Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 32

Tema: Dugacke gace i gace

  1. #1
    Super Member
    Datum registracije
    22.09.2009
    Lokacija
    San Francisco, CA
    Skije / Bord
    T.Rice HP, Skate Banana, TRS,
    Godina
    38
    Poruke
    399

    Podrazumevano Dugacke gace i gace

    Kupio sam ovo cudo za ovu sezonu i smrzao se u njemu. Mnogo tanji par, koji je uzi i elasticniji, bio je mnogo topliji i prilicno sam se iznenadio.

    Sta nosite ispod pantalona, i da li ista nosite? Cuo sam i za medju sloj, nesto sto se nosi iznad prvog i skoljke, ali ne mogu da zamislim kako to izgleda i koliko je covek pokretan sa tri para pantalona.

  2. #2
    če gevara avatar
    Datum registracije
    08.01.2011
    Lokacija
    Бања Лука, РС
    Skije / Bord
    Нордика Енфорсер
    Poruke
    542

    Podrazumevano

    Nemam baš mnogo iskustva, ali nisam se smrzavao noseći samo pantalone (Thermosoft Insulation). Dosta pomažu i namjenske čarape, koje pokrivaju čitavu potkoljenicu.
    No, u rezervi imam nešto od "Nike"-a, pa ako ustreba...
    Pristalica "slojevitog" oblačenja, ali skromnog uvjerenje sam da je toliko slojeva na nogama suvišno.
    Pozdrav.

  3. #3
    Super Member
    Datum registracije
    22.09.2009
    Lokacija
    San Francisco, CA
    Skije / Bord
    T.Rice HP, Skate Banana, TRS,
    Godina
    38
    Poruke
    399

    Podrazumevano

    Zaboravih da pitam u prvoj poruci, da li neko nosi obicne... gace, ali da nisu od pamuka?

  4. #4
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    Ja nosim bokserice 85% pamuk, 10% sintetika i 5% elastin. One su uz telo. Mislim, to mi je običan veš, nosim svaki dan, ništa specijalno za SKI.

    Inače, ispod pantalona ništa, čak su mi ventilacioni otvori uvek na pola, toplo mi je dok skijam, rade kvadricepsi

  5. #5
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.139

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pailhead Pogledati poruku
    Zaboravih da pitam u prvoj poruci, da li neko nosi obicne... gace, ali da nisu od pamuka?
    Da, i iste su poliesterske sa odredzenim procentom elastina, naravno kada temperatura nije tako niska, odnosno nosim ili dugacke ili kratke zavisno od temperature, ne nosim oba para zajedno

  6. #6
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Dosta zavisi od čoveka do čoveka, nekome je toplije, nekome nije. Npr. meni se nikada ne znoje noge, dok poznajem ljude kojima moraju otvori na nogama da su stalno otvoreni.

    Ja uglavnom nosim neke Bula donji deo (duge) - malo su deblje i skroz elastične (crveno-crne boje) i super su, a ispod nosim standardno kao i po gradu .

  7. #7
    Super Member
    Datum registracije
    22.09.2009
    Lokacija
    San Francisco, CA
    Skije / Bord
    T.Rice HP, Skate Banana, TRS,
    Godina
    38
    Poruke
    399

    Podrazumevano

    Te obicne sa 85% pamuka su i dalje prilicno pamucne, odnosno mislim da se mogu dobro natopiti. Ja se jako puno znojim, ali mnogo vise gore nego po nogoma.

  8. #8
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Ja nisam neka smrzotina i ne trpam se garderobom previse. Na debelom minusu sam nosio i one obične pamučne gaće, ali u njima se oznojiš i nisu prijatne ako duže vremena provodiš mirujući, tj vozeći se na žičari. Imam colmar tanke gaće i ok su, nemaju pamuk već neki vještački materijal, elastični. Ove godine sam kupio na nekom popustu za 15€ tresspass gaće i mogu ti reći da su sasvim u redu jer sam u srijedu bio na -15 na Ključu na Bjelasici, tako da bih ti preporučio jer su skoro džabe.

  9. #9
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.139

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pailhead Pogledati poruku
    Te obicne sa 85% pamuka su i dalje prilicno pamucne, odnosno mislim da se mogu dobro natopiti. Ja se jako puno znojim, ali mnogo vise gore nego po nogoma.
    Mislim da u BG treba imati nesto od ovoga

    http://www.underarmour.com/shop/us/en/ua-underwear?iid=125|Home|Swf-Top-3-Middle-4-Bottom|bottom_01|underwear_fw10_octoberupdate_prod uct_1208013_1209291_updated_4|MWB|Underwear|C

    naravno ima i drugih opcija, milim drugih proizvodzaca

  10. #10
    Super Member
    Datum registracije
    22.09.2009
    Lokacija
    San Francisco, CA
    Skije / Bord
    T.Rice HP, Skate Banana, TRS,
    Godina
    38
    Poruke
    399

    Podrazumevano

    UA je odlicna firma, ali koliki budzet trebas da imas za ove gace ja imam 2-3 para ovih dugackih, i nosim ih po vise dana.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •