Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 19 od 19

Tema: Kop - stanje na putevima

  1. #11
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od neo031 Pogledati poruku
    Zamisli, ne žive svi u Beogradu i Novom Sadu, ima nas i u drugim delovima Srbije
    I pomislio sam da pitanje ima smisla ako ga postavi samo neko ko je iz Užica. Zamisli, ne znaju svi da si iz Užica ako ti to ne napišeš.

  2. #12
    Super Member
    Datum registracije
    27.12.2012
    Lokacija
    Kapedunum
    Skije / Bord
    Head Supershape i. Magnum, Head WC i.SLR, Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Poruke
    352

    Podrazumevano

    Nisam pitala koji je put najbliži, nego kakav je pomenuti deo puta, ali nema veze... niko nije bio zlonameran
    Ali simptomatično je da većina ljudi u virtuelnom svetu za onog sa druge strane tasature pomisli da je iz Beograda. Znam da kad god sam davala neki oglas
    vrlo često bi pitali "mogu li da dođem da, vidim, preuzmem, probam..." a da pre toga uopšte ne pitaju odakle sam, kao da su svi po defaultu iz BG
    Odoh u off, ali barem svi Užičani znaju sada kakav je put preko Ivanjice

  3. #13
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Plageton, simp(tom)atičan mladić iz Beograda

    Korisna stvar na forumskom profilu je polje "Location", tako drugi znaju odakle ste..

  4. #14
    Super Member
    Datum registracije
    12.01.2011
    Godina
    38
    Poruke
    317

    Podrazumevano

    Napisala je 031 u nadimku

    Verujem da je bolje da mesaju da si iz bga nego kad te pitaju kako je 'u užicama'

  5. #15
    Super Member
    Datum registracije
    27.12.2012
    Lokacija
    Kapedunum
    Skije / Bord
    Head Supershape i. Magnum, Head WC i.SLR, Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Poruke
    352

    Podrazumevano



    Nemoj molim te da raspravljamo "o Užicama" , ako treba, ima da se preselim u BG

    Ali da se vratimo temi, ako je još neko išao do Kopa a da to nije preko Kraljeva (npr. preko Sjenice), neka podeli iskustva

  6. #16
    Super Member sev avatar
    Datum registracije
    26.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Superior Pro; Elan Magfire 82xTi
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Preko Sjenice, od Užica imaš sledeće varijante:

    1. Užice-Kokin Brod-Nova Varoš-Sjenica-Pešter, sve odličan put. Onda Pešter-Novi-Pazar loš put, serpentine, loš asfalt, zimi zaboravi. Leti može. Kroz Pazar dugačko smaranje, dalje rutinski do Raške i na Rudnicu.

    2. varijanta od Kokinog Broda (do K.B. kao pod 1), pa onda levo preko brane i onda preko Mučnja do Ivanjice (tj. do Prilika, pa do Ivanjice). Onda od Ivanjice, preko Javora i Sjeničkog jezera do Sjenice. Dalje isto kao pod 1. Po meni, ovo je ultimativna ruta, kroz najlepše predele Srbije (predivni Mučanj, posle Javor, pa čuveni meandri Uvca - sve divno). Sve je asfalt, osim skretanje do meandara Uvca, ali to ne moraš ako nećeš...

    3. Najultimativnija avanturistička tura - kao pod 2) do Ivanjice, pa kreneš ka Studenici (put za koji si originalno pitala i koji sam ti objasnio ranije), pa odmah iza Ivanjice kreneš ka Goliji. Na Goliji, malo ispred i onda iza Golijske reke, ide makadam prve klase (prolazi bilo koji auto). Izlet na Jankov kamen (jedan od najviših vrhova Srbije, a najviši vrh Golije, odakle imaš 360stepeni pogled na sve strane). Nazad na makadam i izbijaš na put Sjenica - Novi Pazar, pa dalje kao pod 2).

    Eto, to ti je sve u tom kraju. Kao što sam napomenuo, radi se o jednom od dva najlepša dela Srbije (po meni i najlepšem, drugi je predeo Stare planine i Homolje), svaka ruta valja, izbor zavisi od vremena na raspolaganju, ličnih afiniteta, društva i vozila.

    Srećno i pitaj ako nešto nije jasno, uglavnom znam svaki metar...

    Pozdrav iz BG .

  7. #17
    Member
    Datum registracije
    13.12.2010
    Poruke
    97

    Podrazumevano

    Taj put je milina Bozija. Ja sam njim isao i zimi, a ljeti je milina. Od Ivanjice do Usca, je poslednjih pet-sest godina dobro sredjen, tako da je iz Uzica i najbliza i najbrza varijanta.

  8. #18
    Super Member
    Datum registracije
    27.12.2012
    Lokacija
    Kapedunum
    Skije / Bord
    Head Supershape i. Magnum, Head WC i.SLR, Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Poruke
    352

    Podrazumevano

    Hvala vam puuuuno na zaista detaljnim i korisnim smernicama kako da put do Kopa bude što lepši i zanimljiviji

  9. #19
    Junior Member
    Datum registracije
    19.12.2013
    Godina
    57
    Poruke
    17

    Podrazumevano

    Preko preČe naokolo bliŽe!!!!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •