Strana 268 od 277 PrvaPrva ... 168218258266267268269270 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 2.671 do 2.680 od 2768

Tema: Ski Manijaci

  1. #2671
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od oddball Pogledati poruku
    Može, znaš da sam uvek za dobro zezanje. Žao mi je što nam se u Banskom pretprošle godine smrzla baterija na kameri pa smo ostali bez snimka. zabeležili smo samo 30 sekundi.
    Ja sa ekipom planiran ski vikend na Kopu, pa cemo te zvati, imas gratis vikend od nas pa da to malo snimimo i da ode na TV

  2. #2672
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Skije / Bord
    goltes space
    Godina
    44
    Poruke
    760

    Podrazumevano

    zašto da ne! videću sa ortakom da mi zajmi kameru sa širokougaonim objektivom, mislim da je 0.42. gotivnije će izgledati.
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  3. #2673
    Junior Member
    Datum registracije
    01.04.2007
    Godina
    42
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    ma ne djelim ja nikome savjete vec sam samo prokomentarisao situaciju koja je ovdje aktuelna ,a to sto mi je prvi post pa zar mi to treba biti neka prepreka da ne smijem postati , a i da sam izmanipulisan , stvarno te ne kontam ba ili bre , kako hoces
    stvarno takav komentar samo moze odvratiti covjeka od ovog foruma

  4. #2674
    Ski legenda alpinista avatar
    Datum registracije
    24.03.2007
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Volkl Racetiger SL Racing
    Godina
    39
    Poruke
    286

    Podrazumevano

    Auuuuuuuuuu jedan dan nisam bio tu i pogledaj . . . evo vec sat vremena citam postove,al ste se raspisali. Svaka cast. Doduse juce sam sam letimicno pogledao ali nisam imao vremena da napisem sta,morao sam na prezentaciju firme pa . . . Al evo sad sam tu pa ti vam kazem koju "ba".
    Vako,sve u svemu,interesantno,ali najvise su me zainteresovali Krechini postovi,i u neku ruku vrijedjanje meni dragih ljudi koji nemaju ama bas nikakve veze sa svom ovom lakrdijom i prciom zvani Ski-Manijaci. Iskreno nemam veze ni ja,ali zbog tih ljudi,moram nesto napisati.

    Dragi Krecho,kako rece da ti je dosadno,odlucih da napisem jedno pomanje štivo¨za čitanje,čisto da se malo zanimaš. Stvarno je kranje drsko sa tvoje strane zadirati u sajt BHski,i vrijedjati njegove clanove poput epe-a i BHski-ja(ur-a),samim tim vrijedjas i mene,posto mogu ponosno reci da sam član BHski foruma i jedne zaista izvanredne ekipe ljudi,ekipe koja ne gleda na nacionalnu i vjersku pripadnost i koju ne interesuje nista drugo osim skijanja i dobrog druzenja,čiji je svaki član spreman pomoći jedan drugom u svakom momentu bilo gdje i bilo kada.Izvinjavam se sto pokrecem ovu temu oko nacionalne i vjerske pripadnosti,ali dragi Krecho to si ti pokrenuo onim tvojim '' ba''. Sto se tiče ur-a, svaka mu čast,steći takvog prijatelja za kratko vrijeme,prava je rijetkost,a ja sam ima tu čast.Naravno tu spada i ostatak ekipe.
    E sad malo o Stekanu. Stekan čovjek koji zaradjuje na drugima,uzima neki porez,kako ga već zovete,ma da ne nabrajam . . . sve u svemu loš čovjek.
    E tako ste ga vi opisali gospodo ski-manijaci,a čudno je sto sam ja preko tog istog Stekana kupio 5 pari skija po smiješnim cijenama, evo npr moj SLX dobio sam ga za 280 eura,i nije mala stvar otici u radnju i reći plaćam na rate,bez ikakve garancije,na Stekanov obraz,ali taj isti SLX kolko sam cuo Pop je prodavao nemanjusu za 350 eura,tako nešto. Dalje, zašto toliko los čovjek, koji nekoga poznaje jedan dan,toliko smo se vidjeli na Jahorini ja i Stekan,kupi ya mene pancerice za 78 eura,(u radnji cijena 200 eura), plati svojim parama i posalje mi na adresu,a meni kaze,platićeš mi kad se vidimo na skijanju. E onda ja stvarno neznam šta je dobro a šta loše. I još jedna stvar, sve ljude koje sam upoznao,bivše ski-manijake,extra su likovi, pa se pitam ko je osto u toj neprofitabilnoj organizaciji ako su svi dobri ljudi otišli???
    I da završim.Ovo mi malo liči na sudnicu, advokat priča, a klijent ćuti,e sad ko priča a ko ćuti,prepoznaće se.
    U vezi onih tačkica,na Jahorini postoje ski-pasovi sa tačkicama, pa se pitam dali vaze?

  5. #2675
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od epe Pogledati poruku
    ma ne djelim ja nikome savjete vec sam samo prokomentarisao situaciju koja je ovdje aktuelna ,a to sto mi je prvi post pa zar mi to treba biti neka prepreka da ne smijem postati , a i da sam izmanipulisan , stvarno te ne kontam ba ili bre , kako hoces
    stvarno takav komentar samo moze odvratiti covjeka od ovog foruma
    Epe, ne kontam. Ovo je odgovor na koji post?

  6. #2676
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Epe, ne ocijenjuj forum na osnovu pojedinaca.

    Citirati Originalno postavljeno od alpinista Pogledati poruku
    ...koji nekoga poznaje jedan dan,toliko smo se vidjeli na Jahorini ja i Stekan...
    Alpinista, imao si kredit na osnovu onoga šta sam o tebi čuo od Ura i Tataratire.

  7. #2677
    Ski legenda alpinista avatar
    Datum registracije
    24.03.2007
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Volkl Racetiger SL Racing
    Godina
    39
    Poruke
    286

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stekan Pogledati poruku
    Epe, ne ocijenjuj forum na osnovu pojedinaca.


    Alpinista, imao si kredit na osnovu onoga šta sam o tebi čuo od Ura i Tataratire.
    Hvala Stevo

  8. #2678
    Ski_Trip Krecha_86 avatar
    Datum registracije
    06.03.2006
    Lokacija
    Pancevo
    Skije / Bord
    Atomic SL10
    Godina
    38
    Poruke
    255

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od hehehe Pogledati poruku
    Eto mali Mitjo, ovo mi je jutros palo na pamet da ti napišem, a sad na kraju, ne bih budem patetičan pa da ti "želim sve najbolje"... ti znaš da ja tako mislim...
    Naravno da znam V.M.
    Ovo za .ba ste pogresno protumacili ali necu i nemam vremena da se trudim da objasnjavam, svi koji me LICNO poznaju znaju moj stav po pitanju toga...necu vise da vam odgovaram, samo da se zahvalim jer sajt skimanijaci.com belezi rekordnu posetu ovih dana

  9. #2679
    i-a, i-a...
    Datum registracije
    03.02.2006
    Lokacija
    Banjaluka
    Skije / Bord
    Atomic Nomad Blackeye
    Godina
    43
    Poruke
    796

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od alpinista Pogledati poruku
    U vezi onih tačkica,na Jahorini postoje ski-pasovi sa tačkicama, pa se pitam dali vaze?
    Ne isplati se to tebi druze, ti bi za jedan dan sprasio onu od 100 tackica. Tackice su za pozere.

  10. #2680
    Super Member Buda avatar
    Datum registracije
    27.02.2006
    Lokacija
    Sokobanja
    Skije / Bord
    Ficher progressor F19
    Godina
    52
    Poruke
    238

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od alpinista Pogledati poruku
    Auuuuuuuuuu jedan dan nisam bio tu i pogledaj . . . evo vec sat vremena citam postove,al ste se raspisali. Svaka cast. Doduse juce sam sam letimicno pogledao ali nisam imao vremena da napisem sta,morao sam na prezentaciju firme pa . . . Al evo sad sam tu pa ti vam kazem koju "ba".
    Vako,sve u svemu,interesantno,ali najvise su me zainteresovali Krechini postovi,i u neku ruku vrijedjanje meni dragih ljudi koji nemaju ama bas nikakve veze sa svom ovom lakrdijom i prciom zvani Ski-Manijaci. Iskreno nemam veze ni ja,ali zbog tih ljudi,moram nesto napisati.

    Dragi Krecho,kako rece da ti je dosadno,odlucih da napisem jedno pomanje štivo¨za čitanje,čisto da se malo zanimaš. Stvarno je kranje drsko sa tvoje strane zadirati u sajt BHski,i vrijedjati njegove clanove poput epe-a i BHski-ja(ur-a),samim tim vrijedjas i mene,posto mogu ponosno reci da sam član BHski foruma i jedne zaista izvanredne ekipe ljudi,ekipe koja ne gleda na nacionalnu i vjersku pripadnost i koju ne interesuje nista drugo osim skijanja i dobrog druzenja,čiji je svaki član spreman pomoći jedan drugom u svakom momentu bilo gdje i bilo kada.Izvinjavam se sto pokrecem ovu temu oko nacionalne i vjerske pripadnosti,ali dragi Krecho to si ti pokrenuo onim tvojim '' ba''. Sto se tiče ur-a, svaka mu čast,steći takvog prijatelja za kratko vrijeme,prava je rijetkost,a ja sam ima tu čast.Naravno tu spada i ostatak ekipe.
    E sad malo o Stekanu. Stekan čovjek koji zaradjuje na drugima,uzima neki porez,kako ga već zovete,ma da ne nabrajam . . . sve u svemu loš čovjek.
    E tako ste ga vi opisali gospodo ski-manijaci,a čudno je sto sam ja preko tog istog Stekana kupio 5 pari skija po smiješnim cijenama, evo npr moj SLX dobio sam ga za 280 eura,i nije mala stvar otici u radnju i reći plaćam na rate,bez ikakve garancije,na Stekanov obraz,ali taj isti SLX kolko sam cuo Pop je prodavao nemanjusu za 350 eura,tako nešto. Dalje, zašto toliko los čovjek, koji nekoga poznaje jedan dan,toliko smo se vidjeli na Jahorini ja i Stekan,kupi ya mene pancerice za 78 eura,(u radnji cijena 200 eura), plati svojim parama i posalje mi na adresu,a meni kaze,platićeš mi kad se vidimo na skijanju. E onda ja stvarno neznam šta je dobro a šta loše. I još jedna stvar, sve ljude koje sam upoznao,bivše ski-manijake,extra su likovi, pa se pitam ko je osto u toj neprofitabilnoj organizaciji ako su svi dobri ljudi otišli???
    I da završim.Ovo mi malo liči na sudnicu, advokat priča, a klijent ćuti,e sad ko priča a ko ćuti,prepoznaće se.
    U vezi onih tačkica,na Jahorini postoje ski-pasovi sa tačkicama, pa se pitam dali vaze?
    Ti si zadnji koji bi trebao da se uključi u ovu diskusiju jer kao što sam kažeš Stekana si video jednom a od Skimanijaka ne poznaješ nikog.
    Bez obzira u kom tonu proticala diskusija ja sam siguran (jer sam upoznao obojicu) da će oni opet popiti piće zajedno i skijati ako se negde sretnu.To što je došlo do nesuglasica oko udruženja nema nikakve veze sa njihovom ljudskom veličinom.
    Zato te molim da se uzdržiš daljih diskusija na ovu temu bar dok ih bolje ne upoznaš!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •