini izmedju 175 i 180cm bez problema. Ne znam sada napamet koje su duzine skije.
    Odavno sam pikirao 88 ali nazalost nismo se josh sreli, sad je pitanje da li cemo ikada ali drugar je prosle godine kupio 84. u duzini 178cm bash ovde na forumu(malo presla sveg 3, 4 dana) i prezadovoljan je. Osrednji skijas sa tendencijom napredovanja, difovac(solidna fizicka sprema 184cm/86kg) progledao je sa ovom skijom. Pre toga je vozio Zenith Z9.5 Oversize(isto Rossi igrom slucaja) i Experience mu je legla sto se kaze ko budali samar. Najvise zbog tog prastanja i sposobnosti da se adaptira na razlicite uslove na stazi i lakseg osecaja pod nogama.

    Citirati Originalno postavljeno od stekan Pogledati poruku
    Ako ti šta znači, stariji brat Soul 7 na dužini 188 cm ima zbog naglašenog rocker-a efektivnu dužinu na tvrdoj stazi manju od 150 cm. Na dužini skije od 164 cm bi to bilo kao da si na klizaljkama.
    Pre mesec dana nesto citam na blistergear i bzvze vratim se na clanak o mojim Line SFB i sad kad ti napisa o ovoj efektivnoj duzini setih se.
    • 190 Bacon vs. 188cm Rossignol Soul 7 efektivne kontakt povrsine/duzine kako kazu 188 Soul 7 ima ~130cm , dok 190 SFB’s ~160cm,..ispade bash velika razlika. Evo zadnji deo clanka

  3. #83

  4. #84
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    858

    Podrazumevano

    http://www.skijanje.rs/forum/showthread.php?t=8598
    Ovo je bila kupovina plus gratis pancerice.....prosle jeseni....mislim da ne sve na kraju bilo 250ojra


  5. #85
    Super Member furious avatar
    Datum registracije
    31.10.2008
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    dobra kupovina nema sta

  6. #86
    Member
    Datum registracije
    03.01.2013
    Poruke
    41

    Podrazumevano

    Ako imaš nekoga ko može da ti kupi i donese, evo linka:

    http://www.snowleader.com/en/catalog...nol+experience

  7. #87
    Super Member furious avatar
    Datum registracije
    31.10.2008
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    Ih pa za 4 hilj din gore dole toliko cimanje nije isplativo evo ih u planet bajku odmah tu

  8. #88
    Super Member furious avatar
    Datum registracije
    31.10.2008
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    Sta kazete na ovo 88 struk sa popustom 37hilj din,nije losa cena a daje tu sirinu

    http://planetbike.rs/pbshop/Ski%20op...12-2014/21946/

  9. #89
    Junior Member
    Datum registracije
    26.10.2016
    Godina
    38
    Poruke
    8

    Podrazumevano

    Ja sam mozda lud ali jucer bio black friday i popust od 30% plus povrat pdv-a od 17% a nisu me uhvatili na carini.
    Tako da ja kupih nove novcijate fisher rc4 the curv za cijenu polovnih boljih skija 20161125_214559.jpg

    Mozda samnl lud sto ih nisam prije probao ali mislim da cemo se dobro slagat jer imam iskustva sa rc4


  10. #90
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Bravo, neka su srećne.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •