Strana 9 od 31 PrvaPrva ... 789101119 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 81 do 90 od 310

Tema: Aktivni veš

  1. #81
    Junior Member
    Datum registracije
    08.02.2012
    Poruke
    18

    Podrazumevano

    Kakvi su s..ci ovi u Planeti u NSu. Gledao sam Brugiev aktivni ves pre 10ak dana i bila mu je cena kao sto je VladimirGM naveo. Medjutim, danas odem da kupim kad ono popust i dalje 40% ali su osnovnu cenu digli na 3990, tako da sam na kraju platio 2390din. Cene su podigli u svim prodavnicama. Da ne bude zabune, isti model je u pitanju...

  2. #82
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Izgleda da se opametili ovi iz Planete .

  3. #83
    Member
    Datum registracije
    30.12.2011
    Poruke
    56

    Podrazumevano

    U Nisu u Planeti Brugijev gornji deo "s popustom" 2040 ili 2090din

  4. #84
    Super Member
    Datum registracije
    27.12.2012
    Lokacija
    Kapedunum
    Skije / Bord
    Head Supershape i. Magnum, Head WC i.SLR, Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Poruke
    352

    Podrazumevano

    I nama je stigao nov aktivni veš,pa eto,da podelim iskustva
    Pošto nije bilo svih brojeva na raspolaganju nismo uspeli da ukopimo isti gornji i donji deo,tako da je kombinacija sledeća:
    donji deo
    Sastav:55% Nylon, 40% Polyester, 5% Spandex
    gornji deo
    Sastav: 65% Bamboo, 27% Nylon, 8% Spandex

    Oba modela su jako kvalitetna,s tim što bih ja ipak prednost dala ovom "bambusu" Poput čisto sintetičkih tkanina,ni ovo ne zadržava vlagu,ali zato dobro zadržava toplotu,tako da mi se čini da je baš pogodan za teške minuse.Inače,ako je neko od vas u mogućnosti,a i treba mu aktivni veš,trenutno je u Alpine Pro prodajnim objektima sniženje do 70%,tako da može malo jeftinije da se prođe.Za ove modele je sniženje bilo 30% tako da je komplet plaćen oko 25e.A da,ovo su dečiji modeli,ali ima i za odrasle i njije mnogo skuplje.

    A što se tiče bambusa,oni o tome kažu sledeće:
    Bamboo

    Materials with content of bamboo fibre have enhanced ability of transporting moisture from the skin to the surface of activated bamboo coal and, subsequently, dispose of the moisture by evaporation. Bamboo coal absorbs body heat energy, 88% of which is radiated back and thus the body heat is held. Bamboo coal is able to create negative ions when in contact with water. This causes a feeling of slight tension in muscles, which has a beneficial impact on their regeneration. The activated coal has a large number of microscopic cells on its surface; these absorb a wide range of odours: body odour and odours from textiles and cigarettes. The functionality is permanent; it regenerates by washing and drying.

  5. #85
    Member
    Datum registracije
    10.02.2013
    Godina
    43
    Poruke
    60

    Podrazumevano

    Ova tema mi je pred odlazak na skijanje super poslužila da kupim nešto na šta do juče nisam obraćao pažnju uopšte

    Danas sam pazario onaj Brugi komplet o kojem se pričalo, ali ne u Planeti gde sam prvo otišao po preporukama s foruma pošto nigde u NS nisu imali moju veličinu, već u Vojvodinasportu gde sam slučajno ušao.

    O čemu se radi? U Planeti taj komplet sa popustom od 40% košta nešto manje od 4500, a u Vojvodinasportu 2700

    I da stvarno odlično izgleda, a o iskustvima kad se vrnem nazad....

  6. #86
    Super Member sasacg avatar
    Datum registracije
    25.01.2010
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    42
    Poruke
    736

    Podrazumevano

    jel beli ili crni?

  7. #87
    Super Member ninic avatar
    Datum registracije
    01.01.2012
    Lokacija
    18410 Niš bre!
    Skije / Bord
    ELAN WAVEFLEX 78ti
    Poruke
    450

    Podrazumevano

    Ja isprobao moj Brugi,posteno sam ga oznojio i mogu da kazem da smo odlicno prosli za te pare,odlicno odvodi vlagu!

  8. #88
    Super Member IvanQ avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Nis
    Skije / Bord
    Volkl RTM 77
    Godina
    42
    Poruke
    530

    Podrazumevano

    Odlican je, zaista. Mada, ja sam pre toga samo Cherrish koristio koji nije nesto vrhunski.

  9. #89
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od IvanQ Pogledati poruku
    Odlican je, zaista. Mada, ja sam pre toga samo Cherrish koristio koji nije nesto vrhunski.
    Kada se puno znojiš Čeriš je dobar jer uglavnom ne pušta vlagu i smrad na flis dok svaki aktivni veš obavezno ovlaži i flis tj flis povuče znoj. Dok sam skijao sa Čerišem, retko mi se usmrdi flis a kako sada imam "aktivni" više je pravilo nego izuzetak ali se brže suši i na telu i nakon pranja, termoizolacija je bolja.
    Mada sve zavisi i od toga kako i koliko se znoji ko

  10. #90
    Super Member IvanQ avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Nis
    Skije / Bord
    Volkl RTM 77
    Godina
    42
    Poruke
    530

    Podrazumevano

    Slozices se da je bitnije da ne zadrzava vlagu nego da se flis umirise
    Inace, ja nisam imao problema da mi se flis "umirise" jer sam uglavnom skijao sa aktivnim vesom i uber tankim flisem. A po povratku iz Francuske sam uzeo The North Face polar neki bolji koji dise fenomenalno i ni malo nije primio miris kada sam ga nosio.
    Mada, mozda je i do toga sto nosim soft shell jaknu bez izolacije pa tesko da moze da mi bude vrucina

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •