Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 40

Tema: Postani Ski Instruktor..........

  1. #11
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Admine ja to nisam znao,ali imaces posle EXPO ZIM-a sve sto ti je potrebno od informacija bar sto se tice MASI INTER SKI Asocijacije!Pozdrav

  2. #12
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    A sta cemo mi koji skijamo a sami smo naucili bez instruktora

  3. #13
    Space Shuttle Ski Misko avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    689

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Bata Bane
    A sta cemo mi koji skijamo a sami smo naucili bez instruktora
    Da a mi samouki?
    Space Shuttle Ski

  4. #14
    Senior Member boki04 avatar
    Datum registracije
    22.11.2005
    Lokacija
    Rudnik
    Skije / Bord
    Nordica Hot Rod Nitrous Ca 78
    Godina
    43
    Poruke
    181

    Podrazumevano

    Da sta cemo mi da radimo?

  5. #15
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Za okrugli sto pa udrite po seminaru!

  6. #16
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Tema je "Postani ski instruktor",zar ne?Ko se vidi tu OK!
    Izmenio/la pop67; 06.12.2005 u 18:02.

  7. #17
    Member
    Datum registracije
    29.11.2005
    Lokacija
    Obrenovac
    Poruke
    37

    Podrazumevano

    Evo neki mrsav link za MASI dok od Popa ne dobijemo nesto vise.
    http://www.cokcg.org/masi.htm

  8. #18
    Member
    Datum registracije
    06.12.2005
    Poruke
    55

    Podrazumevano

    MASI kao asocijacija instruktora (učitelja) skijanja postoji od 1995.godine. Ovih dana, tačnije, 26.novembra je u Mojkovcu održana godišnja Skuptina asocijacije koja je ujedno bila proslava desetogodišnjeg rada. Na skupštini je u okviru radnog dijela prezentiran video materijal sa prijema MASI u svjetsku Interski organizaciju i pripremi za odlazak na Kongres Interski koji će se održati krajem januara 2007. godine u Južnoj Koreji.
    Isto tako, u svečanom dijelu rada Skupštine dodijeljene su licence za predstojeću ski sezonu instruktorima koji su uspješno položili seminar koji je održan na kraju marta 2005.godine.
    Na uručenju licenci primijetio sam da je bilo i ljudu koje znam sa Kopaonika, kao i nekoliko skijaša-takmičara iz Užica.
    MASI ne djeluje u okvuru Skijaškog saveza Crne Gore, već je nezavisna organizacija od osnivanja. Otvorenog je tipa tako da njenim seminarima mugu prisustvovati i polagati za zvanje instruktora i skijaši koji nijesu iz Crne Gore.
    Ako mogu pomoći oko informacija u vezi MASI i skijališta Bjelasica stojim na raspolaganju.

  9. #19
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od VRAGODO
    MASI kao asocijacija instruktora (učitelja) skijanja postoji od 1995.godine. Ovih dana, tačnije, 26.novembra je u Mojkovcu održana godišnja Skuptina asocijacije koja je ujedno bila proslava desetogodišnjeg rada. Na skupštini je u okviru radnog dijela prezentiran video materijal sa prijema MASI u svjetsku Interski organizaciju i pripremi za odlazak na Kongres Interski koji će se održati krajem januara 2007. godine u Južnoj Koreji.
    Isto tako, u svečanom dijelu rada Skupštine dodijeljene su licence za predstojeću ski sezonu instruktorima koji su uspješno položili seminar koji je održan na kraju marta 2005.godine.
    Na uručenju licenci primijetio sam da je bilo i ljudu koje znam sa Kopaonika, kao i nekoliko skijaša-takmičara iz Užica.
    MASI ne djeluje u okvuru Skijaškog saveza Crne Gore, već je nezavisna organizacija od osnivanja. Otvorenog je tipa tako da njenim seminarima mugu prisustvovati i polagati za zvanje instruktora i skijaši koji nijesu iz Crne Gore.
    Ako mogu pomoći oko informacija u vezi MASI i skijališta Bjelasica stojim na raspolaganju.
    Pozdrav kolega,posle EXPO ZIM-a cemo ADMINu pribaviti sve potrebne informacije vezane za MASI!Imas li informaciju kada ce biti seminar u decembru,poslednja ili pretposlednja nedelja.

    Jos jednom POZDRAV i hvala sto si se ukljucio u diskusiju po ovoj temi,POP

  10. #20
    Member
    Datum registracije
    06.12.2005
    Poruke
    55

    Podrazumevano

    Što se tiče "decembarskog seminara" nemam tačnu informaciju, samo sam siguran da će post-sezonski biti u zadnjoj dekadi marta 2006.god.
    ... Ako kiša koja danima pada i u planinskom dijelu Crne Gore ne "pređe" u snijeg ovaj decembarski ćemo raditi na travi !

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •