Rezultati 1 do 6 od 6

Tema: Čajevi

  1. #1
    Member
    Datum registracije
    29.09.2015
    Godina
    36
    Poruke
    76

    Podrazumevano Čajevi

    Možda nije toliko popularno piće, ali jeste najzdravije i konzumiram ga u skoro svim kombinacijama tokom hladnijih dana (onda kad se ne pije alkohol) Koje arome vi najviše volite, kupujete li u filter kesici (kog proizvodjača preferirate) ili rinfuz (gde se snadbevate čajem) i sve ostalo u vezi ovog čarobnog napitka...

  2. #2
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.073

    Podrazumevano

    Alnatura organski čajevi, kamilica, nana, zeleni, imaju i mešavine...

    Prodaju ih kod nas u DM prodavnicama:

    https://www.alnatura.de/en

    P.S.
    U "obične" čajeve i posle nekoliko godina nikada ne "uđe žižak" a u ove organske ako stoje duže uđe žižak što je znak da nema veštačkih dodataka.

  3. #3
    Member
    Datum registracije
    29.09.2015
    Godina
    36
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Ja ipak živim u unutrašnjosti, u malom gradu gde radi samo jedan Maxi, što se tiče velikih marketa. Teekane, Milford, Welton i Fructus su u ovdašnjoj ponudi i probao sam svaki od njih. O kvalitetu mislim da sam ih stavio upravo po napisanom redosledu. Pored toga, sam sam ostavljao u teglicama koprivu, nanu, peršun, lipu... zeleni čaj u rinfuzu ponekad kupim u prodavnicama zdrave hrane. Ipak nikad nisam poručivao online, pa me zanima ako neko ima neki zanimljiv predlog...

    Kao dodatak, u zavisnosti od arome, ponekad stavim malo limuna, domaćeg meda i cimeta u prahu - šećer nikad!

  4. #4
    SKINAUT Ikar avatar
    Datum registracije
    21.12.2011
    Lokacija
    NBGD
    Skije / Bord
    Nordica FireArrow 80 Pro; Nordica Enforcer 110 Volkl Racetiger Sl UVO
    Godina
    46
    Poruke
    159

    Podrazumevano

    Poslednjih godinu dana cela porodica pije Zlatne čajeve http://zlatnicajevi.rs/
    ima ih u apotekama i zdravoj hrani. Kad otvorite kesu mirise cela kuca. I najbolje je sto se vide delovi biljke. Nije usitnjeno do najsitnijeg praha pa sa se ne raspoznaje šta je unutra.

  5. #5

  6. #6
    Member
    Datum registracije
    29.09.2015
    Godina
    36
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od dukenixon Pogledati poruku
    Gde je još moguće naručiti čaj online kod nas u Srbiji?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •