Strana 9 od 18 PrvaPrva ... 7891011 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 81 do 90 od 173

Tema: Smestaj na Kopu?

  1. #81
    Member
    Datum registracije
    14.12.2012
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    79

    Podrazumevano

    @Davidian

    od 1983. godine, vecinu termina sam na Kopaoniku skijao u periodu 25/26 .Februar do 15/16. Mart,(ne svake godine redovno ali barem 10-12 puta) kako koje godine....
    Jedino sto ti mogu reci da nikad nije omanuo termin, naravno nekad sa vise nakad sa manje snega, ali se ne secam da neka staza odnosno zica nije radila, osim Belih reka.

    Desavalo se naravno da kada je malo toplije vreme i ojuzi ali pre podne do 11.30-12 h bude odlicno skijanje, kasnije su staze znale biti mekse i pomalo rasturene ali se solidno skijalo.

    Bilo je godina kada je u tom terminu bilo poprilicno velikog snega, a moje iskustvo je da je to jedan od termina kada je moguce skijati u odlicnim uslovima...
    Nadam se i ove godine da ce da ''potrefi'' vreme...

  2. #82
    Junior Member
    Datum registracije
    23.02.2014
    Poruke
    19

    Podrazumevano

    Hvala puno na odogovrima, stvarno ste mi bili od velike pomoci drugari.

  3. #83
    Senior Member
    Datum registracije
    26.12.2005
    Godina
    43
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    U potpunosti se slazem sa Munjinom konstatacijom. Da kazem, ovako pausalno, da sam u poslednjih 10 godina sigurno 7-8 puta skijao u terminu 15 Feb-08 Mart(3-7 dana). Od toga 6-7 puta na Kopu. Snega je skoro uvek bilo dovoljno, kao i lepog vremena. Ne secam se da sam izgubio neki dan, mozda jedan....Dakle poslednje dve nedelje Februara i prva Marta, na naki nacin obecavaju i skijanje i uzivanje. Naravno da to nije sigurno ali su sanse daleko vece nego u drugim terminima. Kasniji termini u Martu mogu da donesu meksi sneg ili bljuzgu, ili da neke zice ne rade usled nedostatka skijasa

  4. #84
    Junior Member
    Datum registracije
    10.09.2012
    Godina
    39
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Ljudi ako ima neko neku preporuku za smeštaj neka javi.... Sledeće nedelje 3-4 dana 2 osobe... Hvala :-)

  5. #85
    Member
    Datum registracije
    27.09.2013
    Poruke
    48

    Podrazumevano

    probaj ice hill. dosta ga hvale

  6. #86
    Member
    Datum registracije
    14.12.2012
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    79

    Podrazumevano

    ...ima li neko skorije iskustvo (zadnje 2-3 god.) iz Nebeskih Stolica 2. Prvenstveno kakvi su app. tj sobe, cistoca, kvalitet kreveta, grejanje i dr, a na kraju i hrana...

  7. #87
    Super Member
    Datum registracije
    27.12.2012
    Lokacija
    Kapedunum
    Skije / Bord
    Head Supershape i. Magnum, Head WC i.SLR, Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Poruke
    352

    Podrazumevano

    Ako nekoga bude interesovalo kakav je smeštaj u Jolly Kop apartmanima, za početak evo nekoliko fotografija, a za detalje me slobodno možete kontaktirati putem PP.
    Ja sam boravila tokom letnje sezone, tako da za informacije o organizovanom prevozu do staza i sl. nisam baš kompetentna ali za sve ostalo samo izvolite

    1.

    2.

    3.

    4.

  8. #88
    Junior Member
    Datum registracije
    08.12.2013
    Godina
    45
    Poruke
    8

    Podrazumevano

    Ima li ko iskustva sa Spa Zoned?

  9. #89
    Member
    Datum registracije
    03.01.2006
    Poruke
    35

    Podrazumevano

    Prodajem smestaj u cetvorokrevetnom apartmanu u Nebeskim stolicama (apart-hotel na samoj stazi) od 10.01.2016, 7 dana.
    Od aranzmana moram odustati iz privatnih razloga.
    Aranzman je uplacen u agenciji.
    Zainteresovani neka se jave porukom.

  10. #90
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Malo sam vremenom ogranicen pa pitam direkt. Molim za misljenje i iskustva o hotelu Kraljevi cardaci? Koliko je daleko od prve zice, kakav je za porodicu s malom decom (4-5 godina), mane i prednosti. Isao bih porodicno za NG. Hvala

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •