Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 14 od 14

Tema: Zašto je tako malo 10-dnevnih aranžmana

  1. #11
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    @niipheus ja sam pisao o temi a ne o tvom komentaru.Ako je moj komentar posle tvog ne znaci da se tebi obracam.
    Vecinu skijalista na alpima ne mozes da iskijas za jedan dan.A pogotovo ne cele oblasti a kupis skipas za oblast. Npr. Superski Dolomiti sa 1200 km staza,3 doline 660 km staza, Les2Alpes 200 i nesto km staza....
    A sto se tice nasih skijalista....Za koliko bi ti dosadila Stara planina?

  2. #12
    Super Member sasacg avatar
    Datum registracije
    25.01.2010
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    42
    Poruke
    736

    Podrazumevano

    Uhhhh meni ni 9-10 dana u cugu nije dovoljno

  3. #13
    Super Member
    Datum registracije
    18.10.2014
    Poruke
    236

    Podrazumevano

    Samo lagano, moja greska. Ne pravi meni problem dosada, nego nemogucnost skijanja sa 100% snage. Mozda kad ne bih skijao svaki dan od 9 do 4 popodne, ali volim da tako skijam, ceo dan.

    Mislim da skijalista sa 200-300 kilometara staza mogu lagano da se prodju uzduz i popreko za 4 skijaska dana, a ako zelis da stignes sa jednog kraja na drugi i usput vidis kakvo je skijaliste, to mozes i za dan. Cak i tri doline koje su daleko vece. Elem, tema nije vezana za ovo, ali eto sticajem okolnosti otisli smo malo u off.

  4. #14
    Super Member designbvr avatar
    Datum registracije
    20.01.2008
    Lokacija
    BGD
    Poruke
    405

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od plageton Pogledati poruku
    1. Nisam primetio ni u vansezoni da resorti izgiboše nudeći 10-dnevne aranžmane.

    2. Nisam nikad razmišljao da bi potražnja za periodom subota-sreda bila veća nego period sreda-subota. Možda si ti i u pravu, ali da bismo to znali, mora prvo da postoji ponuda, a ona ne postoji.

    Jedino što mogu da uvažim kao siguran argument to je da bi na svake tri nedelje postojao gubitak od jednog dana (10+10=20 dok je 7*3=21), ali to bi moglo biti ispravljeno tako što bi 10-dnevni aranžmani jednostavno bili malo skuplji po danu.

    3. Tvoja matematika stoji ako su svi apartmani izdati svaki dan u sezoni. Računam, ne ide svima baš tako dobro.

    4. Kako to da u letnjoj sezoni postoji interes da se smeštaj izdaje "stihijski", pa nije problem da nađeš smeštaj za 8, 9, 10, 11, 12 ili koliko god hoćeš dana. Samo u zimskoj sezoni su aranžmani izdeljeni na porcije od po 7 dana, i tu nema odstupanja.

    Ne bi da preterano pametujem, evo ima još par ponuđenih odgovora,
    ali kada bi život bio tako jednostavno linearan, o'š 7X3 ili 10+10, to bi bila
    uživancija, možda se javi i neko ko izdaje pa da objasni i tebi i svima nama
    šta ta rabota podrazumeva sem naših želja i prohteva
    Naj je važniji osećaj za feeling

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •