Citirati Originalno postavljeno od vladan9219 Pogledati poruku
Kakav je generalno utisak sto se tice skijanja? Koliko traje spust, uspon zicarom, cekanje u redu? Da li vredi doci jedan dan na 4 - satno skijanje, posto je samo jedna staza u pitanju? Planiram da navratim radnim danom, kad nema guzve, pa me zanimju tako neke osnovne informacije. Naravno i da li je otvoren put Krcmar - Divcibare? Takodje bi mi znacilo da znam kakva je oprema koja se rentira na Divcibarama, jel dovoljno ostra, ili je bolje rentirati negde u Beogradu ?
Pozdrav , kolege su uglavnom objasnile situaciju gore samo bih dodao da je staza iako jedna, ima i sirinu i duzinu za celodnevno uzivanje na skijama . Radnim danom je najbolje doci gore jer nema guzve , staza je solidno pripremljena (sa malo leda na vrhu nista strasno ) , a tu je i odlican kafic za pit stop kad se umorite ili dolazite sa porodicomi.

Po meni Divci su najbolja opcija za jednodnevno ili 4 satno skijanje za sve ljude iz okruzenja , samo jos da se nekako rese one nesrecne stepenice od parking do staze , to mi najteze pada ...

Stanje na stazi mozete pogledati i na kameri paprocenite da li vredi doci ..
http://divcibareskiresort.com/divcib...rt-web-kamera/