Strana 570 od 692 PrvaPrva ... 70470520560568569570571572580620670 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 5.691 do 5.700 od 6912

Tema: Novosti sa Kopaonika (ARHIVA)

  1. #5691
    Super Member
    Datum registracije
    05.01.2008
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    42
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    Zbog ove apsurdne i verovatno protivzakonite procedure povrata novca u slučaju povrede sa kojojm sam se nažalost upoznao... prodajem moj lični 10 u sezoni, ostala 4 dana, za male pare.
    Ako nekome od ekipe sa foruma treba neka me cimne privatnom porukom.

  2. #5692
    Junior Member
    Datum registracije
    04.03.2017
    Godina
    51
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    Rizikujes da te napljuju puritanci, zbog prodaje skipassa-Jer "Pravila su tu da se postuju, a ne da se trazi izgovor za njihovo izbegavanje"
    Kao sto videsmo, ima nas dosta ovde koji smo osteceni time sto nismo uspeli da vratimo skipass a nismo skijali!!!
    Ja ga nisam preprodavala jer sam mislila da cu dobiti novac nazad, ali da sam znala da cu biti odbijena kada sam dosla u Beograd, sigurno bih ga prodala, ili nekom poklonila. Uprkos riziku da budem " Srbija medju sljivama"

  3. #5693
    Member velkom avatar
    Datum registracije
    21.02.2009
    Lokacija
    Bnv brd Bgd
    Skije / Bord
    Fischer F19 Progressor
    Poruke
    52

    Podrazumevano

    Prethodna tri dana (sreda-petak) su bila izuzetno dobra za skijanje. Sve se potrefilo i sneg i temperatura i optimalan broj skijaša. Već u petak ujutru je krenula da se pravi mala gužva ali šta je tu je. Video sam i jednog kontrolora ski pasa na ulazu na Karaman. Stavili su devojku prijatne spoljašnjosti (da ne kažem ko otac Makarije) verovatno da bi se publika tolerantnije odnosila kad im se obrati. Niko mi nije ponudio nikakve povoljnije uslove pa sam uredno kupio trodnevni ski pas, za koji slikaju na licu mesta, ali sam isti kasnije vratio da ne ostanem bez depozita.

  4. #5694
    Member
    Datum registracije
    11.02.2013
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    Bogme, ja sam izgurao celu predhodnu nedelju na Kopu, i jedini problematican dan za skijanje je bio u subotu, kada je temperatura isla do 7 stepeni, plus je udario jak juzni vetar sa naletima od 9-10 m/s, a sunce je veci deo dana nemilosrdno przilo, pa su mnoge staze sto zbog vetra, sto zbog temperature bile neupotrebljive posle 12 h, i tako sve do negde 15 h 30 min (Krcmar su cak i zatvorili u nekom trenutku).
    jasno je da u takvim vrenemskim uslovima topovi nisu mogli da rade, ali su bar sa ratracima mogli malo da ispeglaju staze. Vec u nedelju je skijanje bilo mnogo bolje.
    Cetvrtak i petak koji su u svakom pogledu bili idealni dani za skijanje (neki gore su tvrdili da je cetvrtak mozda bio i najlepsi dan od pocetka ove sezone), gde je temperatura tokom dana jedva prelazila u plus, a nocu se sputala u minus. Moja primedba se odnosi na to sto tih dana nisu valjano peglali delove staza koje su bile prilicno razrovane (najdrasticniji primeri su bile staze na Gobelji, koje su maltene od pocetka do kraja bile razrovane, na par mesta su i progledale, kao i donji deo Gvozdca). Imam utisak, da su se nadlezni iz Skijalista Srbije ponasaju kao da je sezona vec zavrsena, ali se to naravno ne vidi kroz cenu ski-pasa.

  5. #5695
    Member
    Datum registracije
    01.12.2008
    Lokacija
    BG
    Godina
    50
    Poruke
    55

    Podrazumevano

    Elem, licno iskustvo iz Tignesa...

    Lepsa polovina, ja i dvoje dece... stariji skija, malac za sada samo tati u rukama...
    Uzmemo jedan ski pass za odrasle jer nismo u mogucnosti da skijamo u isto vreme, prvi dan ja pre podne, zena popodne...
    Vraca se i kaze da su je zaustavili i blokirali ski-pass jer nije isti skijas (pokazali joj moju sliku od pre podne, a na moju srecu, zena ne lici na mene ).
    Epilog, kazna za odblokiravanje ski-passa oko 50 evra. Cica iz STGM-a mi rece da je kazna veca al mi kao zbog dece ucinila...

    U principu potpuno nepravedno sto sam i rekao tamo jer se njen ski-pass pola dana ne koristi al, kadija te tuzi kadija ti sudi pa...

  6. #5696
    Senior Member
    Datum registracije
    07.01.2014
    Lokacija
    Ujedinjeno Kraljevstvo
    Skije / Bord
    Dynastar WC SL, Dynastar WC GS, Salomon X - Drive 8.8, Blizzard Brahma, Liberty Variant 113
    Poruke
    191

    Podrazumevano

    Mi "puritanci" smo ukazivali na ovo (ne iz neke pakosti, ili posebne zelje za postovanjem pravila, vec da bismo clanovima foruma potencijalno ustedeli upravo ovakve ili jos gore neprijatnosti).

    No eto, "nepuritanci" preferiraju da veruju u nesto drugo, a smatraju da pojacanim tonom vodjenja dijaloga, uz upotrebu etiketiranja, "dobijaju" argument.

    A poznato je da krcag ide na vodu sve dok se ne razbije.

    Kakogod... cinjenice su cinjenice, a svako moze da veruje u sta god hoce.

  7. #5697
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    @snowglisser, ja mislim da si ti bot SS-a.

  8. #5698
    Senior Member
    Datum registracije
    07.01.2014
    Lokacija
    Ujedinjeno Kraljevstvo
    Skije / Bord
    Dynastar WC SL, Dynastar WC GS, Salomon X - Drive 8.8, Blizzard Brahma, Liberty Variant 113
    Poruke
    191

    Podrazumevano

    @stekane, izgleda da ovih dana bas ne mogu da se kamufliram, a da ne budem raskrinkan!
    Nego, bas nisi fer; nisi trebao ovako javno, na forumu... sad ce svi da znaju

    * "No, sta je, tu je", pomisli u sebi @snowglisser, i zagrize sendvic SS-a. *
    "Njam, njam, losos i krem sir - moj omiljen"! - rece on.

    "A sa cime je tvoj sendvic, @stekane"?

  9. #5699
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od snowglisser Pogledati poruku
    "A sa cime je tvoj sendvic, @stekane"?
    Preferiram puritansko-opozicionu kaprićozu.

  10. #5700
    Senior Member
    Datum registracije
    07.01.2014
    Lokacija
    Ujedinjeno Kraljevstvo
    Skije / Bord
    Dynastar WC SL, Dynastar WC GS, Salomon X - Drive 8.8, Blizzard Brahma, Liberty Variant 113
    Poruke
    191

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stekan Pogledati poruku
    Preferiram puritansko-opozicionu kaprićozu.
    Sad kad malo bolje razmislim... "uradise" me SS 'Ocu i ja kapricozu!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 21 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 21)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •