Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 12 od 12

Tema: Ski Smrz 2014 (ExpoZim)

  1. #11
    Super Member
    Datum registracije
    06.12.2012
    Lokacija
    Pirot
    Skije / Bord
    Head Supershape crveni SL / VIST GS 614 FIS
    Godina
    34
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Bio danas popodne, nije bilo lose.
    Imalo je nekoliko dobrih stvari (recimo Rossignol wc sl skije iz 2010/11 za 10000 u dobrom stanju).
    Odusevio sam se koliko mi dobro leze Tehnica Inferno 130 i Head Raptor 130 pance, da nisam uzeo prosle godine Rossignol Radical R12 uzeo bih jedne od ovih.

    Pozdrav za Admina.
    http://i.imgur.com/yKmeoai.jpg?2

  2. #12
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Bio u subotu. Imalo je svega i za svakog po nesto. Pocev od novih modela sa ocekivano visokim cijenama do super jeftinih a dobrih skija (dynastar ili ross, recimo).Sto se tice polovne opreme, znatno losiji izbor nego lane. Ja nisam nista trgovao posto mi realno i ne treba nista, otisao sam samo da razgledam i sretnem se sa nekoliko ljudi. Generalni utisak,bar moj, je da je bilo dosta manje ljudi nego prosle godine. Valjda posledica zime bez mnogo snijega, pa je optimizma ove godine manje nego prosle.
    Naravno, posjetio se i stand skijanje.rs i malo caskalo sa adminom, kojeg ovim putem pozdravljam iz CG.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •