Strana 6 od 16 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 51 do 60 od 153

Tema: Mariborsko pohorje

  1. #51
    Administrator admin avatar
    Datum registracije
    14.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    63
    Poruke
    1.045

    Podrazumevano

    Bravo za Tinu Maze, sve cestitke za srebrnu medalju u veleslalomu ...

    Jelena Lolovic je zauzela 25 mesto, sto za Srpsko sijanje nije los plasman

  2. #52
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od D.I.M. Pogledati poruku
    Moje cestitke S kiman. za malo zlato za vasu Tinu.
    To što je ona napravila ove godine je jedno veliko čudo. Zašto? E pa zato, što se je sa ekipom osamostalila i nije više član SLO reprezentacije. U timu ima samo servisera-trenera i masera. Imala je na početku sezone tri veča sponzora i minimalno para. Sezonu u veleslalomu započela tako da se u Soeldenu nije uvrstila u drugu vožnju, znači nije prošla među 30. A onda u januaru pobjedila u Mariboru, bila u veleslalomu na trečem mestu u svetskom kupu, bila po prvi vožnji 15 sa 2 sek zaostatka, u drugom daleko najbolja i izgubila 1 mesto za 9 stotinki....Ljudi ako ovo nije za respektirat, onda ne znam šta je....Tini moj veliki i duboki poklon.....Za mene je bila, je i ostače kraljica....Još da znate iz kako malog sela dolazi (bogu iza leđa Črna na Koroškem), od sporta ima samo skijanje i ništa drugo. Al ovo malo selo, dalo je čuvene olimpijce recimo brata Pudgar (skokovi), Katjuša Pušnik, Mitja Kunc, Aleš Gorza, Tina Maze (svi skijanje). Još jednom bravo Tina i Črna na Koroškem, ne mogu ni zamislit, koju feštu če imat....

  3. #53
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    42
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    Ja isticem svoju kandidaturu za rezervnog masera

  4. #54
    Member
    Datum registracije
    09.10.2008
    Lokacija
    Križevci
    Skije / Bord
    Head supershape speed
    Godina
    56
    Poruke
    33

    Podrazumevano

    Bravo Tina

  5. #55
    ski još
    Datum registracije
    10.08.2006
    Lokacija
    Bgd
    Skije / Bord
    Atomic s9
    Godina
    63
    Poruke
    375

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od skiman Pogledati poruku
    To što je ona napravila ove godine je jedno veliko čudo. Zašto? E pa zato, što se je sa ekipom osamostalila i nije više član SLO reprezentacije. U timu ima samo servisera-trenera i masera. Imala je na početku sezone tri veča sponzora i minimalno para. Sezonu u veleslalomu započela tako da se u Soeldenu nije uvrstila u drugu vožnju, znači nije prošla među 30. A onda u januaru pobjedila u Mariboru, bila u veleslalomu na trečem mestu u svetskom kupu, bila po prvi vožnji 15 sa 2 sek zaostatka, u drugom daleko najbolja i izgubila 1 mesto za 9 stotinki....Ljudi ako ovo nije za respektirat, onda ne znam šta je....Tini moj veliki i duboki poklon.....Za mene je bila, je i ostače kraljica....Još da znate iz kako malog sela dolazi (bogu iza leđa Črna na Koroškem), od sporta ima samo skijanje i ništa drugo. Al ovo malo selo, dalo je čuvene olimpijce recimo brata Pudgar (skokovi), Katjuša Pušnik, Mitja Kunc, Aleš Gorza, Tina Maze (svi skijanje). Još jednom bravo Tina i Črna na Koroškem, ne mogu ni zamislit, koju feštu če imat....
    Tih 9 stotinki su prosto grexota. Bilo je lepo gledati je. Jos jednom svaka cast. Volim kada u tom skijanju neko iz slicnog govornog podrucja uradi nesto.

  6. #56
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    Bravo za Tinu , inace idol moje cerke vec tri sezone, ili kako ona kaze bicu ko Tina.
    Da bude bar samo malo ko sto je ona (u skijanju naravno ) ja kao tata bih bio prezadovoljan.

    Citirati Originalno postavljeno od skiman Pogledati poruku
    Još da znate iz kako malog sela dolazi (bogu iza leđa Črna na Koroškem), od sporta ima samo skijanje i ništa drugo. Al ovo malo selo, dalo je čuvene olimpijce recimo brata Pudgar (skokovi), Katjuša Pušnik, Mitja Kunc, Aleš Gorza, Tina Maze (svi skijanje).
    Tamo mora da ima nekoga sto stvara sampione od malena. Kada porastu oni odu, a on preuzima nove "pionire i pionirke" i stvara nove sampione. Jos kad bi to bila i prava skola sampiona bilo bi pun pogodak za Sloveniju

  7. #57
    Super Member designbvr avatar
    Datum registracije
    20.01.2008
    Lokacija
    BGD
    Poruke
    405

    Podrazumevano

    BRAAAAAAVOOO za Tinu, iako je bila malo tuzna, ipak je to fenomenalan uspeh, kao nekada kada smo svi navijali za Mateju !!!

  8. #58
    Super Member vujche avatar
    Datum registracije
    02.02.2006
    Skije / Bord
    Rossignol 8S
    Poruke
    256
    Izmenio/la vujche; 21.02.2009 u 18:20.

  9. #59
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Opa, opa.......neko bio gore i okačio slike šestosedežnice Pisker sa stazom i vučnice Ruška sa stazom. Lepo, lepo, da ne budem samo ja taj koji kači slike. Evo, mene nije bilo gore, jer sam baš 21.2. išao za Alta Badiu, a sad idem gore još samo ako bude sunčan dan i savršeni uslovi do 11 sati (sledečih 7 dana sigurno mi se neda). Kad dođeš iz Dolomita, neda ti se više skijat gore....barem meni.

  10. #60
    Super Moderator Tadija_91 avatar
    Datum registracije
    20.09.2007
    Lokacija
    44° N - 20° E
    Skije / Bord
    193 Nordica Enforcer 93 + 196 Volkl Two
    Godina
    32
    Poruke
    1.446

    Podrazumevano

    joooj da je meni vako nesto oko kuce...
    www.skimagare.info

    photo by Pizzeria-Tina
    Brezovica-ovde je Srbija najlepsa




Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •