Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 26

Tema: ExpoZim 2015

  1. #11
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od furious Pogledati poruku
    koja cifra? i jel to samo za sportvision na expozimu ili generalno za radnje po gradu,treba mi bar fliseva a smor mi opet da idem na sajam dosta mi je jednom haha
    Ja uzeh u delta sitiju, polu zip sa popustom oko 4800 i full zipp oko 5600.
    Model daybreaker sa polartec-om 100
    Pozz

  2. #12
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Podrazumevano

    I vazi jos danas
    Ali sa skibus karticom svakako vazi
    Ja sam pozurio da ne nestane velicine
    :-)

  3. #13
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Podrazumevano

    Imas ove dve boje i jos crnu i crvenu
    Izmenio/la Ivan Bgd; 13.01.2016 u 00:44.

  4. #14
    Super Member furious avatar
    Datum registracije
    31.10.2008
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    Nesto mi taj materijal polucebasti nije vise okay,postao sam 100% sinteticar

  5. #15
    salto
    Guest

    Podrazumevano

    vratismo se sa sajma , samleveni , na sajmu je tacno manjkalo svega ali ipak mislim da je najvise nedostajalo parica, braco moja nije sajam izlog za nase hvalisanje sta imamo , neko to mora i da kupi da bi ponudili jos bolje sledece godine, zvanicno znam da ko je ove godine hteo da kupi i sakupio neku crkavicu mogao da u svoje vlasnistvo stavi ski cipelu (novu) po ceni koju ni Kinezi ne bi mogli da plasiraju.Umro sam od smeha kada je onaj lik Gasa sto mulja nove stvari rekao "hebem ti ovo , vracam sve za Nemacku i prodacu tamo na oglas skuplje"
    da smo prodali puno , prodali smo , po ceni koja je bila manja nego onaj masakr sto smo pravili pre tri godine sa nordikom , ne kukajte molim vas na nas sta smo imali da ponudimo vec pogledajte u svoje novcanike sta mozete da kupite, cemu nudimo kada nema ko da kupi , na zalost takva je situacija u nasoj ..... ma bice bolje svega ce biti a nas nece uzivajte i disite punim plucima na ski stazama

  6. #16
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    @salto
    Potpisujem...u svoje ime...nekako iz godine u godinu, kao da skijanje postaje sve skuplji sport...no, neko brdo sa snegom cemo naci da se spustimo koji put..
    Pozdrav.
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  7. #17
    Senior Member Bitterman avatar
    Datum registracije
    10.12.2011
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Volkl Racetiger SC; Coreupt Banger
    Godina
    35
    Poruke
    156

    Podrazumevano

    Ja bih reko da je dinar sve skuplji...

  8. #18
    Super Member furious avatar
    Datum registracije
    31.10.2008
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    ja sam prvi dan odma nasao sta mi treba,iskreno ocekivao sam da cu odredjenu dasku da platim mnogo mnogo vishe a dobio sam ispod svake cene bukvalno,jos popust sa skibus karticom ma nikad manje nisam dobru novu skiju platio

  9. #19
    Super Member
    Datum registracije
    05.01.2008
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    42
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    Mislim da nema potrebe mnogo pričati o ekonomskoj situaciji u Srbiji. Očekivati da skijanje bude izuzetak nije realno.

    Ja sam juče bio na sajmu pred kraj dešavanja. Kao što rekoše prethodnici, mnogo skromnije nego prethodne godine.

    Ipak ja bih rekao dve tri iz ugla kupca, a ne prodavca. Počnimo od najvećeg štanda na sajmu, BS koji zauzima cca 20% sajamskog prostora i ponude. Veći deo artikala im čine stari modeli koji nekoliko godina drže iste cene na "popustu". Nešto što je 2012. bilo prošlogodišnji model, 2015 prodaju po istoj ceni kao 2012. Pa nisu ni naši ljudi ludi. Internet kao mesto informisanja i kao prodavnica postaje sve dostupniji i sve je teže izvesti takav trik.

    Ako nešto držiš već 4 godine na stanju, onda ljudski rasprodaj, 15% na cenu od pre 4 godine neće proći. Posebno ne razumem takvu logiku kod velikih firmi jer im takva roba samo pravi minus...

    Čovek koji prodaje premium goretex shellove na crno, buni se kako ljudi slabo kupuju. Ko ima 200-300-400 evra za samo jedan sloj možda više voli da doda još 100 i kupi legalan komad sa garancijom, da se ne misli da li je to što je kupio kopija ili ispalo iz kamiona...

    Neki su imali vrlo pristojne popuste i ponude za stare modele. Vidim da je Salto opet imao odličnu i vrlo povoljnu ponudu panca. Planet-nešto je imao dobre popuste na stare modele svega i svačega. Gora se razbila prodajući vakuum pance.

    Neki su po meni imali nerealne cene noname ski garderobe, cene su bile vrlo bliske cenama brendirane garderobe sa membranama.

    S obzirom da prosečan komad ski opreme i to stari model, košta kao 1/2 prosečne srpske plate, ja se divim koliko naši ljudi još uvek kupuju.

    SS, deluje da su podbacili na sajmu (loše cene 10 u sezoni i mali popust), prošle godine pred kraj sajma ljudi su stajali u redu za ski pasove, sada nije bilo žive duše.

    Što se tiče sajma, možda treba redefinisati kocept, vremena se menjaju, trebao bi i sajam. Nekoliko velikih prodavaca nije bilo na sajmu, a to sigurno nije zbog kupaca, već zbog loše organizacija i ko zna čega...
    Izmenio/la Sinisha; 30.11.2015 u 17:53.

  10. #20
    Super Member sev avatar
    Datum registracije
    26.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Superior Pro; Elan Magfire 82xTi
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od alexapi32 Pogledati poruku
    @sev koje si uzeo?
    Ja, zbog bangavo širokog stopala, i nemam neki prevelik izbor. Za mene su, u mojoj kategoriji pance, to Fišerov Hybrid+ i Atomic Live fit.

    Uzeo sa Fišer Hybrid12+ u Gori. Jako zadovoljan uslovima. Jbg, godine pritisle, uzeo sam malo mekšu pancu od tekuće (i skije sam prošle godine otišao stepenicu mekše na Fišer Rc4 superior pro i BAŠ mi je prijala promena). Od cipela očekujem dosta, ima tu neku marketing prca-bocu i za off-piste (baš i to da vidim ima li nekog smisla ili je samo trla baba lan...). Sutra idem na fitovanje, da se natenane namešta, nisam hteo na sajmu u onoj gužvi, jbg komplikovan sam i cepidlaka :lol:...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •