Sto se Jezerina tice mislim da one imaju svoju posebnu pricu. Ovaj sto je kupio centar ga je odavno pikirao i to sto je on bio otisao u stecaj i sto je propadao mislim da je bilo planski i sistematski da bi se za sto manju cijenu kupio. Bjelasica ima mnogo potencijala za sve sto se planinskim nazvati moze, a za sat vremena se do nje stize iz Podgorice. Napomenucu da sam cuo iz nekih nezvanicnih izvora da ce se ovaj Crnogorski famozni auto put praviti samo do Kolasina da bi se povezao sa primorjem, tj sa Tivtom dje Mank pravi marinu za mega jahte. Takodje sam cuo da je Mank kupio nekakvu grdnu zemlju po Kolasinu i Bjelasici i da ce se dosta novaca uloziti u taj gore kraj. Takodje sam cuo da je ovaj sto je kupio centar zet bivseg ruskog premijera i da je svo ovo rusa sto je pokupovalo nasu djedovinu za ovih par godina doslo preko njega i naseg ministra vanjskih djela,al opet kazem to je nezvanicno. U svakom slucaju, Jezerine su na sat i po maltene od mora i Bogom dane da se pravi na njima sta se zamisli.
Opet i pored ovog da nema para ja isto mislim da nema ljudi i da bi uz dobar marketing, promociju i malo vise rada, bar gore moglo da se i pristojno radi i pristojno skija. Ljudi to je na sat vremena od Podgorice!
Bog je prema nama bio zaista siroke ruke i poklonio nam je na malom prostoru nesto sto neko nije dobio na nekom kontinentu citavom ali mi to ne umijemo godinama da valorizujemo. Zamislite koliko bi ljudi islo na Jezerine da se samo malo vise poradi na marketingu?