Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 40

Tema: Postani Ski Instruktor..........

  1. #1
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano Postani Ski Instruktor..........

    Ako neko zeli da postane SKI INSTRUKTOR neka pise,sve potrbne informacije ce dobiti u ovoj temi.POZDRAV

  2. #2
    CHOBB6OAP^EP valdevit avatar
    Datum registracije
    06.09.2005
    Lokacija
    novi beograd
    Skije / Bord
    burton seven 2006
    Godina
    38
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    ja bi zeleo da postanem instruktor daske...da li postoje neke razlike?!

  3. #3
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano odg

    Mozes da polazes ispit za instrukora snow board-a ispred slovenackih ispitivaca na seminaru koji ce biti organizovan u decembru.Ako polozis,dobijas licencu za ucenje u zemlji.Vaznost licence je 1 godinu,a obnavlja se svake godine odlaskom na seminar.Ako te interesuje jos nesto ,pisi!POZDRAV

  4. #4
    CHOBB6OAP^EP valdevit avatar
    Datum registracije
    06.09.2005
    Lokacija
    novi beograd
    Skije / Bord
    burton seven 2006
    Godina
    38
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    da,znam da moram da polazem pred slovence...josh je rano za mene,al to je moja velika zelja...josh malo da se uhodam i eto mene na polaganje

  5. #5
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od valdevit
    da,znam da moram da polazem pred slovence...josh je rano za mene,al to je moja velika zelja...josh malo da se uhodam i eto mene na polaganje
    Raspitacu se tano,koji likovi su neophodni za izlazak pred ipitivace(komisiju) pa cu ti dostaviti da bi mogao da poradis na tehnickim detaljima,ipak ti imas zelju a to je najbitnije.POZDRAV.
    Ah za malo da zaboravim,vec nekoliko dana hocu da ti kazem da imam jednu dasku OXIGEN 136cm,kao nova,ima tvrdi vez ali ti mozes da ga promenis,mada mi neki borderi kazu da kada savladas osnovno(kvalitetno)sa tvdim vezom,prelazak na meki je igrarija.

  6. #6
    CHOBB6OAP^EP valdevit avatar
    Datum registracije
    06.09.2005
    Lokacija
    novi beograd
    Skije / Bord
    burton seven 2006
    Godina
    38
    Poruke
    230

    Podrazumevano

    pa,mislim da mi je malo 136?!bash ovih dana planiram da uzmem dasku,al uzecu stepchild...hvala da ponudi...proshle godine sam uzeo nove vezove...

  7. #7
    Member
    Datum registracije
    29.11.2005
    Lokacija
    Obrenovac
    Poruke
    37

    Podrazumevano

    Sta je potrebno za polaganje za ski instruktora (osim zelje normalno)? Gdje se polaze? Kol'ko para? Ko je u komisiji? Sta se polaze iz teorije, a sta iz prakse? Nadam se da nisam naporan sa svim ovim pitanjima.

  8. #8
    Administrator admin avatar
    Datum registracije
    14.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    63
    Poruke
    1.045

    Podrazumevano

    Evo nekih informacija na:
    www.skijanje.co.yu/Takmicenja/udr_instrukt_ski_sr.htm

    ili sajt Udruzenja instruktora skjanja Srbije www.uiss.org.yu

  9. #9
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Uz duzno postovanje Admina,moram reci svima koji su zainteresovani da postanu ski instruktori da OVI nasi iz Srbije gule kozu sa ledja na seminarima i kao kada polazete vozacki ispit,polazete po nekoliko puta bez obzira na ski znanje!Mislim da je oko 200E+troskovi boravka na planini odredjenoj za seminar i polaganje.Znam nekoliko momaka koji su bili kod njih,a odlicni su skijasi,pa su otisli u Crnu Goru u MASI ski asocijaciju gde ljudi posteno procenjuju znanje kandidata i cena za polaganje je 4 x manja,a troskovi boravka na seminaru i 2 x.Pozdrav svima koji zele da postanu ski instruktori i svim skijasima,POP

  10. #10
    Administrator admin avatar
    Datum registracije
    14.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    63
    Poruke
    1.045

    Podrazumevano

    Nemam nista protiv, gde god ima bolje lakse i pre svega jeftinije.
    Kada budes imao konkretne informacije, javi mi se da ih objavim i na sajtu.

    Nazalost svih ovih godina koliko radim sajt nisam uspeo doci ni do logotipa Ski saveza Crne Gore, a kamoli da me je neko kontaktirao i poslao neku informaciju o onom sto rade ili o svojim takmicenjima. . .
    Nazalost sada prvi put cujem da Ski savez Crne Gore organizuje i seminare za instruktore. Drago mi je, i rado cu uvek objaviti bilo kakvu informaciju o radu u bilo kom Savezu.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •