Strana 5 od 6 PrvaPrva ... 3456 PoslednjaPoslednja
Rezultati 41 do 50 od 51

Tema: Borovec (fotografije)

  1. #41
    baksuz ski dude avatar
    Datum registracije
    05.12.2005
    Lokacija
    NBG
    Skije / Bord
    Atomic GS (jbg ne znam koje)
    Godina
    32
    Poruke
    482

    Podrazumevano

    Do jaja je osecaj takodje ako bi se spustijo sa sankama bez kocenja na primer niz Belu Reku 2

    p.s.prva jelka bi bila tvoja (iz iskustva)
    ski rules


  2. #42
    Junior Member dancerka avatar
    Datum registracije
    06.01.2006
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od girl_from_nowhere
    Idem uskoro preko Argus tursa u Borovec u hotel Olymp i interesuje me kakva su vasa iskustva sa ovim hotelom?I moze li na skijaskim stazama i da se sanka ili su rezervisane samo za skijase?Hvala
    kad se vratiš, obavezno napiši neki komentar o hotelu Olymp
    baš ovih dana tražim neki odgovarajući hotel a taj mi se čini
    sasvim ok

    moju sestru interesuje da li postoji kombinacija
    da ide 3 dana u školu skijanja i 3 dana u školu board-a

    ako neko zna

    BTW, one fotke kidaju

  3. #43
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od dancerka
    kad se vratiš, obavezno napiši neki komentar o hotelu Olymp
    baš ovih dana tražim neki odgovarajući hotel a taj mi se čini
    sasvim ok

    moju sestru interesuje da li postoji kombinacija
    da ide 3 dana u školu skijanja i 3 dana u školu board-a

    ako neko zna

    BTW, one fotke kidaju
    Cao Dancerko, sto se tice skole skijanja naravno da postoji takva kombinacija moguce je samo da ce je malo skuplje platiti, mada ako na istom mestu rentira i skije i board mozda ostvari popust zbog 6 dana.
    Izmenio/la Misko; 06.01.2006 u 17:43.
    Space Shuttle Ski

  4. #44
    Junior Member
    Datum registracije
    27.12.2005
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    Hello!Evo ja se juce vratila sa Boroveca.Bila sam prvi put i odusevljena sam, puna prelepih utisaka.U zivotu na tako malom mestu nisam videla toliko ljubaznih ljudi...i toliko erotik barovaSnega je bilo vise nego dovoljno, mnogo ljudi, centar koji je prelep, mali a ima svega(sem jogurta, hleba i poste)Sto se samog hotela Olymp tice, ok je.Ja sam bila u sobi bez balkona, cisto je, spremacice dolaze svaki dan, menjaju peskire, ciste i sta im je vec posao, klopa je super, i dorucak i vecera su po principu svedskog stola.Ja koja sam uzasno izbirljiva mislila sam da se bas i necu vratiti u Bg punog stomaka, ali sam se prevarila.Ima svega za svaciji ukus.Hotel je lep, veliki, ima bazen, teretanu, saunu, nocni klub, sportsku salu, stoni tenis...Meni je najbitnije bilo da je cisto.Jedina, ali bukvalno jedina zamerka u hotelu je sto u sobi imaju tus, al nema dole one kadice, nego se tusiras na plocicama.Mada pretpostavljam da lux sobe imaju i to.A inace hotel se nalazi na vrhu jedne ski staze i do centra ti treba 5-10 minuta.A inace, isankala sam se ko nikad.Nije mi jasno sto je nekolicina ovde bila toliko protiv sankanja na ski stazama?Tamo se niko nije bunio, a prava je uzivancija spustiti se do podnozja na sankama, a posto sam bila samo 8 dana nije bilo vremena da naucim da skijam(na zalost) ali sam i te kako zadovoljna.Tako da sve u svemu, toplo preporucujem i Borovec i Olymp!ako te jos nesto zanima, slobodno pitaj.A imam i ja jedno pitanje...Da li je neko bio u hotelu Flora?Ovako mi spolja izgleda lepo, cak lepsi i od Rile i Samokova, a sa 3 zvezdice je, nalazi se na, po meni, odlicnom mestu, preko puta centra, tiho je, a opet u centru.Nisam ga videla u ponudi agencija pa me interesuje da li je neko imao iskustva sa njim?

  5. #45
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Erotik barova

  6. #46
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od girl_from_nowhere
    Jedina, ali bukvalno jedina zamerka u hotelu je sto u sobi imaju tus, al nema dole one kadice, nego se tusiras na plocicama.
    Nema kadice? Pa ja tu ne bih mogao onda da odsednem
    Izmenio/la Misko; 09.01.2006 u 01:06.
    Space Shuttle Ski

  7. #47
    baksuz ski dude avatar
    Datum registracije
    05.12.2005
    Lokacija
    NBG
    Skije / Bord
    Atomic GS (jbg ne znam koje)
    Godina
    32
    Poruke
    482

    Podrazumevano

    istina je da u 30% hotela u borovetsu nema kadica ,dont know why dont know how
    ski rules


  8. #48
    Pa.. Naučio da skijam :-) ai_ski avatar
    Datum registracije
    20.10.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    51
    Poruke
    66

    Post Flora Borovets

    Ja sam bio u tom hotelu..

    Hotel je potpuno OK, i imaju kadu

    Nesto su gradili oko njega kada sam bio poslednji put (prosle godine) tako da sad vise nemam pojma u kakvom je statusu.

    U sutini... kolko para tolko muzike... Jedini zez je sto orman deli sobe (tamo gde je orman, nema zida)... Pa cujes komsiju kada hrce...

    Citirati Originalno postavljeno od girl_from_nowhere
    Da li je neko bio u hotelu Flora?Ovako mi spolja izgleda lepo, cak lepsi i od Rile i Samokova, a sa 3 zvezdice je, nalazi se na, po meni, odlicnom mestu, preko puta centra, tiho je, a opet u centru.Nisam ga videla u ponudi agencija pa me interesuje da li je neko imao iskustva sa njim?

  9. #49
    day&night skiing fun
    Datum registracije
    28.12.2005
    Lokacija
    u prestonici
    Godina
    42
    Poruke
    3

    Podrazumevano boro, boro, borovets

    drustvo pali li ko za vikend u bugarsku?! ja krecem u petak i ne znam zasto sam toliko nestrpljiv, mozda zbog WOLFovih fotki, testiranja novih daski ili neceg treceg...

  10. #50
    Member Flow avatar
    Datum registracije
    18.09.2005
    Lokacija
    Pancevo
    Godina
    47
    Poruke
    96

    Exclamation

    Malo se kasno ukljucujem u ovu diskusiju, ignorisao sam je do sada, ali kako je nestalo materijala za citanje...

    Da skratim, licno nisam zadovoljan BoroveZ ski centrom, ali to je ipak samo moje skromno misljenje, svako treba da ode i vidi. Bio sam tamo tacno pre 12 meseci...

    Sto se Argusa tice, jer vidim da se i oni provlace kroz poruke, bili su vise nego prijatno iznenadjenje obzirom na njihov renome "jbg, shit happens..." - sve je bilo OK, od organizacije do njihovog coveka na planini koji nam je uvek bio available...

    Smestaj...
    Ako nemate dovoljno za RILU ne ocajavajte - daleko manji hotel ALPIN ce vam pruziti sve osim bazena sa staklenim krovom; vile ALPIN su sjajan izbor takodje, tu sam bio smesten i svaka preporuka za njih - nalaze se odmah iza hotela, zasebna su celine sto znaci da nemate nekih obaveza prema kucnom redu, postoje sa i bez saune, novogradnja - i sto je mnogo vaznije, na 30m su od prvog 4seat-a

    Ima i slika, ako je neko zainteresovan...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •