Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Rezultati 31 do 40 od 40

Tema: Postani Ski Instruktor..........

  1. #31
    Junior Member
    Datum registracije
    24.12.2005
    Godina
    41
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    Hocu ja da polazem u CG!!!

  2. #32
    ivan zg
    Datum registracije
    21.02.2006
    Lokacija
    Zagreb
    Poruke
    2

    Podrazumevano polaganje učiteljskog (instruktorskog) tečaja

    ja se ove godine spremam ici polagati u Hrvatskoj tecaj za ucitelja skijanja...e sad cijena je (bez obzira dal se ide preko Kineziološkog fakulteta(DIF-a) ili preko Hrvatske olimpijske akademoje) oko 1 000 (da tisuću) eura. I to samo za prvi dio specijalnosti nakon kojega postanes pripravnik ucitelja skijanja, a tek nakon drugog dijela (kojeg mozes ici polagati tek sljedece sezone) i naravno opet za 1000eura, postajes ucitelj skijanja. E sad svi su tecajevi u italiji (Kronplatz ili Cortina) sa puni pansionom i ukljucenim prijevozom i ski kartom tako da je sigurno skuplje nego ovo o cemu ste vi pricali...ali toliko skuplje mislim da nebi smjelo biti....Razmisljao sam cak polagati u sloveniji...Tamo su 3 dijela tecaja i uz sve sto bi poplaco nebi me kostalo nista jeftinije nego ovih 2000eura samo sto ima 10-ak termina po sezoni za svaki od 3 tecaja, ALI taj tecaj je (ne znam zasto) priznat i van Slovenije tako da mozes voditi i strane grupe i biti im ucitelj skijanja sto sa polozenim tecajem u Hrvatskoj ne mogu...tj. vani se ne priznaje hrvatski tecaj toliko koliko i slovenski...

    da sam ranije saznao za ove tecajeve o kojima pricate (za 200EURa)razmotrio bi i te mogucnosti....

    E da, a cija se licenca dobije nakon polozenog tog tecaja(ako ga odrzava slo demo team) i gdje je ona sve priznata, ako znate????
    pozdrav

  3. #33
    move any mountain daki avatar
    Datum registracije
    05.10.2005
    Lokacija
    dOOrmitor
    Skije / Bord
    Cheno pelepi
    Godina
    23
    Poruke
    658

    Podrazumevano

    U Kolasinu u periodu od 16-19 marta odrzace se MASI seminar, uz prisustvo SLO DEMO Tima.
    Zainteresovani mogu da se jave na tel. 069 012 318 - Mileta Lekovic

  4. #34
    Junior Member
    Datum registracije
    24.12.2005
    Godina
    41
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    Jel zna neko kad ce biti seminar na Kopaoniku

  5. #35
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ivan_zg
    ja se ove godine spremam ici polagati u Hrvatskoj tecaj za ucitelja skijanja...e sad cijena je (bez obzira dal se ide preko Kineziološkog fakulteta(DIF-a) ili preko Hrvatske olimpijske akademoje) oko 1 000 (da tisuću) eura. I to samo za prvi dio specijalnosti nakon kojega postanes pripravnik ucitelja skijanja, a tek nakon drugog dijela (kojeg mozes ici polagati tek sljedece sezone) i naravno opet za 1000eura, postajes ucitelj skijanja. E sad svi su tecajevi u italiji (Kronplatz ili Cortina) sa puni pansionom i ukljucenim prijevozom i ski kartom tako da je sigurno skuplje nego ovo o cemu ste vi pricali...ali toliko skuplje mislim da nebi smjelo biti....Razmisljao sam cak polagati u sloveniji...Tamo su 3 dijela tecaja i uz sve sto bi poplaco nebi me kostalo nista jeftinije nego ovih 2000eura samo sto ima 10-ak termina po sezoni za svaki od 3 tecaja, ALI taj tecaj je (ne znam zasto) priznat i van Slovenije tako da mozes voditi i strane grupe i biti im ucitelj skijanja sto sa polozenim tecajem u Hrvatskoj ne mogu...tj. vani se ne priznaje hrvatski tecaj toliko koliko i slovenski...

    da sam ranije saznao za ove tecajeve o kojima pricate (za 200EURa)razmotrio bi i te mogucnosti....

    E da, a cija se licenca dobije nakon polozenog tog tecaja(ako ga odrzava slo demo team) i gdje je ona sve priznata, ako znate????
    pozdrav
    Postovani Ivane izvinjavam se sto tek sada odgovaram na tvoje pisanje,ali kao autor ove teme jedva se izborih da ti konkretno odgovorim na postavljena pitanja a da se ne cimas i koristis mobilni telefon koji je napisan i da ne uznemiravas vlasnika istog.U CG mozes polagati instruktorski ispit na osnovu ski znanja koje imas i na osnovu demonstracije slovenackog demo tima.Organizacija "MASI" je clanica "INTERSKI" asocijacije,a samim tim i licenca dobijena u CG je u celom svetu priznata,samo zavisi da li komisija proceni da je nivo znanja za ISIA markicu(medjunarodna)ili za jedan od 3 nivoa instruktora kod nas!Ukoliko ti treba jos neka informacija rado cu ti odgovoriti,pozdrav,POP!

  6. #36
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Krsta011
    Hocu ja da polazem u CG!!!
    Seminar ce se odrzati 17,18 i 19.03.2006 na BJELASICI,a detalje cemo objaviti 13 ili 14.03.2006pozdrav,POP

  7. #37
    Junior Member
    Datum registracije
    21.07.2011
    Godina
    36
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    ja zelim da postanem instruktor za snowboard, pa me zanima tacno de to mogu da odem da se prijavim i da polazem ,. neki link bi pomogao ...hvala

  8. #38
    Junior Member
    Datum registracije
    21.07.2011
    Godina
    36
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    i zanima me dali moze svako da polaze taj kurs ?

  9. #39
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    http://www.uiss.org.rs/ Eto ti sajt, pa se informisi

  10. #40
    Junior Member
    Datum registracije
    07.03.2012
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1

    Podrazumevano

    http://www.skisavez.com/instruktori/..._mart_2012.pdf

    Ukoliko je neko zainteresovan, izasao je novi raspis seminara za instruktore.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •