Strana 327 od 398 PrvaPrva ... 227277317325326327328329337377 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 3.261 do 3.270 od 3972

Tema: Novosti sa Stare planine

  1. #3261
    Senior Member
    Datum registracije
    30.12.2012
    Poruke
    121

    Podrazumevano

    Odličan komentar. Sve će biti ubrzo jasno.Za par dana biće stvoreni svi uslovi da radi celo skijalište na koje SS nemaju uticaja,neće niko imati alibi da ne pusti sve staze.

  2. #3262
    Junior Member
    Datum registracije
    31.12.2012
    Poruke
    14

    Podrazumevano

    Na web kamerama izgleda da topovi ne rade. Da li neko ima proverenu informaciju sta se planira?

  3. #3263
    Junior Member
    Datum registracije
    26.11.2009
    Godina
    43
    Poruke
    29

    Podrazumevano

    Topovi ne rade zato što ih je verovetno iznenadilo hladno vreme.Nemaju baš nikakvog opravdanja za to što ne rade svi topovi,jedino može biti zbog vetra koji je dosta jak pa ga raznosi na sve strane.

  4. #3264
    Junior Member
    Datum registracije
    11.12.2013
    Godina
    48
    Poruke
    25

    Podrazumevano

    Vetar moze biti razlog, ali ja kao inzenjer mogu reci da resenje uvek postoji ukoliko se ljudi potrude.

    Utisak mi je da ako je snega bilo za sankanje, mogli su se potruditi i oko staza.
    Ukoliko Skijalista Srbije cekaju da se ispune svi uslovi za skijanje ( magla, sunce, padavine, temperatura, ... ) onda hotel mogu slobodno zatvoriti, staze razmontirati.

  5. #3265
    Member
    Datum registracije
    11.02.2013
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    Ironija je da na Staroj trenutno ima vise snega nego na Kopaoniku, a da nijedna staza jos uvek nije pustena u rad.

    Mi smo se odlucili da tokom 4 praznicna dana idemo na Kop, dok u februaru planiramo Staru.

  6. #3266
    Super Member ninic avatar
    Datum registracije
    01.01.2012
    Lokacija
    18410 Niš bre!
    Skije / Bord
    ELAN WAVEFLEX 78ti
    Poruke
    450

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od mazzystar Pogledati poruku
    Ironija je da na Staroj trenutno ima vise snega nego na Kopaoniku, a da nijedna staza jos uvek nije pustena u rad.
    ne znam bas...na kamerama se vidi ratrak kako pegla ulaz gondole ali na izlazu gondole se vidi grumenje zemlje kako strci iz snega... grehota grebati skije.

  7. #3267
    Junior Member
    Datum registracije
    26.11.2009
    Godina
    43
    Poruke
    29

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ninic Pogledati poruku
    ne znam bas...na kamerama se vidi ratrak kako pegla ulaz gondole ali na izlazu gondole se vidi grumenje zemlje kako strci iz snega... grehota grebati skije.
    Zato što na vrhu uvek duva jak vetar i raznosi sneg. Kada su pravili gondolu trebali su razmišljati i o ovoj pojavi, pa sa su nasadili po neku jelu ili štogod. Jedino što meni ide nas živce je da je temperatura u debeeeelom minusu a da topovi na stazi B.zub ne rade.

  8. #3268
    Senior Member
    Datum registracije
    30.12.2012
    Poruke
    121

    Podrazumevano

    To sto vetar duva je cista glupost,ionako ratrak sneg posle treba da rasplanira po celoj stazi.Kad ima viska snega prave se planski smetovi koje se koriste kasnije kad ima manjka snega

  9. #3269
    Super Member
    Datum registracije
    06.12.2012
    Lokacija
    Pirot
    Skije / Bord
    Head Supershape crveni SL / VIST GS 614 FIS
    Godina
    34
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Da li ima neko informacije kakvo je stanje da drugom delu skijalista, mislim na Suncalnu dolinu i Konjarnik. Mozda tamo ima neke aktivnosti?
    Inace trenutno ne rade topovi na Jabuckom ravnistu i stazi Babin Zub.
    http://i.imgur.com/yKmeoai.jpg?2

  10. #3270
    Junior Member
    Datum registracije
    31.12.2012
    Poruke
    14

    Podrazumevano

    A gde onda rade topovi?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •