Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 38

Tema: Sezona 2022/23

  1. #1
    Member steva avatar
    Datum registracije
    29.12.2007
    Lokacija
    Lazarevac
    Godina
    48
    Poruke
    51

    Podrazumevano Sezona 2022/23

    13. 12. 2022.


    Због изузетно неповољних временских услова, отварање скијашке сезоне на Старој планини се одлаже. Скијалишта Србије се захваљују скијашима на разумевању, а о почетку скијања на овој планини ће благовремено обавестити све љубитеље зимских спортова.






  2. #2
    Super Member
    Datum registracije
    10.11.2009
    Lokacija
    Grdelica
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    Na staroj sinoc krenuli topovi ,videcemo sta i kako dalje,bar da krenu staze oko gondole.

  3. #3
    Member
    Datum registracije
    11.12.2020
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Head V-Shape V5
    Godina
    28
    Poruke
    92

    Podrazumevano

    Krece skijanje na staroj planini. Radice gondola i 3 pripadajuce staze.... Ja planirao za vikend na Kop, al verovatno cemo ipak na Staru, sigurno ce biti manja guzva nego na kopu, i vise skijanja.

    UPDATE: zvao sam skijalista srbije, da potvrdim ovo, krece skijanje, radice ove 3 staze u punoj sirini i duzini. Kazu da je sve spremno i da ce sigurno ceo vikend sve raditi u fullu.

    Izmenio/la lvujosevic; 12.01.2023 u 12:46.

  4. #4
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Da li postoji neki problem na Staroj?
    Priprema deluje vrlo kilavo...

  5. #5
    Junior Member
    Datum registracije
    11.01.2021
    Godina
    33
    Poruke
    14

    Podrazumevano

    Ocigledno da postoji. Danima pratim kamere i temperaturu. Tesko je poverovati da ne mogu makar Babin zub da osneze.

    Verovatno je ovo problem https://www.instagram.com/p/CnMRm_CKOx0/

  6. #6
    Member
    Datum registracije
    11.12.2020
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Head V-Shape V5
    Godina
    28
    Poruke
    92

    Podrazumevano

    Opste poznata stvar je da je staru planinu unistila politika, nazalost


  7. #7
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    jopa030@
    Da tu je problem!!!! Čovek je apsolutni debil, kompletno nesposoban da upravlja skijalištem... I ne samo on i dvijica pre njega! Ono što sam ja čuo on ne namerava da otvori ni Sunčanu ni Konjarnik, osim ako ne padne baš veliki sneg. On se zajebava sa celom privatnom inicijativom lokalnog stanovništva Stare planine. Da se ne lažemo, većina dolazi da skija na Sunčanoj i Konjarniku a debil je sve topove premestio na gondolu...Koliko ja znam problem je u nekom ventilu i svu vodu crpi sa Konjarnika pa dok dodje do gore pritisak pada i ne može da osneži Babin zub...
    Moj savet je, zatrpajte Skijališta Srbije sa mejlovima sa realnim ocenama na račun direktora skijališta kako turisti a još više lokalni preduzetnici!!!
    Nemojmo dozvoliti da se ovo skijalište upropasti skroz...Suviše je vremena prošlo a sve ide na lošije i lošije

  8. #8
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    ivujosevic@
    Ne slažem se...Uništavaju je nesposobni kadrovi... Jbš politiku, imenom i prezimenom pojedinca koji upravlja skijalištem...Šaljite mejlove na skijalista.rs

  9. #9
    Junior Member
    Datum registracije
    11.01.2021
    Godina
    33
    Poruke
    14

    Podrazumevano

    Jedna neverovatna grupa ljudi. Da nema nijednog normalnog medju njima da upravlja necim u Srbiji. Talog.

  10. #10
    Member
    Datum registracije
    11.12.2020
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Head V-Shape V5
    Godina
    28
    Poruke
    92

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Roman Pogledati poruku
    ivujosevic@
    Ne slažem se...Uništavaju je nesposobni kadrovi... Jbš politiku, imenom i prezimenom pojedinca koji upravlja skijalištem...Šaljite mejlove na skijalista.rs
    Ti nesposobni kadrovi su tu dosli po politickoj osnovi. Nebitno koja vlast bila, konstantno su politicki aktivisti vladajuce stranke u upravnim odborima drzavnih preduzeca.

    Uostalom pogledaj ovu emisiju,

    https://youtu.be/UwKylOgsgCA

    Nazalost, koliko god mejlova poslali na bilo koju adresu, necemo dobiti nista, jer svi oni gledaju samo licni interes i zabole ih za Staru planinu i mejlove. Verovatno gomila njih ima nekretnine na Kopaoniku, i odgovara im da se tamo sve forsira, a ostala skijalista su nebitna.


Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •