Pa sad pred sajam svi bi trebalo da dobijaju nove stvari, prilicno je sablasno bilo gde god sam pogledao ove nedelje. Bio sam opet i do Beosporta, i premerili su mi nogu na Branock-u, i to se slaze sa onim sto su mi u USA merili. Duzina jeste tacna 27.5, ali sirina je 9.5, znaci omasio sam 0.5 cm. Tako da je vrlo moguce da nisi ni ti dobro izmerio Oni ce tamo dobijati Lange sledece nedelje pa cu probati da vidim sta ima.

Inace to je prica sa svim bootfiterima kod nas. Nemam ja negativno iskustvo sa Beosportom, ali od svega sto smo probali Atomix Hawx 90 je meni najvise odgovarao u tom momentu od onoga sto su imali u radnji (SC). U Gori ni nemaju nista osim Fishera, tako da znam da sve sto moze je da mi ponudi ono sto ima u radnji.

Sto se Fishera tice, nazalost te jeftinije meni ne odgovaraju, one nisu Vacuum Full Fit, nego Comfort fit, tj vakumira se samo peta i i prednji deo koji moze samo da se siri. Inace svaka Fisher cipela ima svoj osnovni last naprimer 98, i moze da ide +/-5 mm (93-103). I ono sto je izgleda najveci problem sa Fisherom je da su prilicno hladni Vacuum Fit modeli, a racing modeli cak i nemaju opciju za grejace.

Ono sto sam video do sada kod vecine proizvodjaca, uglavnom racing cipele imaju uzu sirinu, ali to meni ne treba jer je flex 130+. Inace za sve zainteresovane, vec nedelju dana pred sajam sve prodavnice bi trebalo da dobiju i novu robu, i da imaju sajamske popuste. I prilicno su zagovarali ideju da se dodje bolje u radnju nego na sajam