Strana 7 od 28 PrvaPrva ... 5678917 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 61 do 70 od 280

Tema: Divcibare Ski Resort

  1. #61
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    857

    Podrazumevano

    Sjajna recenzija i lepe fotke SEV
    Evo malo promo materijala
    SLabiji kvalitet Instagram



    https://www.facebook.com/divcibaresk...4896877326417/ (Nevena Ignjatovic - Slalom vožnja stazom Crni vrh)

    i nesto private
    https://www.facebook.com/ivan.divjak...4841392169985/

  2. #62
    Super Member -Miki- avatar
    Datum registracije
    16.03.2009
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Rossi Exp HD84
    Godina
    54
    Poruke
    226

    Podrazumevano

    +1 za odlican opis nove staze Sev , deluje zaista da ce ovo biti ozbiljna (najbolja do sad) prica sto se tice skijanja i bilo kakvog desavanja na Divci koje su decenijama zapostavljene zbog nesposobnosti i nezainteresovanosti nadleznih ...

    Sve pohvale ski resortu na dosad uradjenom a mi cemo naravno dolaziti i dalje gore

  3. #63
    Junior Member
    Datum registracije
    02.03.2015
    Godina
    32
    Poruke
    14

    Podrazumevano

    Odlicna recenzija. Ja sam planirao da posetim stazu vec ove sezone, ali se bojim da ce devojci da bude nesavladiva, posto tek uci da skija. Na pocetku nije bilo ski instruktora, a sada se razmisljam debelo da li bi i ona mogla da je proba. U suprotnom verovatno cu je voditi na malu stazu u centru. Sta vi mislite koji ste do sada skijali na stazi. Sta je bolje uraditi?



  4. #64
    Junior Member
    Datum registracije
    04.10.2010
    Poruke
    19

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Grimani Pogledati poruku
    Nr vidi se video. (verovatno je private?)


    Inače mislim da im je sledeća nedelja pravi test. Temperatura u plusu i raspust.

  5. #65
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    857

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od yabadaba Pogledati poruku
    Nr vidi se video. (verovatno je private?)


    Inače mislim da im je sledeća nedelja pravi test. Temperatura u plusu i raspust.
    Jes izgleda private video.

    Vec danas test pochinje. Sad sam krenuo gore. Najavili su neki plus ali posle nedelje opet minus i padavine. Bice gusto za vikend ako se obistini vremenska prognoza.
    U prilog ide pozicija staze. Sunce nikada ne greje direktno u nju osim na vrhu.

  6. #66
    Junior Member
    Datum registracije
    07.08.2014
    Poruke
    6

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od duka12 Pogledati poruku
    Odlicna recenzija. Ja sam planirao da posetim stazu vec ove sezone, ali se bojim da ce devojci da bude nesavladiva, posto tek uci da skija. Na pocetku nije bilo ski instruktora, a sada se razmisljam debelo da li bi i ona mogla da je proba. U suprotnom verovatno cu je voditi na malu stazu u centru. Sta vi mislite koji ste do sada skijali na stazi. Sta je bolje uraditi?
    Treba da probate Nisam mnogo iskusan skijaš, došao sam do parkinga prošli vikend ujutro, pogledao stazu, odustao i otišao u centar. Ujutro sa parkinga staza djeluje baš stravično strmo, onako u sjenci, pogotovo zadnji dio. Sad mi žao što nisam probao, ali biće prilike do kraja sezone da se skupi hrabrosti

  7. #67
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    857

    Podrazumevano



    Divčibare Ski Resort
    VAŽNO OBAVEŠTENJE:
    Dragi skijaši i borderi, zbog nepovoljnih vremenskih uslova, staza (žičara) neće raditi od subote 4. februara do četvrtka 9. februara.
    Čim se steknu uslovi, krećemo sa osnežavanjem, o čemu ćemo vas, naravno, redovno obaveštavati.
    Sutra, u petak 3. februara, žičara će uobičajeno raditi. Svako ko dođe, moći će da isproba stazu jednom i potom donese odluku o kupovini ski karte.




  8. #68
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.073

    Podrazumevano Divcibare Ski Resort

    Letnje pripreme za zimsku sezonu.
    Zaštitni pojas - da sačuvamo sneg od vetra.

    20449350_903800793102691_5362367691682618733_o.jpg

    Na planini Maljen, na visoravni Divčibare, na nadmorskoj visini od 1096 metara nalazi se Crni vrh. Sa njega se pruža neverovatan pogled na planine koje ga okružuju.

    Do Crnog vrha možete doći vozeći se žičarom. Žičara je dvosedna. Povedite nekog. Vikend je za odmor. Planina vas zove!

    U subotu i nedelju radićemo od 10 do 14 časova.
    Cena karte je 300 dinara. Za kupljene 3 karte dobijate jednu GRATIS, a za decu do 10 godina vožnja je BESPLATNA.

    Više informacija na: http://web.divcibareskiresort.com/

    20543863_904608119688625_210059787645098159_o.jpg

  9. #69
    Junior Member
    Datum registracije
    04.10.2010
    Poruke
    19

    Podrazumevano

    Jel zna neko koliko je bilo topova prosle godine? sad vidim na kamerama da ima 3 kom, a mislim da je prosle bio 1?

  10. #70
    Junior Member
    Datum registracije
    07.12.2015
    Lokacija
    Divcibare, Valjevo
    Skije / Bord
    SKI
    Godina
    32
    Poruke
    23

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od yabadaba Pogledati poruku
    Jel zna neko koliko je bilo topova prosle godine? sad vidim na kamerama da ima 3 kom, a mislim da je prosle bio 1?
    Prošle godine su bila 4 DemacLenko topa, koji su tu. Ove godine je nabavljen jedan Sherpa top (sherpa.si) koji je najefikasniji za proizvodnju snega na marginalnim temperaturama. Takodje stiže i 5 Gemini žirafa, tako da ovu sezonu čekamo sa ukupno 10 uređaja za osnezavanje.


Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 3 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 3)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •