Strana 1 od 8 123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 89

Tema: Majdanpek

Hibridni pregled

  1. #1
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    50
    Poruke
    910

    Podrazumevano Majdanpek

    Daklem,
    Zna li neko radi li lift i u kakvom je stanju staza ?
    Mozda da ih posetimo neki dan....

  2. #2
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    54
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Staza se ne odrzava ali kad ima snega ljudi skijaju, lift ne radi ide se pesaka:mad:

  3. #3
    Member CianiD avatar
    Datum registracije
    13.12.2005
    Skije / Bord
    Flow Merc
    Godina
    41
    Poruke
    73

    Podrazumevano

    Mala ispravka... Lift trenutno ne radi ali kada pocne sezona proradice... Bio sam juce i staza nije utabana ali je zato za board zakon. Snega ima nekih 30ak cm. Ortak i ja napravili skakaonicu i blejali ceo dan na stazi... Do 30.01. bi morala proraditi jer je najavljena akcija "Zlatni gelenderi" u snowboarding parku Majdanpek (koji usput ne postoji )

    A da... Na stazi nije radjeno nista od prosle sezone tako da je nesto uza zbog shiblja koje je nabujalo sa strane (govorim o manje strmoj stazi) ali nista strasno... Na kraju staze ima dva manja kanala koje ce nadam se srediti. Strmija staza je zarasla poprilicno ili jednostavno nema dovoljno snega pa mi se mozda ucinilo... Nisam imao snage da se uz nju penjem...
    Izmenio/la CianiD; 15.01.2006 u 23:43.

  4. #4
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    50
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    @cianid
    hvala na obavestenju i javi ako se nesto promeni, ako budes opet isao napravi neke slike pa postuj ovde da vidimo kako izgleda

    Znaci nista od Majdanpeka :( do daljnjeg, a ja taman mislio da poteram SKI MANIJAKE na dan dva tamo da vidimo kako je

  5. #5
    Member CianiD avatar
    Datum registracije
    13.12.2005
    Skije / Bord
    Flow Merc
    Godina
    41
    Poruke
    73

    Podrazumevano

    No problem... Mozda odem ponovo za vikend... Zaboravio sam aparat prosli put. Mozda bude i nekih clip-ova voznje kroz shumu... To je definitivno krem skijanja u Majdanpeku...
    Poz...

  6. #6
    PaunEsDur
    Guest

    Podrazumevano Majdanpek radi!

    Nisam skijaš, ali sam pešak i ljubitelj šetanja po predivnoj okolini Majdanpeka! Tako sam se u subotu našao i na Rajkovu, gde sam napravio "pola gigabajta" snimaka od kojih sam odvojio pedesetak za ovu stranucu:

    http://www.muzej-mpek.org.yu/photo/rajkovo/index.htm

    Pozdrav,
    Paun

  7. #7
    Junior Member
    Datum registracije
    26.01.2006
    Godina
    46
    Poruke
    15

    Podrazumevano

    ATMOSFERA JE BILA DO JAJA KAO I CELO TAKMICENJE ALI IMAM PAR PRIMERKI KAO NPR NIJE BILO OZVUCENJA, A TONA SPONZORA BOXOVI NE KLIZAJU,I CELO TAKMICENJE KOJE JE TRAJALO OKO SAT VREMENA I LOSE OSVETLJANJE EVO I SLIKE.

  8. #8
    Junior Member
    Datum registracije
    04.02.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    36
    Poruke
    9

    Podrazumevano

    e a daj reci nam ko je pobedio?! el su se takmicile neke devojke :P

  9. #9
    Member
    Datum registracije
    08.03.2006
    Poruke
    56

    Podrazumevano

    Bio sam u Rajkovu prosle godine. Nisam neki skijas, ali ocekivao sam lakse staze na tako malom i gotovo nepoznatom skijalistu. Naime, jedna staza je bukvalno za "ludake" koji vole akrobacije, toliko je strma da me strah bilo da gledam u tom pravcu i niko nije ni isao tamo da skija. Druga staza je jako blaga u pocetku da sam morao da se odguravam stapovima dok ne dodje deo gde klizi, a onda ima vrlo strmih delova, a problem je sto je sve usko a sa strane siblje, pa nema dovoljno zaustavnog poprecnog puta, dakle opet samo za jako veste skijase. Gledao sam kako ljudi koji su mnogo iskusniji od mene padaju i vrlo oprezno prelaze te strme etape.

    Inace, ekipa ljudi koja tamo radi je jako ljubazna, fini ljudi. Prosle godine je ski-pass stajao 200 dinara. Bio sam u petak, i bilo je maksmalno 20 ljudi, nema apsolutno nikakvog cekanja na lift, koji je inace tipa sidro i veliko je zadovoljstvo penjati se njime na najstrmijem delu. Staza je bila dobro utabana. Ovde je opet ogroman problem smestaj, jer privatni prakticno ne postoji, Majdanpek je zaboravljeni rudarski grad, a u njemu ima samo jedan hotel u kom cena i nije bas skromna, ne secam se koliko tacno bese. Kao usputna informacije za one iz Beograda, cene u prodavnicama su vece nego u prestonici, ali je zato daleko jeftinije u pekarama.
    Priložene slike Priložene slike
    Izmenio/la goranvu; 08.03.2006 u 02:21.

  10. #10
    Member
    Datum registracije
    08.03.2006
    Poruke
    56

    Podrazumevano

    I jos slika....
    Priložene slike Priložene slike

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •