Rezultati 1 do 10 od 10

Tema: Smestaj za porodicu po Bozicu 2012te

  1. #1
    Junior Member davidbgd avatar
    Datum registracije
    19.01.2006
    Godina
    49
    Poruke
    23

    Red face Smestaj za porodicu po Bozicu 2012te

    Dvoumim se izmedju Jahorine(gde sam bio vise puta) i Durmitora(gde nisam bio).

    Kao sto naslov kaze, ide nas 4voro (2 odlaslih + 2 bandita - 4g i 3g) , sta mozete da preporucite a da bude:

    - blizu SANKAŠKA staza
    - da smestaj bude topao i pristojan sa dobrom klopom (dor + vec ili rucak)
    - Wifi je plus
    - ski skola za pocetnike (ako ih nateram) - to ne mora u sklopu hotela/pansiona ali je i za to potrebna preporuka kod koga (tj.ko ima stpljenja za malllle omladincei prve korake!)

    nedelju dana termin , taman do 15tog


    Dajte mi neki predlog/sugestiju itd itd.

    Hvala svima.

  2. #2
    Member
    Datum registracije
    13.12.2010
    Poruke
    97

    Podrazumevano

    Nisam siguran da ti je Zabljak dobro resenje. Tamo se ne zna ko pije a ko placa. Za porodicu ti je Jahorina mnogo bolja. Na Zabljaku ti je skijaliste daleko od hotela, jedino ako se smestis u neku vikendicu blizu staza. Malci nemaju mnogo prostora za sankanje. Durmitor ti je dobar samo zbog fantasticne prirode i staze koja je ludilo ali pod uslovom da si dobar skijas. Sve ostalo je u rasulu.

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    15.02.2005
    Poruke
    19

    Podrazumevano

    ako odlucite da dodjete na durmitor imate kod mene apartman 60m2, dvije dvokrevetne spavace sobe, kompletno opremljena kuhinja i dnevni boravak (20m2) - cijena za vas odrasle je 10 eura po osobi, za klince -50%. smjestaj posjeduje centralo grijanje i ima vlastiti parking, nalazi se 250 metara od centra grada,..svi marketi, restorani i posta se nalaze u neposrednoj blizini. 350 metara je udaljena skijaska i sankaska staza Javorovaca,..Wifi na zalost nema, mada restoran koji se nalazi pored ima, pa se moze povremeno uz kaficu nesto i proguglati

    Zoran +382 68 455 922

    evo i neka slika da vidite kako izgleda smjestaj

    [IMG][/IMG]

    [IMG][/IMG]

    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

  4. #4
    Junior Member
    Datum registracije
    15.02.2005
    Poruke
    19

    Podrazumevano

    i jos ovo



    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

  5. #5
    Junior Member davidbgd avatar
    Datum registracije
    19.01.2006
    Godina
    49
    Poruke
    23

    Podrazumevano

    pre sam za neku varijantu sa klopom (pre sve ga klince)... ne mogu da se cimam po kafanama

  6. #6
    Junior Member
    Datum registracije
    15.02.2005
    Poruke
    19

    Podrazumevano

    ok,...onda cu ti preporuciti mali hotel MB, 3 zvjezdice, nalazi se odma iza moje kuce, dobar smjestaj, fenomenalna hrana, pristupacan,...cak i nas bivsi predsjednik loMi zna tu da navrati da calabrcne po nesto

    evo ti link, odje imas kontakthttp://www.montenegro.travel/me/guid...home/home.html

  7. #7
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.073

    Podrazumevano

    Još jedna topla preporuka za MB Hotel, nije skup (barem nije bio ), a odličan smeštaj i hrana.

  8. #8
    Junior Member davidbgd avatar
    Datum registracije
    19.01.2006
    Godina
    49
    Poruke
    23

    Podrazumevano

    aevo da malo informisem ljude, sa zabljaka, podaci od pre dva dana ....

    put@ bgd-zlatibor-n.varos-pljevlja-zabljak ! sve cisto, ok, put solidan, ocas posla dole@ obratite paznju policija u montenegro voli da fata na radar (pljevlja...) ... povratak@preko scepan polja,srbinje,visegrad, tara,uzice.. put dosta naporan (kada veje sneg nonstop!) ali solidna prica... napomena: od scepanpolja do srbinja JE ULTRA KLIZAVO i lose za voznju!

    zabljak @ hotel MB , hotel sa tri zvezde, smestaj@sobe(da ne kazem lose ali solidne), nema skijasnicu ali zato prednosti: GREJANJE @ izgoresmo co'ce celu noc i dan samo loze, parking, u centru a nije u centru@mir tisina odmaranje pravo, konobari i gazde EXTRA, svi ljubazni itd i KLOPA!?!@!! KLOPA LEdilo!!necu da nabrajam i navodim ali takvu klopu i takvu uslugu nigde nisam dobio (a bio sam na dosta mesta...). rezime hotela:ko hoce da skija i da uziva u carima snega i u extra klopi a da ne mislis na smestaj(novi) VRH ... moja zakljucak:preporuka SVIMA!

    staze@ savin kuk @ ono je extra staza, snega bilo preko metar svuda, rade ratraci nocu,sredjuju staze, malo poskup ski pas (15eur dnevno, 80eur nedelju dana) ali dobro mora se od neceg ziveti .


    rezime: zabljak @ totalna preporuka!

    sta da vam kazem kada je mesto na 1450m !!! a skijanje je na 2450m !

  9. #9
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.073

    Podrazumevano

    Znači ukinuli skijašnicu u MB? Ranije kada sam tamo išao davao sam skije konobarima koji bi ih negde sklonili, cipele u sobu da se greju . A za grejanje, možeš komotno da držiš otvoren prozor na -20c .

  10. #10
    Junior Member davidbgd avatar
    Datum registracije
    19.01.2006
    Godina
    49
    Poruke
    23

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    Znači ukinuli skijašnicu u MB? Ranije kada sam tamo išao davao sam skije konobarima koji bi ih negde sklonili

    pa normalno... gde ce da stave svu tu dimljenu jagnjetinu?!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •