Strana 19 od 29 PrvaPrva ... 91718192021 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 181 do 190 od 287

Tema: Novosti sa Kopaonika

Member
    Datum registracije
    13.12.2016
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    50

Podrazumevano

Citirati Originalno postavljeno od andrijapajic Pogledati poruku
    Sta god da se radi, nesto ne ispadne dobro. Znam ljude, zive u inostranstvu a dolaze obavezno i na Kop. Utisci uglavnom zvuce kao: eto, sta ces, Srbija, neuredjeno, neregulisano... Onda jedan dan rese da odu na neko skijaliste tamo gde zive, nije im ni preblizu ima 200-300 km voznje. I tako stigli oni, kad ono: za taj dan prekinuta prodaja ski passova jer premasen maksimalni kapacitet skijalista i zbog bezbednosti dalje ne prodaju! I zovu me i kukaju kako su se iscimali i gledaju staze iz kafica, i dobiju od mene odgovor: to vam se na Kopaoniku nikad ne bi desilo, sigurno bi v.m prodali ski pass pa makar skijali jedni preko drugih!
    Vrlo često se tako i skija ove godine, jedni preko drugih. Mislim da ću, obzirom da dolazim na max 3 dana skijanja na Kop izbegavati i vikende. Gledaću u toku radne nedelje da skijam. Ne mogu da skijam po gužvi. To mi je mučenje a ne uživanje.

Super Member furious avatar
    Datum registracije
    31.10.2008

Podrazumevano

+1, max 3 dana,bolje dati 9k din za 3 dana u toku radne nedelje nego 6500din kad je top ski vikend za 3 dana

Super Member
    Datum registracije
    01.12.2008
    Skije / Bord
    Snowboard, komada nekoliko

Podrazumevano

Upravo tako, evo mi upravo idemo ovih dana utorak-petak na Kop, pre toga smo bilina Torniku isto radnim danima (kad vec mozemo to sebi da dozvolimo), pa i na Divcibare smo isli radnim danom, samo jedanput u nedelju i naravno odmah veca guzva. Ove godine sam jedino ceo vikend ukacio na openingu, i to je bilo sacuvaj-boze, a kad sam video slike od Sretenja to je vec licilo na sacuvaj-boze 4. deo!

skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Skije / Bord
    Salomon Enduro XT 800
    Godina
    46

Podrazumevano

Veruj mi, nije bilo strasno. Jedino su KG i Pancic bili problem a na Pancicu si mogao da koristis single lane.

Gobelja je bila super, i 12 i 13, ne vise od minut cekanja, MK kako ti naleti, duboka 1 bez guzve, Krcmar mozda par minuta. Jedini problem je Karaman posle 4 i nemoj da ides onim puticem na Gvozdac, odrasmo skije, zestok manjak snega

**** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Skije / Bord
    Head i.SLX, Line SFB
    Godina
    42

Podrazumevano

Citirati Originalno postavljeno od Misk0 Pogledati poruku
    Veruj mi, nije bilo strasno. Jedino su KG i Pancic bili problem a na Pancicu si mogao da koristis single lane.

Gobelja je bila super, i 12 i 13, ne vise od minut cekanja, MK kako ti naleti, duboka 1 bez guzve, Krcmar mozda par minuta. Jedini problem je Karaman posle 4 i nemoj da ides onim puticem na Gvozdac, odrasmo skije, zestok manjak snega
    Tako je, za iskusne skijaše nije bilo gužve, pošto su standardno crne staze poluprazne, na žici bez reda. Duboka 1 i Gvozdac/Ledenice je i za vreme raspusta i NG/Sretenja poluprazna žica.

Za Karaman Greben važi šala da je tamo i leti gužva na žici , početnici imaju fiksaciju na tu žicu. Pančić u udarnim terminima isto opterećen ali srećom postoji single-line pa može da se koristi za transfer.

Junior Member WhitePeaks avatar
    Datum registracije
    21.11.2011
    Godina
    28

Podrazumevano

Da li neko zna kada su u martu ski-testovi? I ako neko može malo više da mi kaže o tome, kako funkcioniše itd. Pošto bih probao/kupio nove skije ako bude bilo snijega...

Hvala

Senior Member
    Datum registracije
    18.10.2014

Podrazumevano

11. i 12. PlanetBike (nije jos potvrdjeno)
    18. i 19. Beosport

Mislim da pravi i Markoni, ali nisam siguran ni kad, ni da li ce ga uopste biti.

Senior Member Bratko avatar
    Datum registracije
    28.01.2010
    Godina
    43

Podrazumevano

Citirati Originalno postavljeno od WhitePeaks Pogledati poruku
    ...I ako neko može malo više da mi kaže o tome, kako funkcioniše itd...
    Na licu mesta, obicno uz licnu kartu, uzimaju se daske koje su ponudjene na testu. Test je 30-60 min, zavisno od dogovora sa izlagacima.
    Shtandovi su obicno u centru na platou ispod Granda, kod Rtnja ili na Jarmu.
    Isprati vesti, najbolje na InfoKop-u..jednom prilikom je bilo unapred on-line zakazivanje termina (ne secam se ko je bio izlagac).
    Ja sam pre 2-3 godine probao nekoliko modela od razlicitih proizvodjaca.
    Odlicna prilika da se u praksi probaju modeli, o kojima se teoretski zna, i donese preliminarna odluka o kupovini.

Senior Member Bratko avatar
    Datum registracije
    28.01.2010
    Godina
    43

Podrazumevano

Citirati Originalno postavljeno od WhitePeaks Pogledati poruku
    Da li neko zna kada su u martu ski-testovi?
    Evo ga Beosport (Atomic i Salomon), 11. i 12. marta:
    http://www.skijanje.rs/vesti/kopaoni.../#!prettyPhoto

Senior Member
    Datum registracije
    18.10.2014

Podrazumevano

PlanetBike potvrdio test takodje 11. i 12. Mart

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •