Strana 298 od 397 PrvaPrva ... 198248288296297298299300308348 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 2.971 do 2.980 od 3970

Tema: Novosti sa Stare planine

  1. #2971
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od rocktheroad Pogledati poruku
    On se prilično gadno prosuo, ja sam bio pored njega na drugoj strani staze. Sreća u nesreci je da je par metara ispred njega bio lik iz GSS. Ipak sam se ponadao da je samo izgubio dah, jel mi je tako delovalo kao da nije mogao da dodje do vazduha... Morao sam klinke da jurim po stazi pa nisam stao, ali sa zice kad sam video sanke nije mirisalo na dobro... Želim mu brz oporavak...
    Meni se cini da sam ih par trenutaka pre pada sve zajedno video na izlasku zice da pricaju, pa sam stekao utisak da je momak iz GSS njegov drugar. Sam trenutak pada nisam video jer sam gnjavio sa polaskom odozgo i nisam gledao na dole, tek sam dolaskom video njega da lezi i skupio mu opremu, dva momka i GSS su vec bili pored njega, on se pridigao i poceo da razgovara nesto sa njima, ja pitao jel ok, rece jeste i ja otisao... sa zice imadoh sta da vidim...
    Tebe sa malim devojcicama se secam

  2. #2972
    Junior Member
    Datum registracije
    22.12.2012
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    Ima li sanse da ako je nocu minus naprave neki sneg, lomim se da li dolaziti iz NS ?!?

  3. #2973
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od disq Pogledati poruku
    Ima li sanse da ako je nocu minus naprave neki sneg, lomim se da li dolaziti iz NS ?!?
    Mislim da je noc subota na nedelju bio minus i da je pravljen sneg, tako da ako im nocni mraz dozvoli, sigurno ce ga praviti, nema sumnje - oni zive za vikend...

    pitanje je koliki ce i u kom periodu minus biti, treba im -5C nekoliko sati ako se ne varam...

  4. #2974
    Member
    Datum registracije
    11.02.2013
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    za sretenjski produzeni vikend, definitivno nece biti skijanja ......... kazu da se ocekuje jos jedan manji snezni talas sledece nedelje, tako da ce mozda i biti nesto skijanja krajem februara

  5. #2975
    Super Member Truch2 avatar
    Datum registracije
    08.02.2008
    Lokacija
    Bg
    Skije / Bord
    Nitro Gloop
    Poruke
    328

    Podrazumevano

    Bio i ja za vikend.
    Prvi dan bilo loshe, toplo, vlazan sneg, dosta staza je progledalo.
    Drugi dan bilo ocajno, jos toplije, sve staze su progledale + magla i malo kishe.

    Ne znam zasto su skoro sve vase slike kao da su ih Skijalista Srbije kacile. Sve izgleda lepo i snezno, a to je daleko od istine
    Valjda ljudi vole da stave lepe slike, kada odu negde ...
    Snowboarding is skateboarding for pussies!

  6. #2976
    Super Member
    Datum registracije
    06.12.2012
    Lokacija
    Pirot
    Skije / Bord
    Head Supershape crveni SL / VIST GS 614 FIS
    Godina
    34
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    @Trunch2 Imas prevelike standarde.
    Slike govore najbolje. Moj utisak je pozitivan bas zato sto su iskoristili vremenske uslove najbolje moguce, a i skijao sam od 10 do pola 5 bez duzih pauza (tipa sedanja u kafic) i bilo mi je super.

  7. #2977
    Member
    Datum registracije
    13.12.2013
    Godina
    47
    Poruke
    51

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Truch2 Pogledati poruku
    Bio i ja za vikend.
    Prvi dan bilo loshe, toplo, vlazan sneg, dosta staza je progledalo.
    Drugi dan bilo ocajno, jos toplije, sve staze su progledale + magla i malo kishe.

    Ne znam zasto su skoro sve vase slike kao da su ih Skijalista Srbije kacile. Sve izgleda lepo i snezno, a to je daleko od istine
    Valjda ljudi vole da stave lepe slike, kada odu negde ...
    Silcan je utisak, ali bolje ni da ne kacim slike ni video, jer sve nadrealno dobro izgleda. Koji god video da pogledam, deluje kao da sam na alpima.

    Evo sad pada kiša od 15h, i samo nam ostaje da mastamo sta bi bilo da je minus i da je to sneg. Izgleda da ni danas neće biti minus noću, i veliko je pitanje sta ce biti sa stazama.

    Danas je zicara pustena u rad oko 15h. Nisam bio gore, ali kako je proradila počela je kiša. Samo je plava 7 radila. Kašasti sneg je bio po celoj stazi. Ne znam sta vise mogu iz skijališta da urade kad je ovakvo vreme...

  8. #2978
    Super Member ninic avatar
    Datum registracije
    01.01.2012
    Lokacija
    18410 Niš bre!
    Skije / Bord
    ELAN WAVEFLEX 78ti
    Poruke
    450

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od alexapi32 Pogledati poruku
    @Trunch2 Imas prevelike standarde.
    Slike govore najbolje. Moj utisak je pozitivan bas zato sto su iskoristili vremenske uslove najbolje moguce, a i skijao sam od 10 do pola 5 bez duzih pauza (tipa sedanja u kafic) i bilo mi je super.
    a sto ima prevelike standarde? znam te staze i u dobrom i losem izdanju...

    svi mi imamo razlicite poglede na svet,neko zeli maksimum od skijanja i realno komentarise stanje staza a neko se zadovoljava i mekanim snegom. obojica vole skijanje i obojica su u pravu.
    mozes li da kazes da onaj sto kupuje skup auto preteruje kad mu i masina stara desetak godina zavrsava posao?
    mozes li da kazes da neko nije u pravu sto vise voli fantu od koka kole?
    zasto bi kupovao skije od 600e kad ti i polovnjak od 100e zavrsava posao? neko je zadovoljan tim a neko nije,sve je to stvar licnih afiniteta.

    svi smo razliciti i svi smo podjednako u pravu...
    tacno je da je vreme lose i da ljudi zaposleni u SS daju sve od sebe,svaka njima cast (na kraju krajeva,za to primaju plate,nisu volonteri) ali covek nije komentarisao to vec realno stanje staza! bolje tako nego da neko ode gore ocekujuci mnogo (jer je video fenomenalne slike) a dobije malo.
    Peace!

  9. #2979
    Super Member vlada019 avatar
    Datum registracije
    12.11.2006
    Lokacija
    Knjazevac
    Poruke
    802

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od rocktheroad Pogledati poruku
    On se prilično gadno prosuo, ja sam bio pored njega na drugoj strani staze. Sreća u nesreci je da je par metara ispred njega bio lik iz GSS. Ipak sam se ponadao da je samo izgubio dah, jel mi je tako delovalo kao da nije mogao da dodje do vazduha... Morao sam klinke da jurim po stazi pa nisam stao, ali sa zice kad sam video sanke nije mirisalo na dobro... Želim mu brz oporavak...
    Za vikend sebas padalo Video prilog sa Stare planine (9.02.2014)http://www.youtube.com/watch?v=2za54m4Nv9s
    http://www.staraplanina-babinzub.info

    http://www.knjazevac.org.rs


    Najsvezije informacije vezane za Opstinu Knjazevac i njenu okolinu.....
    Stara planina - Babin zub - Banjica - Baranica - Ravna - ...itd
    Prodaja placeva i nekretnina Stara planina
    http://nekretnine.knjazevac.org.rs/

  10. #2980
    Super Member vlada019 avatar
    Datum registracije
    12.11.2006
    Lokacija
    Knjazevac
    Poruke
    802

    Exclamation

    Da danas nismo stuigli o ovde da objavimo :

    Zbog jakog vetra i bezbednosti skijaša Ski instalacije u Ski centru na Staroj planini jutros nisu puštene u rad.Uskoro se očekuje smirivanje vetra i nastavak rada ski centra.
    http://www.staraplanina-babinzub.info

    http://www.knjazevac.org.rs


    Najsvezije informacije vezane za Opstinu Knjazevac i njenu okolinu.....
    Stara planina - Babin zub - Banjica - Baranica - Ravna - ...itd
    Prodaja placeva i nekretnina Stara planina
    http://nekretnine.knjazevac.org.rs/

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 3 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 3)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •