Strana 28 od 28 PrvaPrva ... 18262728
Rezultati 271 do 278 od 278

Tema: Novosti sa Kopaonika

Junior Member
    Datum registracije
    20.10.2016
    Godina
    40

Podrazumevano

Ide neko za vikend?

**** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Skije / Bord
    Head i.SLX, Line SFB
    Godina
    41

Podrazumevano

Mi planiramo opet sledeće nedelje za uskrs, ako bude snega skijanje a ako ne onda šetnja

Administrator admin avatar
    Datum registracije
    14.03.2005
    Godina
    56

Podrazumevano

Po drugi put nakon zvaničnog zatvaranja skijališta, na Kopaoniku se ponovo skija. Prvi put tokom Uskršnjih praznika i sada nakon novih snežnih padavina.

Zbog velikog interesovanja skijaša, četvorosed žičara Pančićev vrh i staza 4b će od sutra, petka 21. aprila 2017. raditi za skijanje. Pored žičare, za posetioce Kopaonika radiće i bob na šinama.

Prethodnih dana sneg koji je padao formirao je pokrivač visine od 25 centimetara, pa su stvoreni uslovi za rad skijališta. Iz JP Skijališta Srbije navode da će tokom rada ski centra važiti popust od 50 posto. Radno vreme žičare je od 8 do 16.30 časova.

Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Godina
    42

Podrazumevano

Svaka Vam čast !!!
    Kod nas na Bjelasici ima više snijega nego u januaru, I nijesu htjeli da puste žicu.
    Skijališta Srbije su za svako poštovanje.

Super Member furious avatar
    Datum registracije
    31.10.2008

Podrazumevano

Dal ce izdrzati 4b staza do nedelje ponedeljka

**** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Skije / Bord
    Head i.SLX, Line SFB
    Godina
    41

Podrazumevano

Neće, sezona je završena:

http://m.infokop.net/vest.php?id=2552

Super Member
    Datum registracije
    20.02.2009
    Godina
    49

Podrazumevano

U kontekstu teme od zimus -Koriscenje skipassa koji ne glasi na tvoje ime- i Koriscenje necije pretplatne karte za Barcelonu koju hoteli iznajmljuju za 1 utakmicu za 100-300 evra. Bili smo na utakmici Barcelona Real Sociedad sa iznajmljenom sezonskom kartom 15.aprila ove godine i na ulazu su nekima oduzeli sezonsku jer je bila muska, a zena je koristila. Malo je bilo neizvesno, jer smo zalozili pasose, koje ce nam vratiti kad vratimo sezonske. Ali smo mi na Barceloninom forumu procitali da " Sezonska nije prenosiva" ali da se najcesce dogodi da se to otkrije ako je "pogresan pol" upotrebi. Musku kartu skenira zena i obratno.
    Ovo je bilo napisano kao odgovor nekome ko je pre par meseci napisao ovde da su mu oduzeli skipass jer je koristio zenin. Malo suptilnosti nije na odmet :-) http://www.putovanja.info/forum/foru...comment-756212

**** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Skije / Bord
    Head i.SLX, Line SFB
    Godina
    41

Podrazumevano

Kod sezonskih ski karata su uslovi još malo pojačani - i izjava se potpisuje da ne bude posle "nisam znao", ovako glasi za SS:

Pod punom materijalnom i krivičnom odgovornošću izjavlјujem da sezonski ski pas koji sam kupio-la za skijanje u ski centrima u sastavu JP „Skijališta Srbije“ za zimsku sezonu 2015/16, neću koristiti u svrhu podučavanja skijanju i sticanja dobiti.

Ovim putem izjavlјujem da sam upoznat/a da ski karta ne sme da se ustupi drugom licu na korišćenje. Gubitak ski karte dužan sam da istog dana prijavim na nekom od prodajnih mesta JP „Skijališta Srbije“.

Ukoliko dođe do zloupotrebe ski karte, prouzrokovane mojom krivicom, izjavlјujem da sam upoznat sa tim da mi ski karta može biti oduzeta bez naknade i prihvatam materijalnu odgovornost usled nastale štete.

http://www.skijalistasrbije.rs/sites...nske_karte.pdf

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •