Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 51

Tema: Inostrane prodavnice - akcijska sniženja

  1. #11
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Racun da ne prelazi 49.99 eura bez postarine. Postarina se placa preko toga. I to placas odmah na samom sajtu. Kao sto sam napisao stize u SRB na kucnu adresu za 4-5 radna dana. I to mozes da pratis jer dobijes broj za pracenje. Nema zadrzavanja na carini jer nema carine i pdv-a i isporucuje DHL. To sam bas danas jednom objasnjavao. Da li SD ima neki dil sa DHL-om jer ili sta je u pitanju ne znam. Po PS-u bi trebalo posto se roba prodaje iz UK i izlazi iz EU da se vrsi povracaj pdv-a pa da ti ovde naplate pdv. To ovde nema jer ocigledno imaju neki dogovor. Po zakonu bi trebalo da naplate pdv za robu iz inostranstva do visine od 49.99 eura a preko toga se naplacuje i carina. Npr. narucivao sam neke sitnice (par eura) iz Kine. Na bilo koji iznos ti naplate pdv+troskove otvaranja+jos neke gluposti. To ovde nema.
    Da rezimiramo. Narucujes robu u vrednosti do 49.99 eura i na to preko placas postarinu. Druge troskove nemas. Placas odmah sve na sajtu karticom ili mozes preko paypall-a. Mislim da paypall uzima neku sitnu proviziju. Ja uvek placam karticom. Roba ti stize za 4-5 radna dana na kucnu adresu. To ti je to i srecna kupovina.

  2. #12
    Super Member
    Datum registracije
    18.10.2014
    Poruke
    236

    Podrazumevano

    Hvala na pojasnjenju

  3. #13
    Super Member sasacg avatar
    Datum registracije
    25.01.2010
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    42
    Poruke
    736

    Podrazumevano

    Isporuku robe sa Sportsdirect-a vrsi Barlin delivery,a preko DHL-a. Meni nije stizalo na kucnu adresu,vec su me obavestili da je roba u DHL-u pa sam isao po nju. Na robu iz Kine nikad nisam placao nista dodatno,samo ono sto je placeno preko sajta. Pricam o narucivanju preko Ali express-a. Inace,preporuka za SD...

  4. #14
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    @sasacg gde narucujes? U CG ili u SRB? U CG se ne placa porez i carina do 150 eura i kod njih DHL ne isporucuje nego moras da ides na aeeodrom PG jer je tamo DHL.Ako hoces da ti isporuce na kucnu adresu naplacuju nekih 20 eura sto je bezobrazluk.Ovo pricam kako je u CG. U SRB tj. konkretno u Nisu isporucuju na navedenu adresu. Ne samo meni nego svima koje znam da su narucivali.

  5. #15
    Super Member sasacg avatar
    Datum registracije
    25.01.2010
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    42
    Poruke
    736

    Podrazumevano

    Porucivao sam i u CG(do 150e),a i nesto sitno za Srbiju (do 50e). Tacno da se u CG ide do DHL koji je na aerodromu u PG,ali i kad sam narucivao na kucnu adresu u Bgd,isto sam isao do predstavnistva DHL preko puta Piramide.

  6. #16
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Po pravilu bi trebalo da isporuce na navedenu adresu.Jednom samo nisu mogli dq donesu u petak nego tek u ponedeljak pa sam ja otisao da uzmem jer sam isao na put.Zato ponekad navedem adresu firme gde isporuce.Bitno je samo da ima neko da potpise.

  7. #17
    Junior Member
    Datum registracije
    12.12.2015
    Poruke
    5

  8. #18
    Member
    Datum registracije
    29.09.2015
    Godina
    36
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    O'Neill 80%

    Kvalitetne pantalone i jakne (10k/10k) za po manje od 50e.

  9. #19
    Member
    Datum registracije
    29.09.2015
    Godina
    36
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Bilo bi od koristi da ovi sa iskustvom kupovine Nevica odeće podele svoja iskustva sa veličinama, tj da li su njihovi L, XL... odgovarajuće našim L-u, XL-u...

  10. #20
    Member
    Datum registracije
    29.09.2015
    Godina
    36
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Flint14 Pogledati poruku
    http://www.sportsdirect.com/nevica-3...lcode=40571603
    Ja sam uzeo sve ovo prije nekih mjesec dana, sada je cak i malo jeftinije. Sve mi se odlicno pokazalo. Stvar koja se ne vidi kod rukavica, imaju unutar debele rukavice jos jedne tanke, koje na palcu i kaziprstu imaju neki materijal na koji reaguju touch telefoni, sto je po meni odlicna stvar,ne morate da skidate skroz rukavice.
    Koja se uzima veličina za odrasle osobe prosečne šake... L, XL?
    Citirati Originalno postavljeno od ibane Pogledati poruku
    Pantalone znaju da budu i ispod 50 eura.
    http://www.sportsdirect.com/nevica-n...lcode=40488622

    Ovo izgleda kao fantastična ponuda... Samo me veličina brine, kako pogoditi? 185cm-90kg

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •