Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 41

Tema: Volkl RTM 77

  1. #21
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    dzoninho, mislim da nije problem u ceni vec u duzini skije. Da su 175 ili duze, prodao bi ih odavno

  2. #22
    Super Member ninic avatar
    Datum registracije
    01.01.2012
    Lokacija
    18410 Niš bre!
    Skije / Bord
    ELAN WAVEFLEX 78ti
    Poruke
    450

    Podrazumevano

    jbg,izgleda da skije skuplje od 100e nemaju prodju kod nas,bez obzira sto su presle 20-30km snega!
    ja sam moju skiju jedva prodao za iako je bila kao nova!
    pitam se samo kome preprodavci prodaju skije iz belosvetskih rentala za koje traze vise para od novih ? puni oglasi takvih primera!

    zove mene lik za moj rx force ,trazi da mu smanjim cenu,ja smanjim 10e a on me pita sta mislim o skiji elan flow 4.2 za 70e....ja kazem da je to stara skija koja je u planet bike kostala 6600din sa sve vezovima a on mi ne veruje,kazem "brate proveri,evo ja sam na sajtu planet bike,gledam..."

    on kaze "ma ko ce proveravati,kupicu,povoljna je cena a tvoje skije skupe..."-i kupi lik potrosenog polovnaka po totalno nerealnoj ceni!!!
    u zdravlje da ga vozi!

  3. #23
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Haha Fischer su bile 160 Pa sam ih prodao za dan... Za nekog do 180 visine su idealne... Skija za sve sem za velike brzine... Ja sam se najvise odusevio po dubokom snegu i voznji kroz jelke i izmedju njih... A probao ih je i drug koji vozi 82 XTi i njegov brat koji vozi Crossmax 9 i obojica su potvrdila da je vrh skija i da je jedina mana velika brzina jer pocne da vibrira preko hupsera. E sad, vozio sam je na Kopu po hupserima i ledu, nisam u Francuskoj po onij dugackim i savrseno pripremljenim stazama... Da mi nije hica za pare i da cale nije ostao bez posla u 60 god, ne bi ih ni prodavao, cuvao bi ih za brata...

  4. #24
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Aktivno i dalje, 230 evra ili 25000 din.

  5. #25
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    I dalje aktivno...

  6. #26
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Aktivno i dalje

  7. #27
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Skije su i dalje na prodaju, oko cene se mozemo dogovoriti, neka se jave zainteresovani.

  8. #28
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Posto sam imao par poziva, moram da naglasim samo da nisam pretprodavac i da su skije iz prve ruke, dakle prvi sam vlasnik, kupljene ove god 30.01. u PlanetBike-u, vez nije standardan koji ide uz njih vec je malo bolje, nekih 1000 din je bio skuplji, takodje je do 10 din. Ako nista, uvek od mene mozete da dobijete iskren odgovor na sva pitanja pa cak i misljenje u odnosu na vase potrebe, nivo skijanja... Nije mi u interesu da ih nekom UVALIM, vec da i taj koji ih kupi bude zadovoljan i srecan na snegu...

  9. #29
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Aktuelno i dalje 220e

  10. #30
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Aktuelno i dalje, 210 evra...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •