Jbg....
Kad god prepoznam sličnu situaciju...mesto flash back-a, meni krene da se vrti onaj crtać sa Duškom (Bugs Bunny), u kome mali Patak Dača iskače iz nekakve rupe u pesku, grabi neki „dijamant“ i beži, vičući....“moj je, moj je...ja sam bogat, bogat sam....ja sam IMUTJAN...“
Šta će jadan, nego čitajući urbane legende o Bilu Gejtsu, garažama, a da ne pričam o ovima sa Googl-a.....krene mučenik da sanja o sajt-ovima, parama....
Nit manje Srbije i populacije skijaške...a sponzori sve gromade i plan’ne
Nego, sinula mi misao....da u mnogim pristupnicama, raznih skijaških i inih udruga...postoji i pitanje.....“kako ste saznali za nas“....i sklon sam da poverujem da veoma mnogo odgovora upućuje ka www.skijanje.co.yu....
Pošteno bi bilo bar da kažem da sam upoznao few good fellows as... Arsu, Marka i Bojanu, Stekan-a, Dex-a, repatog Oggy-a i ćelavog Top-a, Nemanju i Ninu, Crazy-a, Marka sa Ade.. Tanje i Jovane, Daxxi & Bata Bane, Biki, Ika (zapamtite...’ercovski genitiv od Iko, je Ika), ne daj Bože da zaboravim Sapu olandeza (na srpskom se ka’e Momir), pa hellen Jela, Vražina sa Šare i zet mu Igor, Staša sa Jahor’ne i Patak (al’ iz Obrenovac), a tu je i Splića, pa Vujče.....upozn’o sam i Frika, V.Brata, pa Mariju i Andju iz Valjeva, Johny Novak-a, Budhu iz Nish, a tu je i Boriss Democratic....Pop, Krecha, Stevan... a saznao sam i za Matt-a
I sve to za samo godinu dana....
moj najiskreniji blagonaklon ovom sajtu...www.skijanje.co.yu
e sad...što se ostalih tiče.......
kad sam ja bio mali....ja sam voleo stripove bre, da čitam, a ne Završne Račune za 2006-u........ne daj bože 2007-u