Rezultati 1 do 6 od 6

Tema: ski oprema u user profilu

  1. #1
    Ski legenda Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Skije / Bord
    Salomon Crossmax 07
    Godina
    46
    Poruke
    407

    Podrazumevano ski oprema u user profilu

    Od danas u svojim podešavanjima možete uneti ski opremu koju koristite, a koja će biti prikazana ispod vašeg imena pri svakom ostavljenom postu. Možete videti na mom primeru

    Forum Srbija podeljen radi preglednosti na više pod foruma čisto da Kopaonik ne guši teme vezane za druge manje zastupljene srpske ski centre.
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

  2. #2
    Snow Man ThE_MaN avatar
    Datum registracije
    30.10.2005
    Lokacija
    Kruševac
    Skije / Bord
    K2 Zeppelin
    Godina
    46
    Poruke
    231

    Podrazumevano

    Za forum Srbija svaka čast.
    To jedini logičan način da sve postane pregledno. Ono pre je bio pravi pakao.

    Možda, ali možda nije loše kod opreme odvojiti Ski i Snowboard. Mada ni sam nisam siguran da da bi se dobilo nešto posebno. Zato što je veći broj tema zajednički.

    Što se tiče opreme koju koristimo. Drago mi je da forum polako evoluira.

    I na kraju. Nisam član ski manijaka. Ali mislim da su zaslužili poseban poseban podforum pošto ima dovoljno različitih tema vezanih za ski manijake. Tako da mi deluje da forum Ski Clubbung počinje da liči na forum Srbija iz prošlih dana.

    Pozdrav!

  3. #3

    Podrazumevano

    A u čemu je poenta ovog listanja ski opreme?

    Kao bitno je ko kakve vezove ima, a još bitnije koju marku kape ili rukavica ima... Po meni je to totalno debilno...

  4. #4
    RIDER ON THE STORM GTO avatar
    Datum registracije
    01.10.2006
    Lokacija
    Vrnjacka Banja
    Skije / Bord
    NITRO Prime 157 2014/2015
    Godina
    40
    Poruke
    205

    Podrazumevano

    brate ti onda ispleti vunene rukavice otkini tarabu jednu siru ako volis board ili dve uze ako volis skije pa cepaj do mile volje vozi nece nista da te kosta naj bolje ti je tako to nije debilno

  5. #5
    Snow Man ThE_MaN avatar
    Datum registracije
    30.10.2005
    Lokacija
    Kruševac
    Skije / Bord
    K2 Zeppelin
    Godina
    46
    Poruke
    231

    Podrazumevano

    Moje skromno mišljenje je:
    Da članovi foruma lakše prepoznamju jedni druge na stazi!

    Svi smo maskirani do granice ne prepoznatljivosti zbog hladnoće. I jedini način da eventualno jedni druge prepoznamo je oprema. Pošto je svaka kombinacija opreme gotovo jedinstvena.
    -= Craig Kelly is my copilot =-

  6. #6
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Nakon jedne sveobuhvatne analize problema izlistavanja opreme, došao sam do nepobitnog zaključka da ko ne želi i ne mora da izlista opremu. Još dubljom analizom sam zaključio da neko ko ne želi da izlista opremu nije ni obavezan ni dužan da gleda šta su drugi izlistali.

    Kao sporedan zaključak se nametnula ideja da možda negdje postoji neko koga eventualno može interesovati šta drugi imaju od opreme.

    Za ovu mogućnost izlistavanja bi u selima na obroncima Grmeča reklii: "Ne ište hljeba".

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •