Strana 266 od 277 PrvaPrva ... 166216256264265266267268276 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 2.651 do 2.660 od 2768

Tema: Ski Manijaci

  1. #2651
    Ustajanjeeeeeeeeeeeeeeeee hehehe avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Kragujevac
    Skije / Bord
    Fischer AMC76
    Godina
    61
    Poruke
    807

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Bata Bane Pogledati poruku
    Ruzna ti je boja skija moj Arso
    Jeste ružna... mnogo šljašti...

  2. #2652
    Junior Member
    Datum registracije
    01.04.2007
    Godina
    42
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    ovo je smijesno
    ne mogu da vjerujem da neko neciji trud naziva neozbiljnim , a pogotovo trud covjeka koji odrzava BHski portal , koji je napravio velike pomake u svom radu.
    pozz i zelim svima dobru sezonu.

  3. #2653
    Ski_Trip Krecha_86 avatar
    Datum registracije
    06.03.2006
    Lokacija
    Pancevo
    Skije / Bord
    Atomic SL10
    Godina
    38
    Poruke
    255

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od hehehe Pogledati poruku
    Jeste ružna... mnogo šljašti...
    Veliki Mitjo, evo jedne slike da se setimo starih dana...
    stvarno je smIJesno....pogotovo ako neko ima prvi post i deli nam lekcije ovde...
    Priložene slike Priložene slike

  4. #2654
    Ski_Trip Krecha_86 avatar
    Datum registracije
    06.03.2006
    Lokacija
    Pancevo
    Skije / Bord
    Atomic SL10
    Godina
    38
    Poruke
    255

    Podrazumevano

    Posto nema edit post...da kazem samo da je bilo mnogo lepo nekada i da je sada jos lepse, zao mi je sto si na pogresnoj strani (po mom misljenju, licnom, da ne bude opet zabune) i sto si izmanipulisan....pozdravlja te i voli najiskrenije tvoj Mali Mitja...

  5. #2655
    Ski_Trip Krecha_86 avatar
    Datum registracije
    06.03.2006
    Lokacija
    Pancevo
    Skije / Bord
    Atomic SL10
    Godina
    38
    Poruke
    255

    Podrazumevano

    Odo ja na spavanje...sutra rano idem na fax tako da cu citati vase "dobronamJerne.ba" postove po podne ali pisite sto vise da mi ne bude dosadno kada stignem kuci

  6. #2656
    Ustajanjeeeeeeeeeeeeeeeee hehehe avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Kragujevac
    Skije / Bord
    Fischer AMC76
    Godina
    61
    Poruke
    807

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Krecha_86 Pogledati poruku
    Veliki Mitjo, evo jedne slike da se setimo starih dana...

    Posto nema edit post...da kazem samo da je bilo mnogo lepo nekada i da je sada jos lepse, zao mi je sto si na pogresnoj strani (po mom misljenju, licnom, da ne bude opet zabune) i sto si izmanipulisan....pozdravlja te i voli najiskrenije tvoj Mali Mitja...
    Jeste mali Mitjo... Mnogo je bilo (ovo je perfekat) lepo. Bilo je nevino i bilo je veselo i bilo je neopterećeno upravnim odborima, članarinama, planiranjem, finansijskim izveštajima, sponzorima, uniformama (osim kačketa), što nije bilo strane (leve i desne, prave i pogrešne) i ostalih čuda koje kvare ljude. Posebno mlade. Mislim da se u vreme kad je nastala ova fotografija i rodila ideja da "udruđenje ljubitelja" postane "veliki" posao i "firma". Nedugo nakon toga je "neformalna grupica zaljubljenika" postala zvanično "udruženje", sa sve upravnim i nadzornim odborom, direktorima filijala, predsednikom i članovima koji su i dalje svi voleli sneg i skijanje i druženje na skijalištu i van njega. Znaš i sam da druženje i posao ne idu zajedno ("družba je družba a služba je služba") i da će kad-tad nekome to zasmetati. Tako je i bilo. Tako je i sada.
    Što se mene tiče, ja sam više puta opominjao i govorio i ukazivao na propuste iz najbolje namere... da bih na kraju bio proglašen glavnim "rasturačem udruženja" iako nisam nikad ni pomislio da rasturam nešto u šta sam uložio dosta sebe...
    Eto, nisam ga rasturio, ono i dalje postoji na dobrovoljnoj osnovi, ima članova, ide se na skijanja, druženja... I neka postoji, nije mi krivo i ne smeta mi što postoji i što se njegovi članovi lepo druže i organizovano idu na skijanje. Smeta mi ton tvojih postova upućenih ljudima koji bi, da im je uspela prva ljubav, imali decu tvojih godina. Smeta mi brisanje postova. Smeta mi pisanje novih postova koji se sastoje od tačkica. Smeta mi agresivna reakcija, (posebno maloletnih lica) kad god se iz zezanja pomene nešto u vezi sa udruženjem. Složićeš se samnom da udruženju koje za osnovu ima druženje i ljubav prema snegu ne treba reklama, ne trebaju sponzori, a spominješ reči "besplatna reklama". To mi smeta mali Mitjo.
    Što se tiče "manipulisanja" mnome, ja sam čovek u srednjim godinama pa za mene nije previše ni važno da li sam ili nisam izmanipulisan ali tebi savetujem da o tome vodiš računa.
    "Prava" ili "pogrešna" strana je relativna stvar jer ima veze sa tačkom gledišta. O tome je napisano doktorskih radova i studija, onoliko, pa ne bih o tome.

    Eto mali Mitjo, ovo mi je jutros palo na pamet da ti napišem, a sad na kraju, ne bih budem patetičan pa da ti "želim sve najbolje"... ti znaš da ja tako mislim...

  7. #2657
    Ski manijak bojo avatar
    Datum registracije
    30.11.2005
    Lokacija
    Cacak
    Godina
    46
    Poruke
    244

    Podrazumevano

    Mislim da neko treba da stavi TACKU ovde i da kaze DOSTA!!!
    Ko misli da je MANIJAK- www.skimanijaci.com
    Ko misli da je MAGARE- www.skimaqare.info


    Ovo je stvarno postalo i vise nego smesno,ja ovde vise necu pisati...
    Zao mi je ali mislim da je teko bolje


    Pozdrav svima

  8. #2658
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od epe Pogledati poruku
    pozz i zelim svima dobru sezonu.
    Epe, iste želje i tebi. Drago mi je da te vidim i na ovom forumu.

  9. #2659
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    58
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Šteta momci, da čete upropastiti kvalitetan forum......Idem ja polako natrag na svoj smucisca.net, mada mi je godilo ovo druženje sa vama....Lep pozdrav Skiman

  10. #2660
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Krecha_86 Pogledati poruku
    "dobronamJerne.ba"
    Evo sta smeta malom 'gradjaninu svijeta', glavom i rijetkom bradicom. Sto na ovom sajtu ima posjetilaca iz .ba??? El su te tako ucili kosmopolitizmu???
    PS
    ako si tako veliki skijas ko sto si kosmopolita onda od tebe nema nista....ba.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •