Strana 587 od 692 PrvaPrva ... 87487537577585586587588589597637687 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 5.861 do 5.870 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #5861
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano Sklopljen ugovor o finansiranju izgradnje parkinga i heliodroma

    Sklopljen ugovor o finansiranju izgradnje parkinga i heliodroma

    Ministarstvo odbrane i Javno preduzeće „Skijališta Srbije“ sklopili su ugovor o finansiranju izgradnje višeetažne garaže i heliodroma na Kopaoniku. U ime Ministarstva odbrane, kao investitora, ugovor je potpisao direktor Vojnograđevinskog centra, potpukovnik Predrag Lukić, a u ime Javnog preduzeća „Skijališta Srbije“, kao finansijera, direktor Dejan Ćika.

    Projekat se realizuje na osnovu Zaključka Vlade sa idejom da se u okviru vojnog kompleksa „51. Skijališni poligon na Kopaoniku“, izgrade višeetažna parking garaža za minimalno 300 vozila i heliodrom sa pratećim sadržajima za merodavni helikopter MI-17, spoljašnjom infrastrukturom i prilaznim putem do objekata, za potrebe Ministarstva odbrane i Javnog preduzeća „Skijališta Srbije“.

    Više na: https://www.skijanje.rs/vesti/kopaon...-i-heliodroma/

  2. #5862
    Senior Member bbK1ng avatar
    Datum registracije
    06.01.2017
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Experience 88
    Godina
    51
    Poruke
    113

    Podrazumevano

    Otvorio novu temu

  3. #5863
    Super Member
    Datum registracije
    18.10.2014
    Poruke
    236

    Podrazumevano

    Da li bi neko bio rad da ispise gde se mogu rentirati skije i koje skije (marke, modeli i godiste)?

    Gledao sam malo po netu, ali nisam se bas usrecio sa pretragom. Najvise me interesuju lokalni rentali posto ove vece sam pronasao vec po internetu.

    Polako vrsim pripreme za kupovinu novih skija pa bih voleo da probam neke ukoliko mi se ukaze prilika.

  4. #5864
    Super Member
    Datum registracije
    20.10.2017
    Lokacija
    Kruševac
    Poruke
    217

    Podrazumevano

    U zavisnosti odakle ste, ako prolazite kroz Kruševac, Ski renta Srdjan iz Kruševc ima puno, ali baš puno opreme, po veoma povoljnim cenama možete rentirati opremu.
    Drugi predlog, na putu ka Brzeću, pred Brzeće par kilometara sa leve strane ima velika i jedina tabla Ski renta, a oprema je takodje dobra, sa veoma povoljnim cenama.
    Dreći predlog, na svakom ćošku na Kopaoniku postoje ski rente, a cene su za 1/3 ili 1/4 skuplje u odnosu na prethodna dva predloga, za istu opremu.
    Smeštaj u Brzeću, kod gondole
    Korisne informacije o zimovanju u Banskom www.apartmanbansko.com
    Brzeće Apartmani www.BrzeceSmestaj.com
    Brzeće Smeštaj www.Brzece-Smestaj.com
    Vaučeri 2023. www.Vauceri.net
    Apartman Ema Brzeće, blizu gondole: https://www.brzecesmestaj.com/apartm...aonik-smestaj/
    Brzeće - Apartman Nina, kod gondole: https://www.brzecesmestaj.com/apartm...ndole-smestaj/
    Kupovina Prodaja

  5. #5865
    Addicted to Snow DRAGON avatar
    Datum registracije
    14.03.2006
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Supercomp Pro
    Poruke
    319

    Podrazumevano

    Imas gore Beosport, Planet bike, Outdoor... Ako hoces da rentiras skije koje bi kupio kao nove, onda su to noviji modeli cije rentiranje nije jeftino, posebno jacih modela. Ja sam probao novi Racetiger SL jedan dan, platio 2100, ali nisam zazalio.

  6. #5866
    Super Member
    Datum registracije
    18.10.2014
    Poruke
    236

    Podrazumevano

    Hvala obojici za info.

    Nije mi usput nijedan rental jer dolazim sa druge strane, tako da bih se fokusirao na objekte koji su bas u samom centru skijalista. Vidim da ce ipak morati da se saceka odlazak gore i vidi kakvo je stanje.

    Volkl SL je jedan od kandidata, samo sto sam ja dobio neke potpuno druge (vise) cene rentiranja tog modela. Ako je toliko to ce biti odlicno.

  7. #5867
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Evo me gore, sad ću u šetnju pa ću da se raspitam. Već sam sinoć tražio neki od novijih Fischer u Gray I nemaju ništa. Ovi outdoor sport ili kako se već zovu imaju nove Blizzard, mislim i nešto od Nordica-e , cena je 2200 za dan. Kod svih ostalih je bila gužva pa nisam ulazio

  8. #5868
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Beosport ima salomon x10 I Xdr 78 I 80, u renti kod policije. Ima I nekih atomic race modela ali nisam siguran kojih. Traze 2500 za dan I kazu mozes da zamenis u toku dana.

    planetbike ima elanovih 14 I 16 , nesto od volkla, rosi hero, ali na zalost ne I p700/800 koje sam nisanio. Mislim da rekose 1700 za dan ali nisam 100% siguran.

    outdoor sports imaju blizzarde 6.9, 7.4 i RS, i dosta onih nazovi race, kod njih je 2200 dan.

    svi su bili ok sa zamenom u toku Dana i mislim da svi nude da oproste rentu ako kupis skije.

  9. #5869
    Super Member
    Datum registracije
    18.10.2014
    Poruke
    236

    Podrazumevano

    E jesi gazda! Hvala za obilazak i prenos informacija. Nisanio sam i ja p800, znaci definitivno nista necu naci sto sam planirao. Ko zna mozda se zaljubim u neki SL mada tanka svirka.

  10. #5870
    Ski legenda adwarf avatar
    Datum registracije
    12.10.2005
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Burton Aftermath
    Poruke
    289

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 15 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 15)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •