Strana 3 od 18 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 173

Tema: Smestaj na Kopu?

  1. #21
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ucesnik Pogledati poruku
    I ja sam obzirom na malo dete plus jos jednim uskoro prinudjen da idem na Kop. Isao sam u Angellu i smorio se nevidjeno. Da li neko zna ima li kuca da se rentiraju? Ali mislim samo na centar, ne bih u vikend naselje.

    Prava kuca za 5-6 soba. Imam prijatelje sa decom, da se smestimo svi plus bejbi siterke.

    Sto se tice ishrane da li neko zna moze li se napraviti deal sa nekim restoranom da se tamo ruca, nesto kao dnevni meni.

    Cini mi se da je kuca sa nekom semom za hranu mnogo bolje nego da imas AI sa gomilom lose hrane i skucenom sobicom.
    Sad sam bio u www.vilabojana.rs iznad Granda. Na samoj stazi Karaman Greben. Imas od 2+1 do 10+3 apartmane( ovaj ima dnevni boravak sa celom stranom u prozorima i kaminom i galerijom za kartanje, 2-3 kupatila, soba)
    Bio sam sa porodicom u 4+1 i sve je extra.
    Klopa u Alo Alo restoranu u konacima je odlicna i mislim da imaju taj dil.(imaju u meniju tu opciju)
    Mada ja preferiram uvek isto na skijanju meso(rostilj) i telecu corbu dok klinci picu.

  2. #22
    Super Member
    Datum registracije
    18.09.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Salomon BBR 8.9
    Godina
    44
    Poruke
    514

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od aurora Pogledati poruku
    Pa koliko sam uspela naci Putnik je 210e 7 nocenja sa svedskim stolom dorucak i vecera. Gledam nesto u tom cenovnom rangu. Sve ostalo sto sam nasla je dosta skuplje. Ako neko ko je cesto na Kopu ima neki predlog neka javi.
    Prethodni vikend sam bio gore i mogu da preporučim Montanu. U pitanju je novoizgrađena planinska koliba u vikend naselju. Čisto je i uredno, momci koji to drže su fenomenalni i maksimalno predusretljivi a što se tiče grejanja kao u švedskoj sauni je. I u majici kratkih rukava je toplo. Klopa je odlična, čak mese hleb i domaće pite a obroci su kad se dogovorite. Cena za 2krevetne i 3krevetnu sobu je 20€, a za 6krevetnu 17€ po osobi. U pitanju je polupansion, pri čemu stvarno nema nikakve potrebe za dohranom. Dnevna soba je sa kaminom, a tu su i veliki LCD TV sa brdom filmova, razne knjige i Play Station, a osećaćete se kao da ste došli kod prijatelja koji imaju vikendicu. Drugačije od svega gde sam do sada odsedao na Kopaoniku u najpozitivnijem smislu. Moja srdačna preporuka.

    A što se tiče prevoza iz vikend naselja postoji mogućnost da se ide kombijem, taksijem ili sopstvenim prevozom. Parking kod terena radi i plaća se 200din ceo dan, mi smo tako išli.

  3. #23
    Member
    Datum registracije
    17.12.2010
    Godina
    44
    Poruke
    86

    Podrazumevano

    Ima li neko iskustvo sa smestajem u kompleksu Kraljevi cardaci? Termin od 18.3. koji mi odgovara je 30 eura za polupansion sa neogranicenim koriscenjem SPA centra i besplatnim prevozom na skijaliste preko dana i uvece do centra.

  4. #24
    Super Member ninic avatar
    Datum registracije
    01.01.2012
    Lokacija
    18410 Niš bre!
    Skije / Bord
    ELAN WAVEFLEX 78ti
    Poruke
    450

    Podrazumevano smestaj na Kopu 2012

    evo nove teme....


    ukoliko ste culi,videli ili imate bilo kakve informacije o pristojnom smestaju u centru Kopaonika ili vikend naselju po nekoj realnoj ceni iznesite to ovde!

    na infokop.rs ima milion vila,apartmana,svega i svacega po skroz opicenim cenama!
    za sobicak od 10kvadrata sa mini kuhinjicom i kupatilom se trazi 60E !
    jeste nerealno ali potraznja je veca od ponude pa im se moze....

    dakle,pozitivna,negativna iskustva,cene,preporuke,sve ono sto bi koristilo ljudima koji se spremaju na put...!!!

  5. #25
    Member
    Datum registracije
    11.01.2012
    Godina
    45
    Poruke
    39

    Podrazumevano

    Tiha noc ti je OK, jako lepo, cisto toplo ima svoj parking, mislim da je oko 40-50 eur za apartman u kome mogu cetvorica da spavaju!

  6. #26
    Junior Member
    Datum registracije
    02.03.2008
    Lokacija
    Zvecan
    Skije / Bord
    Head WorldCup SL RD
    Godina
    36
    Poruke
    29

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ucesnik Pogledati poruku
    I ja sam obzirom na malo dete plus jos jednim uskoro prinudjen da idem na Kop. Isao sam u Angellu i smorio se nevidjeno. Da li neko zna ima li kuca da se rentiraju? Ali mislim samo na centar, ne bih u vikend naselje.

    Prava kuca za 5-6 soba. Imam prijatelje sa decom, da se smestimo svi plus bejbi siterke.

    Sto se tice ishrane da li neko zna moze li se napraviti deal sa nekim restoranom da se tamo ruca, nesto kao dnevni meni.

    Cini mi se da je kuca sa nekom semom za hranu mnogo bolje nego da imas AI sa gomilom lose hrane i skucenom sobicom.
    Alo, alo ima tu opciju. Mislim da je odnos cena/kvalitet solidan. Sve preporuke.

  7. #27
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ninic Pogledati poruku
    evo nove teme....


    ukoliko ste culi,videli ili imate bilo kakve informacije o pristojnom smestaju u centru Kopaonika ili vikend naselju po nekoj realnoj ceni iznesite to ovde!

    na infokop.rs ima milion vila,apartmana,svega i svacega po skroz opicenim cenama!
    za sobicak od 10kvadrata sa mini kuhinjicom i kupatilom se trazi 60E !
    jeste nerealno ali potraznja je veca od ponude pa im se moze....

    dakle,pozitivna,negativna iskustva,cene,preporuke,sve ono sto bi koristilo ljudima koji se spremaju na put...!!!
    Super ti je ideja, samo pored navedenog mora se segmentirati tip smeštaja i karakteristike. Recimo:
    - Prostranost, nivo higijene, higijena kupatila, opremljenost kupatila (da li ima sapun, šampon, peškiri i koliko), opremljenost kuhinje (da li ima makar kuvalo za vodu, rerna, mikrotalasna itd.), da li dihtuje sve dobro, da li grejanje dobro i na čemu se greje (etažno, TA, norveški i sl.), parking obezbeđen, ako je ND ili PP kvalitet hrane tj izbor hrane (da li ima kafa za doručak i da li je samo turska) itd.

    Možda nešto i vredi platiti veći iznos ako je kvalitet smeštaja bolji.

    Nekom je pobrojano možda smešno ali nije isto kada imaš 16, 26 ili 36 godina, kada si sa drugarima, devojkom ili porodicom, kada dete/deca imaju jednu ili više godina.

  8. #28
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Podrazumevano

    [quote=chaghaboo;64198]Prethodni vikend sam bio gore i mogu da preporučim Montanu.

    e, brate M. omasio si me za 1 vikend
    ides li za Sretenje negde ?
    Ja odo preko ski busa u susednu Srpsku zemlju.

  9. #29
    Super Member
    Datum registracije
    18.09.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Salomon BBR 8.9
    Godina
    44
    Poruke
    514

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Ivan Bgd Pogledati poruku
    e, brate M. omasio si me za 1 vikend
    ides li za Sretenje negde ?
    Ja odo preko ski busa u susednu Srpsku zemlju.
    A prvobitno je trebalo da dođem vikend ranije, i tačno bi se videli, ovako ostaje za neki drugi put...

  10. #30
    Super Member ninic avatar
    Datum registracije
    01.01.2012
    Lokacija
    18410 Niš bre!
    Skije / Bord
    ELAN WAVEFLEX 78ti
    Poruke
    450

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od jopopo Pogledati poruku
    Super ti je ideja, samo pored navedenog mora se segmentirati tip smeštaja i karakteristike. Recimo:
    - Prostranost, nivo higijene, higijena kupatila, opremljenost kupatila (da li ima sapun, šampon, peškiri i koliko), opremljenost kuhinje (da li ima makar kuvalo za vodu, rerna, mikrotalasna itd.), da li dihtuje sve dobro, da li grejanje dobro i na čemu se greje (etažno, TA, norveški i sl.), parking obezbeđen, ako je ND ili PP kvalitet hrane tj izbor hrane (da li ima kafa za doručak i da li je samo turska) itd.

    Možda nešto i vredi platiti veći iznos ako je kvalitet smeštaja bolji.

    Nekom je pobrojano možda smešno ali nije isto kada imaš 16, 26 ili 36 godina, kada si sa drugarima, devojkom ili porodicom, kada dete/deca imaju jednu ili više godina.
    slazem se ali nemoguce je izvesti kategorizaciju,naravno da dobre stvari treba platiti,nije mi krivo kad me neko ''odere'' ali da to stvarno vredi ali me vredja kada mi neko nudi APARTMAN od 15 KVADRATA,pritom kaze da je to za cetiri osobe i da ima dva kreveta na razvlacenje U ISTOJ SOBI!!!! alo,jel to apatman?

    pogledaj pojedine ponude,stvarno je bruka!

    dakle,zelim da ljudi iznesu i pozitivne i negativne strane objekata u kojima su boravili....

    na primer ja sam rezervisao vilu koja je ''na tri kilometra od centra''! realno je bila 6 kilometara daleko...
    ili ona fora,''na 5 minuta voznje''!!!!
    za 5 minuta mozes da predjes 7-8 kilometara!

    vredi lep smestaj platiti malo vise ali za sobicu sa kupatilom u nazovi vili u centru dati 60 evra je previse!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •