Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 29

Tema: Volkl ski test / Jahorina 4-5. Mart

  1. #11
    Instruktor za uzivanje Symon avatar
    Datum registracije
    17.12.2005
    Godina
    61
    Poruke
    222

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stekan
    Imao sam priliku pogledati dio skija koje će biti testirane.

    Molim vas da ne dolazite na testiranje, da bih ja na miru mogao da isprobam što više modela!

    Prva razlika koju sam primjetio kod top modela u odnosu na ovosezonske: nema više "šmirgl papir" gornje površine.

    Vidio sam i vrlo široke freeride Scott skije koje su me podsjetile na odgovor Alije Sirotanovića kad ga je Drug Stari pitao da li mu nešto treba: "Veća lopata, druže Tito".
    Pozdrav za Stekana,nemoj se uvrediti, slatko sam se nasmejao nisam skoro cuo ovo za starog i Aliju stari fazon ali uvek nasmeje dolazim i ja verovatno na test ali od mene nemas stete posto necu testirati nista jos nisam ni moje istestirao dolazim na druzenje

  2. #12
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Symon
    Pozdrav za Stekana,nemoj se uvrediti, slatko sam se nasmejao nisam skoro cuo ovo za starog i Aliju stari fazon ali uvek nasmeje dolazim i ja verovatno na test ali od mene nemas stete posto necu testirati nista jos nisam ni moje istestirao dolazim na druzenje
    Super.

    Ako mi platiš produženu kafu sa mlijekom u Kolibi (pazi, košta 3KM, ali je mlijeko garantovano kravlje od nedovoljno ludih krava), daću ti da probaš moje Fischerice dok ja probavam Felkla .

    Kad smo kod ludih krava (nedavno otkrivenih u Slavoniji): Poveo slavonac ženu i punicu u restoran na večeru. Došao konobar i slavonac naruči goveđi gulaš, na šta će konobar: "A lude krave?". Slavonac mu odgovori: "One nek naruče šta hoće!".

    Vidimo se tamo.

  3. #13
    Instruktor za uzivanje Symon avatar
    Datum registracije
    17.12.2005
    Godina
    61
    Poruke
    222

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stekan
    Super.

    Ako mi platiš produženu kafu sa mlijekom u Kolibi (pazi, košta 3KM, ali je mlijeko garantovano kravlje od nedovoljno ludih krava), daću ti da probaš moje Fischerice dok ja probavam Felkla .

    Kad smo kod ludih krava (nedavno otkrivenih u Slavoniji): Poveo slavonac ženu i punicu u restoran na večeru. Došao konobar i slavonac naruči goveđi gulaš, na šta će konobar: "A lude krave?". Slavonac mu odgovori: "One nek naruče šta hoće!".

    Vidimo se tamo.
    Nije frka za kafu nikakva,ali ja sam imao Fishera pa sam ustupio kumu a sada sam uzeo Felkl tako da nema potrebe ista da isprobavam dolazim cisto zezanja i druzenja radi i normalno skijanja

  4. #14
    no fear nidza avatar
    Datum registracije
    10.01.2006
    Lokacija
    N.B.G.
    Skije / Bord
    Head e-SL
    Godina
    47
    Poruke
    310

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Symon
    Nije frka za kafu nikakva,ali ja sam imao Fishera pa sam ustupio kumu a sada sam uzeo Felkl tako da nema potrebe ista da isprobavam dolazim cisto zezanja i druzenja radi i normalno skijanja
    Koji model voziš ako nije tajna? Oduševljen sam njihovim najjeftinijim unlimited modelom, i sad bih odabrao neku za nijansu kraću i tvrđu skiju. Oduševio me racetiger GS, ali to je po svakoj proceni gomila keša.

    Kakve su one sa zvezdicama? Čini mi se da one mogu biti dobar izbor. Video sam u Planet Bike-u daske bez vezova sa vrlo razumnom cifrom, oko 18k dindži na sniženju.

  5. #15
    Instruktor za uzivanje Symon avatar
    Datum registracije
    17.12.2005
    Godina
    61
    Poruke
    222

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nidza
    Koji model voziš ako nije tajna? Oduševljen sam njihovim najjeftinijim unlimited modelom, i sad bih odabrao neku za nijansu kraću i tvrđu skiju. Oduševio me racetiger GS, ali to je po svakoj proceni gomila keša.

    Kakve su one sa zvezdicama? Čini mi se da one mogu biti dobar izbor. Video sam u Planet Bike-u daske bez vezova sa vrlo razumnom cifrom, oko 18k dindži na sniženju.
    E druze ja ti nisam nikakav reper ja sam skijas-rekreativac i po nagovoru drugih sam uzeo UNLIMITED R1 FELKL i pojma nemam sta je to, meni odgovaraju, moje su 160cm radijus 15,5m. Eto to je to ako sam ti ista pomogao.Pozdrav

  6. #16
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    43
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    Ja sinoc ugovorio opet nekoliko dana na Jahorini, tako da cu biti gore i za vrijeme testa, valjda ugrabim sta da probam... nadam se da necu odvec remetiti mir druga Stekana

  7. #17
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    51
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Bice nam veselo vreme u Subotu....koliko pratim prognoze nisam video jaci vetar u najav i ....bas me zanima na sta ce to da lici.
    Steta za test, tesko da ce moci bilo sta da se uradi

  8. #18
    Speed Only tataratira avatar
    Datum registracije
    23.01.2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Skije / Bord
    Čipovane
    Godina
    50
    Poruke
    845

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od CrazyKong
    Bice nam veselo vreme u Subotu....koliko pratim prognoze nisam video jaci vetar u najav i ....bas me zanima na sta ce to da lici.
    Steta za test, tesko da ce moci bilo sta da se uradi
    gužva na Prači, gdje vjetar nije problem ali mokar snijeg i hangovi jesu
    tako da jedino Ogorjelica ostaje u igri ako vjetar ne duva baš jako
    ali će bar staze na nešto da liče

    jedino bolje od sunca je snijeg ali bez oblaka i ne baš gust
    daje nevjerovatan osjećaj brzine, čak i ako se već krećete nevjerovatno brzo

    izgleda da će biti više druženja nego skijanja

  9. #19
    Senior Member
    Datum registracije
    09.01.2006
    Lokacija
    Sarajevo, BiH
    Poruke
    119

    Podrazumevano

    Od staza na Jahorini sam digao ruke 26.02, stvarno su potpuno nepripremljene...

  10. #20
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    43
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    Eh dodjoh danas sa Jahorine nakon 5 dana, od skijanja gotovo nista u subotu i apsolutno nista danas zbog fantasticne guzve, radio samo tanjir na Poljicama. Uglavnom, nisam znao sta ce biti sa testom posto Ogorjelica nije radila, sinoc malo prosetamo do Studija kad tamo ljudi iz Planet Bike-a pakuju skije, tako da nisam imao ni kompenzaciju za neskijanje u vidu testiranja opreme :(

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •