Strana 43 od 45 PrvaPrva ... 334142434445 PoslednjaPoslednja
Rezultati 421 do 430 od 443

Tema: ne dajemo savjete poslje obavljene kupovine

  1. #421
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od tdusko Pogledati poruku
    ...Ja ne nalazim ni za blizu 335 Eur ove skije. Mozes li molim te da postujes link?
    Link: https://www.glisshop.de/ski-set-bind...ct-bdg28069077
    Prilikom obrade narudžbe trebaš unijeti kod "Black20" u polje "Einen Code hinzufügen" da bi dobio još 20% popusta na ovu cijenu od 416,40€ i ukupna cijena (uključuje i isporuku unutar DE) je 333,12€. Ovako izgleda forma nakon unosa tog koda:
    Popust.jpg

  2. #422
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od tdusko Pogledati poruku
    Hvala na dodatnom pojasnjenju. ..
    Nema na čemu.
    Nego, tek sad vidjeh da ti je lokacija Minhen. Komšo, mogli bi nekad na kafu.

  3. #423
    Member
    Datum registracije
    19.12.2011
    Lokacija
    München
    Godina
    39
    Poruke
    41

    Podrazumevano

    Narucio sam te Rossignol Experience 82 Basalt Konect u velicini 168cm sa prekonfigurisanim vezovima Nx 12 Konect Gw B90 Black Chrome . Cena od 333 Eur je daleko najniza cena u ovom trenutku za te skije koliko sam mogao da vidim. Javljam se kad stignu i kad ih isprobam

  4. #424
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Eto !
    Brzo sve riješeno
    Steva je doktor
    Meni je pomogao I učinio kod dva Rossignol modela, i mnogo sam mu zahvalan.
    Kako je dobro vidjeti ovako na forumu kada možemo pomoći jedni drugima.
    Srećne skije i javljaj utiske.


  5. #425
    Member
    Datum registracije
    19.12.2011
    Lokacija
    München
    Godina
    39
    Poruke
    41

    Podrazumevano

    unnamed.jpg

    Stigle skije. Prvi utisak je koliko su ove skije dugacke i siroke. One stare mi deluju kao deciji model Vizuelno mi se jako svidjaju, imaju diskretan, neupadljiv dizajn i boje. Sad jos samo da ih isprobam

    Jel treba da se ostre skije nakon kupovine? Iskren da budem nisam bas fasciniran koliko je ostra ivica.

  6. #426
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od tdusko Pogledati poruku
    ...Jel treba da se ostre skije nakon kupovine? Iskren da budem nisam bas fasciniran koliko je ostra ivica.
    Neka te posluže što više i što bolje!

    Rubnike ne diraj, jer je fabričko oštrenje najtrajnije. Bilo bi dobro još samo upeglati vosak. I naravno podesiti vezove (jačina izbacivanja i uzdužni pritisak).

  7. #427
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od tdusko Pogledati poruku
    ... Iskren da budem nisam bas fasciniran koliko je ostra ivica.
    Zaboravih komentarisati oštrinu rubnika.
    Teško je utvrditi kvalitet oštrenja bez skijanja. Metode određivanja na suvo, npr. sa noktom su nepouzdane. Nedavno je o oštrenju dobar tekst napisao @Dzoninho i suština je u završnom finom oštrenju dijamantom, jer nakon oštrenja turpijom se ima utisak odlične oštrine. To je zbog oštrih sitnih (mikronskih) vrhova koji su rezultat neravnomjernog skidanja turpijom. Ti vrhovi se brzo istupe. Suština je te vrhove skinuti dijamantom i imati oštrinu duž cijelog rubnika.

  8. #428
    Member
    Datum registracije
    19.12.2011
    Lokacija
    München
    Godina
    39
    Poruke
    41

    Podrazumevano

    Hvala, bice prilika nadam se. Bukirao sam vec prvu nedelju januara, ali ne sumnjam da ce pasti skijanje i pre toga, sobzirom da su nas bogovi snegova ove godine pogledali

    Super, ne dam onda nikome da dira ivice Sto se tice vezova, to treba samo odneti u bilo koji servis sa sve pancericama ili bi to trebalo da budem u stanju i sam da uradim? Na starim skijama nisam nista pipao sam.

  9. #429
    Junior Member
    Datum registracije
    28.12.2022
    Godina
    33
    Poruke
    6

    Podrazumevano

    Pozdrav, valjaju li ista ove skije dole iz linka, sa obzirom da mi se nude za dzabe, duzina 170cm.

    Visok sam 197cm, imam 113kg i skijam kao napredniji pocetnik, 20 dana skijanja imam iza sebe, skijam vise od 10 dana godisnje od sad, i recimo da započinjem polako da skijam karving tehnikom. Da li da nastavim da rentiram ili da prihvatim ove kao poklon, izbusim nove rupe za vez i teram..

    https://www.mardosport.com/e-17988-s...-marker-ipt-11

  10. #430
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Dule66 Pogledati poruku
    Pozdrav, valjaju li ista ove skije dole iz linka, sa obzirom da mi se nude za dzabe, duzina 170cm.

    Visok sam 197cm, imam 113kg i skijam kao napredniji pocetnik, 20 dana skijanja imam iza sebe, skijam vise od 10 dana godisnje od sad, i recimo da započinjem polako da skijam karving tehnikom. Da li da nastavim da rentiram ili da prihvatim ove kao poklon, izbusim nove rupe za vez i teram..
    Ove su odlične skije za odlične rekreativce. Za naprednijeg početnika su daleko od idelnog izbora, ali bi mogle poslužiti, s obzirom na povoljnu cijenu.
    Pojasni malo ovo "izbušim nove rupe za vez i teram...". Skije su bez vezova? Gornja površina ovih skija nije ravna da možeš samo izbušiti rupe i montirati bilo koje vezove. Ne kažem da je nemoguće, ali je vrlo, vrlo blizu tome.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •