Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 22 od 22

Tema: Ski Pass poskupeo

  1. #21
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    Balkanska business praksa nema kraja niti konca...
    Sa Foruma Jahorina.org:
    "Saznali smo preko nezvanicnih izvora o problemu o kojem sam govorio prije par dana. Radi se o famoznoj TRAFO-STANICI i njenom tenderu.
    Naime, izvjesna firma Galeb blokira tendere sa razlicitim zalbama koje vjerovatno nece biti rjesene do pocetka sezone. Ako se sjecate, prije par godina je isto radio Doppelmayer jer je smatroa da je tender za tadasnje 6sjede Poljica i Ogorijlica bio neregularan.

    E sad, onih 50% sanse sto sam navodio se svodi na mogucnost jedne pokretne trafo stanice. ..."
    I jos malo "uslova":
    "U jednom neformalnom razgovoru, ptice su trazile 100.000 KM za fizicko obezbjedjenje izvodjenje radova trafo stanice, na sto je Leitner samo odmahnuo i rekao da ce obavjestiti predsjednika.

    Po meni je to neka vrsta reketa, pa eto da znate sta se desava. Ako se uspiju dogovoriti, vjerovatno cemo mi imati Pracu ove sezone."

    E 'bem ti vise....
    A onda se ispostavi da i jedan "nas" businessmen ima planove kako "unaprediti" Jahorinu:
    "Srbija | petak 23.11.2012 | 11:27
    Skijališta i MK ulažu u Jahorinu
    Izvor: Beta

    Beograd -- Skijališta Srbije i MK mauntin rizort su zainteresovani da ulažu u Jahorinu, ali je na Vladi Republike Srpske da napravi sledeći korak."
    IZVOR: http://www.b92.net/biz/vesti/srbija....&nav_id=662697
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  2. #22
    Member Burli avatar
    Datum registracije
    18.01.2012
    Lokacija
    Rogatica
    Godina
    47
    Poruke
    75

    Podrazumevano

    Za pohvalu je što su akcijsku prodaju sezonskog ski pass-a produžili do 09.12.

    http://oc-jahorina.com/vijesti/produ...je-ski-pass-a/
    Ko igra za raju i zanemaruje taktiku završiće karijeru u nižerazrednom Vratniku...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •