Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 12 od 12

Tema: Zao, los, dobar

  1. #11
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    mislim da su i tad bile dvije zice, ja sam doso onom iz Wangsa i onda otiso lijevo ispod zice u teren...i tako.
    Ako nekad odes vikend na Pizol i uzmes smjestaj u Ragazu...obavezno se otidji banjat i opustat misice u one terme u mjestu, iz vremena su Marije Terezije i mirisu na pokvarena jaja, al kazu da je to zdravo.

  2. #12
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    42
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    Da dopunim izvjestaj, pretprosli vikend opet obisao ovo skijaliste (uletio povoljan aranzman, kao sedmica u Francuskoj ). Ponovo nisam imao srece sa vremenom, izmedju 5 i 10 stepeni u podnozju, a gore dobar dio dana magla. Prvi dan sam iskijao Zweisimmen/Saanenmoeser/Schoenried. Uglavnom, nista se nije promijenilo u odnosu na prije dvije godine, zice sve iste, staze sve iste. Jedino sto sam u medjuvremenu saznao sta znaci "Moese" na njemackom, tako da sam se dobro ismijao zbog imena mjesta (jedan dio se zove i Saanersloch, pa sami izvlacite zakljucke).

    Jedina razlika je sto sam ovaj put "ovjerio" i glecer (Glacier 3000). Sam glecer je razocaravajuci, dvije gotovo potpuno ravne plave staze, i jedna crvena koja je OK po konfiguraciji, ali ima cijelih 200m duzine. Sa druge strane, crna staza koje se spusta sa glecera je super, dugacka, a bogami i prilicno strma na dijelovima (mada nista prestrasno). Postoje jos mislim jedna crvena, koja se spusta sa nekihh 2500m i sasvim je OK, i jedna crna, koja se spusta sasvim do podnozja glecera. Generalno, nema sta posebno da se vidi, ima mnogo boljih skijalista u okolini. Jedino sto bi moglo biti stvarno dobro je off-piste, koliko sam skuzio moze se ubosti nekoliko ruta sa vrha glecera skroz do dna, sa nekih 1500m visinske razlike, ali ovaj put sam preskocio.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •